Braciszek do wynajęcia #1

Po śmierci rodziców starszy brat Kanami bardzo się od niej odsunął. W poszukiwaniu namiastki bliskości dziewczynka decyduje się na dość radykalne rozwiązanie. Postanawia wynająć „braciszka”, który zapełni pustkę w jej sercu i ofiaruje czułość, jakiej rodzony brat nie potrafił dać.

„Chcę znowu poczuć rodzinne ciepło. Wszystko mi jedno, czy za nie płacę czy nie”.

Informacje dodatkowe o Braciszek do wynajęcia #1:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Braciszek do wynajęcia #1

Braciszek do wynajęcia #1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-12-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

BRACISZEK I ,,BRACISZEK"

Na sam koniec roku, a właściwie można rzecz na Święta, wydawnictwo Kotori zaserwowało nam nową mangę. Mowa oczywiście o ,,Braciszku do wynajęcia", mandze, która na pierwszy rzut oka może wydawać się ciepłą i sympatyczną. W rzeczywistości jednak to smutna, nastawiona na wyciskanie łez historia dla miłośników tego typu emocji.

Życie Kanami było zwykłym życiem dziewczynki. Miała rodziców, miała brata, wszystko toczyło się normalnym rytmem. A potem wydarzył się wypadek, ojciec i matka zginęli, a brat zmienił się nie do poznania. Pozbawiona ciepła i oparcia Kanami decyduje się na szalone rozwiązanie - wynajmuje sobie ,,brata", obcego chłopaka za pieniądze, jakie zostawili po sobie zmarli. Ale czy to naprawdę pozwoli jej poczuć ciepło i miłość, których tak pragnie?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
Braciszek do wynajęcia #3
Ichiiro Hako 0
Okładka ksiązki - Braciszek do wynajęcia #3

Makoto nie może znieść myśli, że na tak małą dziewczynkę jak Kanami spadło tyle nieszczęść. Śmierć obojga rodziców, wrogie nastawienie brata, który powinien...

Braciszek do wynajęcia #2
Ichiiro Hako0
Okładka ksiązki - Braciszek do wynajęcia #2

Życie nie rozpieszcza Kanami. W szkole nie ma koleżanek, a po tragicznej śmierci rodziców jej kochany brat zmienił się nie do poznania. Dziewczynka znajduje...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska