Byliśmy Niewinni

Byliśmy Niewinni to opowieść o przyjaźni, miłości i oddaniu, a wszystko to w obliczu dramatycznych wydarzeń u schyłku roku 1939. Gdy świat staje w płomieniach, a wszystko co znane i kochane ulega bezpowrotnej zagładzie, trzeba żyć dalej i dokonywać wyborów. Czy trójce nastoletnich bohaterów uda się w takich warunkach przetrwać ? A może wojna zniszczy wszystko o czym marzyli i o co walczyli?

Gdzie leży granica ludzkiego poświęcenia?

Byliśmy Niewinni to fikcyjna opowieść osadzona w jak najbardziej realnych okolicznościach. Historie, będące tłem przygód głównych bohaterów odtworzone zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jeśli więc ciekawi Cię, drogi Czytelniku, jak wyglądało życie w przedwojennym Wejherowie i okolicach, to dobrze trafiłeś.

Marzysz o podróży w czasie? Po prostu otwórz książkę i czytaj.

Byliśmy Niewinni to też powieść dramatyczna. Nigdy w historii Powiatu Morskiego los tak wielu nie zakończył się tak nagle. Najtragiczniejsze wydarzenia miały miejsce w lasach piaśnickich i to ta część opowieści wystawi Twą wrażliwość na najcięższą próbę.

Jeden strzał, jedno życie, kolejka przechodzi dalej!

Dawid Wasiniewski
Choć pisarstwo nie jest jego stałym zajęciem, ma na swym koncie już kilka wydanych powieści i opowiadań. Prywatnie jest współwłaścicielem bolszewskiego klubu tenisowego i to na tamtejszych kortach spotkać go można na co dzień. Więcej informacji o autorze i jego książkach na www.dawidwasiniewski.pl

Informacje dodatkowe o Byliśmy Niewinni:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-01-22
Kategoria: Przygodowe

Tagi: II Wojna Światowa Kaszuby Wejherowo Literatura przygodowa dramat Powieśc młodzieżowa Historia Pomorza Dwudziestolecie międzywojenne (ok. 1919-1939) dwudziestolecie międzywojenne

Kup książkę Byliśmy Niewinni