Breaking love

Tom 4 cyklu Broken love

Była dziewczyną, która uciekła. Czy znajdzie siłę, by wrócić?

Willow: Wystarczyły cztery lata. Powiedziałam sobie, że nie potrzebuję przyjaciół. Ani rodziny. Byłam pewna, że jego też nie potrzebuję. I wiesz co? Miałam rację. Ale w dniu, w którym wróciłam do Six Forks i go zobaczyłam, zdałam sobie sprawę, że nigdy nie zapomnę, jak to było mieć każdy cal jego ciała pod palcami.

Dash: Myślała, że zdoła mi uciec. Ale to, co raz jest moje, zostanie moim na zawsze. Tym razem to ja zdecyduję, jak potoczą się sprawy.

Willow i Dasha łączy wiele - strach, nienawiść, pożądanie. Czy jednak w tym wszystkim jest miejsce na miłość

Informacje dodatkowe o Breaking love :

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-30
Tytuł oryginału: Breaking love. Broken love

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Breaking love

Breaking love - opinie o książce

💛💔💛RECENZJA💛💔💛

„Chciałam go błagać. Chciałam krzyczeć. Chciałam należeć do niego, do cholery. Ale byłam skażona….kłamstwami i strachem. Nie zasługiwałam na miłość.”

Każdy, dosłownie każdy zrozumiałby powody, dla których Willow, opuściła Six Forks cztery lata temu… każdy z wyjątkiem Dash’a, a może gdyby wiedział …Teraz Willow powraca, co nie jest dla niej, ani łatwe, ani przyjemne. Przyjaciele, nie mogą zrozumieć jej ucieczki z przed lat, a nagły powrót, wzbudza podejrzenia i czujnosc.
Natomiast spotkanie z byłą, jedyną miłością jej życia rozrywa ją na miliony kawałków.
Dash, po latach stając, twarzą w twarz, z jedyną osobą, która zawładnęła jego sercem, umysłem i ciałem, postanawia zawłaszczyć ją usidlić, zniewolić i siłą nie pozwolić już nigdy jej odejść. Ale bardziej zależy mu na wyciągnięciu z niej siłą powodów dla, których wróciła i dlaczego jej spektakularny powrót, i jej pojawienie się na ślubie Keenana i Sheldon, zniszczyła ten dzień i może zniszczyć też wszystko, jeśli tylko odważy się zrobić to do czego jest zmuszona, by chronić najbliższych, tym bardziej, że celem jest ktoś kto zabrał jej przed laty osobę, którą pokochała jak swoją własną rodzinę…

I ponownie ta niesamowita relacja Hate/Love pomiędzy głównymi bohaterami i spalająca ich namiętność i nienawiść. Akcja, pikantne i mega gorące momenty , jak również rozwiązanie wielu zagadek, ale także nieustannie pojawiające się nowe rewelacje i pytania z przeszłości. Czytając całą serię trzeba się nieźle skupić, by żaden szczegół Wam nie umknął, bo każda postać i każda nowa sytuacja prowadzi do rozwiązania lub wręcz zagmatwania wszystkich wątków i zagadek. Ja oczywiście gorąco polecam, bo cała seria to mega emocjonujący rollercoaster wrażeń, a im dalej w las tym ciemniej, mroczniej, ale jak to zazwyczaj bywa miłość, przyjaźń i oddanie może zwyciężyć wszystko.

Pięknie dziękuje @niegrzeczneksiazki za miożliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki i t emocje, jakie zawsze, towarzyszyły mi podczas lektury. Już nie mogę się doczekać „pochłonięcia” 5 i niestety finałowej części serii Broken Love .

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2021-08-08,

Wzięłam się za serię "Broken love" B.B.Reid. Dwie pierwsze części były naprawdę świetne! Kolejne już wg mnie słabsze... jestem aktualnie po czwartej części i przede mną jeszcze piąta, ale szczerze powiedziawszy chciałabym mieć to już za sobą... chyba, że się miło zaskoczę. Kto wie!

W czwartej części autorka strasznie skacze z wydarzeniami w czasie🙈 nie lubię tego, bo czasami się gubię i już poźniej nie wiem czy to się stało teraz czy rok wcześniej a może wczoraj?

Tutaj wydarzenia działy się podczas wakacji przed ostatnią klasą liceum, za chwilę nagle był napis "obecnie", a dwie kartki dalej "2 tygodnie wcześniej" 🤷‍♀️

Naprawdę trzeba było mieć tutaj niezłe skupienie!

Co mogę powiedzieć o bohaterach?

Dash i Willow.
Zakochana para za czasów liceum. Dziewczyna była jedyną miłością chłopaka... ich kontakt się urywa, ale kiedy Willow po latach znów pojawia się w życiu Dasha okazuje się, że chemia i uczucie, które było między nimi nadal jest ogromne... Tym razem chłopak nie pozwoli tak łatwo zniknąć Willow z jego życia...

Bohaterowie byli ogólnie dosyć męczący 🙈 ich rozkminy życiowe czasami mnie rozbrajały, ale kibicowałam im, żeby się udało! W końcu zawsze jestem za tym, żeby prawdziwe uczucie i miłość wygrywały❤

Jak potoczyły się ich losy?
Odsyłam do lektury:)

Willow i Dash spotkali się kilka lat temu. Łączyło ich wiele. Dash powoli zdobywał uparciuszka, jakim była Willow. Jednak coś poszło nie tak i Willow znika. Zaszywa się z dala od wszystkich. Przepada. Raz na jakiś czas jednak pojawia się w Six Forks. I to właśnie tu pewnego dnia, ponownie staje oko w oko z tym, którego niegdyś dopuściła do swego serca...
   Dash otrzymał rodzinną firmę i mimo woli spełnia wymagania swego ojca. Walczy o niezależność. A ma potencjał. Wie, że teraz, gdy w końcu ponownie los podarował mu Willow, zrobi wszystko, by ją przy sobie zatrzymać...
   Czy Willow wyjawi Dashowi tajemnice? Czy uda mu się ją zatrzymać? Czy w tym szaleństwie jest miejsce na miłość?

Uwielbiam serię "Broken Love". Zachwyciła mnie od pierwszego tomu. Teraz przyszła pora na czwarty. Na kolejną historię o następnych, czekających w kolejce bohaterów. Bohaterów, którzy są od samego początku. Towarzyszą z boku, aż w końcu przychodzi pora na nich, by stanąć na pierwszym planie. W przypadku tej serii kluczowe czytanie z zachowaniem kolejności. Bez tego ani rusz.
   Od początku dzieje się dużo. W tej powieści nie ma miejsce na nudę czy spokój. Zdarzają się momenty na złapanie oddechu. Ale to tylko krótko chwilowe, by nabrać sił na dalszą podróż u boku bohaterów, którym los nie szczędzi trosk. Dash i Willow to godni siebie przeciwnicy. Łączy ich strach, nienawiść oraz pożądanie. Trzy megasilne uczucia, które potrafią być destrukcyjne.  Mogą właśnie zarówno niszczyć, jak i dawać motywację do działań. Oboje silni, wyjątkowi i pewni siebie. Charakterni. Z przyjemnością obserwowałam ich poczynania. Ich wzajemną walkę. Walkę o dominację. Walkę o postawienie na swoim. Jak byli żywiołowi na co dzień, tak samo wyglądała sytuacja w przypadku zbliżeń. Pełni pasji i pożądania. Czystej chemii. Z ogniem, który trawił wszystko. Było niezwykle gorąco. Nie bawili się w subtelności. Miało być ostro, tak jak lubią i odważnie. Autorka dołączając tajemnie i intrygi podsycała moją ciekawość. Dostawałam gęsiej skórki na myśl o tym, co się może stać. Momentami było przerażająco. Do samego końca czytałam siedząc jak na szpilkach. Do końca, który był niczym bomba. OMG. Już nie mogę się doczekać kontynuacji.
   Autorka pokazała różne odcienie miłości. Uczucia, które zmienia się z biegiem upływu czasu, ewoluuje i zmusza do zmian samego siebie. Zwróciła również uwagę na rodziców i ich podejście do dzieci. Ważna jest również umiejętność wybaczania, która do łatwych nigdy nie należała. To można historia z nadzieją w tle. Mroczna ale bardzo ładnie opisana, Ze wszystkimi emocjami. Z całą ich skalą i zapotrzebowaniem. Wyszczególnieniem, tych, które wdanym momencie muszą wieść prym. Wciągnęła mnie ta historia kolejny raz dostarczając wrażeń. Przeczytałam ją ekspresowo. W ciągu dosłownie kilku chwil. Jeśli szukacie czegoś mocnego, mrocznego  i wyrazistego, to koniecznie musicie przeczytać tę książkę.

Polecam.

Willow i Dash byli w sobie kiedyś zakochani. Jednak różniło ich zbyt wiele, a ich związek nie był w stanie przetrwać. Kiedy dziewczyna postanowiła odejść, zostawiła za sobą nie tylko chłopaka, którego kochała, ale także swoich przyjaciół. Po kilku latach ścieżki Willow i Dasha znów się przecinają. Oboje się zmienili i dorośli, ale łącząca ich chemia ani trochę nie osłabła. Dash już raz pozwolił Willow odejść i nie zamierza popełniać kolejny raz tego samego błędu.

„Breaking Love” to wciągająca i trzymająca w napięciu książka. Bardzo szybko się ją czyta. Podobała mi się, choć miała kilka wad. Fabuła była według mnie momentami tak abstrakcyjna i nielogiczna, że w niektórych sytuacjach aż kręciłam z niedowierzaniem głową. Bohaterowie zostali fajnie wykreowani, choć Willow czasem zachowywała się, delikatnie mówiąc, niemądrze. Jej postępowanie było tak nieprzemyślane i idiotyczne, że aż śmieszne. Dash też mocno testował moją cierpliwość. Pomimo tego, naprawdę ich polubiłam. Miałam sentyment do tej pary po przeczytaniu poprzednich części. Cała historia była trochę zagmatwana. Podobała mi się, ale nie aż tak jak dwa pierwsze tomy tej serii.

Fear Us
B.B. Reid0
Okładka ksiązki -  Fear Us

Trzeci tom serii Broken Love Minęły cztery lata, odkąd Keenan uciekł z domu. Stworzył życie wolne od oczekiwań - a przynajmniej tak mu się wydawało, dopóki...

Fear me
B.B. Reid0
Okładka ksiązki - Fear me

,,Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A on nienawidził jej". Keiran Masters neka Lake Monroe, odkad ta skonczyła siedem lat...