Choinka Pana Igiełki

Do domu pana Igiełki dostarczono choinkę! Największą, jaką kiedykolwiek widział. Właściwie, to aż za dużą - żeby ustawić ją w salonie, trzeba ściąć czubek. Co się z nim stanie?

Pełna humoru i uroku opowieść, która wprowadzi całą rodzinę w magię Świąt!

Informacje dodatkowe o Choinka Pana Igiełki:

Wydawnictwo: Muchomor
Data wydania: 2023-11-07
Kategoria wiekowa: 6-8 lat

Tagi: dla dzieci

Kup książkę Choinka Pana Igiełki

Choinka Pana Igiełki - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo Muchomor

Świąteczne powieści dla dzieci. Jako dziecko uwielbiałam ten czas i wszystko, co mogłam obejrzeć w telewizji i przeczytać. To wszystko od najmłodszych lat zaszczepiam u swoich dzieci.
    Propozycja świąteczna dla młodych czytelników od Roberta Berry to książka ciepła, klimatyczna i wesoła.
   Została wzbogacona wieloma ilustracjami, które moim zdaniem idealnie podbijają tę lekturę. Stonowane, ciekawe i oddające klimat.
   A o czym jest ta książka? O choince. O panu Igiełce, który kupił piękną ale za dużą choinkę, co widać na okładce. Jak możecie się domyślać, wpadnie na genialny pomysł, który okaże się finalnie mottem dla dzieci i dobrą wskazówką.
   Język jest przystępny. Tak łatwa i przejrzysta jest treść, że poradzi z nią sobie już dziecko w klasach wczesnoszkolnych. Młodsze natomiast z wielkim zainteresowaniem będą się wsłuchiwać w przygodową historię. Spotkamy także kilka zwierzątek a cała akcja będzie się rozgrywać na tle śniegu i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.
   Bardzo wartościowa propozycja dla młodych czytelników. Może stanowić fajną alternatywę na prezent od rodziców, dziadków czy dalszej rodziny. A potem wystarczy usiąść i wspólnie ją przeczytać. Napewno pojawi się uśmiech a także mnóstwo pytań.

Polecam