Chihuahua powrót do techichi

„Chihuahua powrót do techichi” to próba rozwiązania genezy pochodzenia najmniejszych psów na świecie, która owiana jest wieloma tajemnicami.

Za protoplastów chihuahua uznaje się nieme psy techichi, które ściśle związane były z Majami, Toltekami oraz Aztekami.

Książka ukazuje dowody istnienia techichi oraz przedstawia role, jakie niewielkich rozmiarów psy pełniły w przeszłości. Szczególną funkcję odgrywały one jako ofiary rytuałów religijnych.

Książka w ofercie przedsprzedaży –

Autorka podejmuje próbę rozwikłania sekretu pochodzenia chihuahua, nurtującej znawców i miłośników, poprzez ukazanie wielu teorii powstania rasy. Książka zawiera także informacje na temat powstania odmiany długowłosej oraz krótkowłosej.

Autorka publikacji jest pedagogiem, psychologiem zwierząt oraz jednym z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Zwierząt. Jako specjalistka od rasy chihuahua, przedstawia swoją tezę na temat tego czy chihuahua należy porównywać do techichi, biorąc pod uwagę podejście współczesnego społeczeństwa do tych małych psów-zabawek?

Publikacja stanowi zarys historyczny rasy chihuahua oraz wpływ pochodzenia na wzorzec tej rasy. Ciekawostkę stanowi opis rytuałów, które związane były z przodkami chihuahua.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich właścicieli oraz miłośników rasy chihuahua.

Informacje dodatkowe o Chihuahua powrót do techichi:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-10-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-8119-535-5

Tagi: pies Chihuahua

Kup książkę Chihuahua powrót do techichi

Chihuahua 100% psa w psie
Marta Paszkiewicz0
Okładka ksiązki - Chihuahua 100% psa w psie

Dawniej były maskotkami księżniczek azteckich. Hodowano je także w celach konsumpcyjnych. Lecz najważniejsza była rola, jaką odgrywały w religii. Uważane...

Psychologia psa
Marta Paszkiewicz0
Okładka ksiązki - Psychologia psa

„-Proszę Pani, mój pies jest głupi! -Głupi, Proszę Pana, to może być jedynie właściciel, nigdy pies.” Psychologia Psa to książka ...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;