Bonita Avenue

Upadek rodu Sigeriusów.

Fascynujący portret rodziny w kryzysie i dowód na to, że nawet najmniejsze zrządzenie losu może zmienić życie na zawsze.

Siem Sigerius, rektor Uniwersytetu Tubantia w Twente, niedawno mianowany na stanowisko ministra edukacji, dawny mistrz judo, genialny matematyk, popełnia samobójstwo. Jego zięć, Aaron Bever, fotograf gazety uniwersyteckiej w tym samym kampusie, popada w psychozę. Biologiczny syn Siema, Wielburt, o którego istnieniu mało kto wiedział, wychodzi z więzienia, gdzie trafił lata temu za okrutne zabójstwo. Adoptowana córka Siema zarabia miliony w przemyślę porno. A to wszystko na tle tragicznego pożaru w Enschede z 2000 r., który pochłonął całą dzielnicę miasta.

Informacje dodatkowe o Bonita Avenue:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2015-09-23

Kup książkę Bonita Avenue

Bonita Avenue - opinie o książce

Avatar użytkownika - milord
milord
Przeczytane:2019-02-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Jestem zachwycona, oczarowana książką. Dawno nie czytałam tak wzruszającej, bawiącej, niesamowitej książki! To pierwsza książka, którą mam ochotę przeczytać jeszcze raz, chociaż dopiero ją odłożyłam...

Historia życia opowiadana z perspektywy trzech osób... Ich wzloty, upadki, radości i dramaty... Po prostu coś pięknego! To trzeba przeczytać! To warto przeczytać.