Bohaterowie z przypadku

Jest piękny, majowy poranek na jednym z nowojorskich lotnisk. Dwa samoloty właśnie przygotowują się do startu. Asystentka Bernice w punkcie kontroli bezpieczeństwa znajduje kartkę z dziwną wiadomością. Jednak jej przełożony zupełnie ignoruje obawy kobiety. Ta niestety nie może przestać o niej myśleć. Wzywa więc na pomoc starszego agenta Departamentu Bezpieczeństwa, który również ma złe przeczucia.

Kto mógł zostawić pocztówkę? I co oznacza zamieszczona na niej wiadomość? Czy na pokładzie któregoś z samolotów, ktoś planuje zrobić coś strasznego? Właśnie tego dnia losy dwóch przypadkowych osób zostają splecione. Bohaterowie zostaną wystawieni także na największą próbę. Przyszłość i życie wielu osób będzie zależało teraz od garstki ludzi. To w ich rękach znajdzie się los nieznajomych. Czy bohaterowie z przypadku mają jakiekolwiek szanse na to, by odnieść sukces i zakończyć sprawę z powodzeniem? Czasem nawet od zwykłych ludzi los żąda niezwykłego bohaterstwa.

Informacje dodatkowe o Bohaterowie z przypadku:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-06-19
ISBN: 978-83-240-4806-9
Tytuł oryginału: Accidwntal Heroes
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Kup książkę Bohaterowie z przypadku

Bohaterowie z przypadku - opinie o książce

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2019-11-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Czasemnawet od zwykłych ludzi los żąda niezwykłego bohaterstwa.

W piękny majowy poranek na nowojorskim lotnisku ,dwa samoloty właśnie przygotowują się do startu.W punkcie kontroli bezpieczeństwa asystentka Bernice znajduje kartkę z dziwną wiadomością.

Przełożona ignoruje obawy Bernice,ale wiadomość nie daje jej spokoju.Wezwany na pomoc starszy agent Departamentu Bezpieczeństwa również ma złe przeczucia.

Kto zostawił pocztówkę,co oznacza wiadomość??Czy na pokładzie jednego z samolotów ktoś planuje zrobić coś strasznego?

Tego dnia losy obcych sobie ludzi zostaną wplecione,A oni sami wystawienie na największą próbę. Co się stanie,kiedy przyszłość i życie wielu osób trafią w ręce garstki ludzi-bohaterów z przypadku?

Czy pilot Helen Smith uratuje pasażerów i załogę?

Avatar użytkownika - Anawinkar
Anawinkar
Przeczytane:2018-08-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Danielle Stieel,
Palazzo
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Palazzo

Bajeczne Włochy, bezwzględny świat włoskiej mody i pełna emocji historia o miłości, rodzinie i dziedzictwie. Po tragicznej śmierci rodziców w wypadku...

Zoja
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Zoja

Rosja, rok 1917. Spokrewniona z rodziną carską siedemnastoletnia Zoja traci niemal wszystkich bliskich. Jedynie ucieczka z kraju stwarza mglistą nadzieję...