Recenzja książki: Największy sekret

Recenzuje: Piotr Piekarski

Cierpienia, smutku i wielu innych negatywnych emocji doświadcza każdy człowiek. Jednak tym, co chcielibyśmy odczuwać, są radość i szczęście. Często tłumaczymy sobie, że aby ich doświadczyć, musimy pokonać wiele trudności. Co by się stało, gdyby rzeczywistość wyglądała jednak zupełnie inaczej? Jeśli upragnione szczęście byłoby na wyciągnięcie ręki? Temat ten zgłębia Rhonda Byrne w swojej najnowszej publikacji Największy sekret.

Znana przede wszystkim z bestsellerowej książki Sekret, filmu dokumentalnego o tym samym tytule z 2006 roku, a także fabularnej ekranizacji tej książki, Rhonda Byrne zdradza czytelnikom kolejną tajemnicę. Autorka, opierając się na naukach duchowych przewodników oraz na własnych doświadczeniach i odkryciach, prezentuje w Największym sekrecie receptę, prowadzącą do osiągnięcia pełni szczęścia.

Publikacja napisana jest przystępnym językiem. Nawet cytaty pochodzące z wypowiedzi lub książek sławnych przywódców duchowych zostały tak zaprezentowane, by nie wzbudzać żadnych wątpliwości. Autorka pisze jasno i przejrzyście. Oczywiście, informacje, które serwuje czytelnikowi mogą na początku wydawać mu się zupełnie sprzeczne z dotychczasowymi doświadczeniami, ale właśnie taki jest cel Rhondy Byrne. Autorka pragnie otworzyć czytelnikom oczy na szczęście równocześnie, pomagając im pozbyć się bagażu negatywnych emocji.

Książka Największy sekret została pięknie wydana. Kredowe strony, twarda okładka z obwolutą, piękne liternictwo (zwłaszcza nagłówków), starannie dobrane ilustracje oraz tło przypominające karty dawnych manuskryptów sprawiają, że publikację przegląda się z zainteresowaniem i nadzieją na odkrycie wielkiej, nęcącej tajemnicy.

Największy sekret to książka, która bez wątpienia może pomóc wielu odbiorcom. To publikacja dla wszystkich poszukujących wyciszenia i ukojenia, pragnących zerwać ze stresem czy ciągłym niepokojem. Dla ludzi zmagających się ze smutkiem, cierpieniem i depresją. Lektura Największego sekretu uspokaja. Przywraca harmonię i daje poczucie jedności ze wszystkim, co nas otacza. Ogromny entuzjazm autorki wobec jej odkryć udziela się i czytelnikowi, naprawdę trudno więc nie spróbować technik afirmacyjnych zalecanych przez Rhondę Byrne. Największy sekret naprawdę warty jest odkrycia.

Tagi: poradnik sekret

Kup książkę Największy sekret

<
Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Największy sekret
Książka
Największy sekret
Rhonda Byrne
Inne książki autora
Bohater
Rhonda Byrne 0
Okładka ksiązki - Bohater

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi. Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca...

Sekret: Magia
Rhonda Byrne 0
Okładka ksiązki - Sekret: Magia

Wdzięczność może magicznie sprawić, że Twoje stosunki z innymi staną się radosne i znaczące bez względu na to, w jakim obecnie są stanie. Wdzięczność...

Zobacz wszystkie książki tego autora