Największy sekret

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788327666666
Liczba stron: 276
Tłumaczenie: Laura Halicz

Ocena: 5 (2 głosów)

„Największy sekret” to wyjątkowe zaproszenie do odkrycia prawdziwego i trwałego szczęścia, oferujące wskazówki jak rozwiać lęki, niepokój i ból. Poradnik wypełniony jest praktycznymi radami, które czytelnik z łatwością i natychmiast może zastosować w codziennym życiu. Wzbogacony rozważaniami, które odkryją przed czytelnikiem zupełnie nową rzeczywistość.

„Największy sekret” to książka, na którą czekały miliony czytelników na całym świecie. Otwiera drogę do życia wolnego od cierpienia, wypełnionego szczęściem i radością.

 Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność.

Ta prawda umykała nam przez tysiące lat, ponieważ nie widzieliśmy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie, przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu.

W „Największym sekrecie” czytelnik znajdzie odpowiedź na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, wyzbędzie się negatywnych myśli, uwolni się od otaczających go problemów, a dzięki proponowanej praktyce osiągnie to na czym mu najbardziej zależy. Przeczyta słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata. Największy sekret jest przewodnikiem po przeznaczeniu każdego z nas.

O AUTORCE:

Rhonda Byrne jest twórczynią „Sekretu”, filmu dokumentalnego, który podbił świat w 2006 roku, zmieniając życie milionów ludzi i dając impuls do powstania ruchu o globalnym zasięgu. Również w 2006 roku wydała książkę o tym samym tytule, którą przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków. „Sekret” do dziś utrzymuje się na liście bestsellerów. Inne książki Rhondy – Siła (2010), Magia (2012) i Bohater (2014) – również zyskały status bestsellerów.

Rhonda urodziła się w Australii. Obecnie mieszka w Kalifornii.

Tagi: poradnik sekret

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Największy sekret

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Największy sekret

Mamy tu jakiś fanów rozwoju osobistego i słynnego „Sekretu”? 

Na jego podstawie powstają filmy, dla wielu osób stał się swoistym przewodnikiem po życiu, a niedawno miała miejsce premiera „Największego sekretu”. 

Rhonda Byrne uświadamia nam jaki potencjał w nas drzemie. Pokazuje, że jeżeli tylko czegoś chcemy to jest to możliwe do osiągnięcia. Pomaga nam pozbyć się strachu, niepewności i ogromnego niepokoju przed zmianami. Udowadnia jak tak naprawdę jesteśmy silni.  Sądzę, że osoby zainteresowane rozwojem i prawem przyciągania zdecydowanie znajdą w niej coś dla siebie. Wyniosą z niej wiele godnych uwagi cytatów, rad i przemyśleń. 

Jeżeli chodzi o samo wydanie - nie jest ono w moim guście. Śliskie obwoluty i taki sam papier w środku kompletnie do mnie nie przemawiają. Jednak nie to najmniejszego wpływu na odbiór zawartości. 

Zdecydowanie polecam „Największy sekret”.

Link do opinii
Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2021-04-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2021 roku, Poradniki,
Inne książki autora
The Secret. Nauki na każdy dzień
Rhonda Byrne 0
Okładka ksiązki - The Secret. Nauki na każdy dzień

Książka, która po bestsellerowych Sekrecie i Bohaterze stanowić będzie inspirację w każdej dziedzinie życia...  Zrób następny krok...

Sekret
Rhonda Byrne 0
Okładka ksiązki - Sekret

Sekret jest jednym z siedmiu praw, decydujących o osobistym sukcesie. Fragmenty Sekretu odnaleźć można w ustnie przekazywanych opowieściach, literaturze...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy