Chrupek i czerwona kurteczka

Hau, hau! Poznaj Chrupka - uroczego i wesołego pieska, który ma dużo przygód, własne zdanie, mnóstwo fantastycznych przyjaciół i problemy dokładnie takie jak ty. Ze wszystkim radzi sobie jednak doskonale, a przy okazji dużo się uczy.

Chrupek na nową czerwoną kurteczkę, ale bardzo jej nie lubi. Postanawia więc wyjść na dwór bez niej. Przekonuje się jednak, że podczas zabawy w deszczu i kałużach okrycie może się przydać. Czy Chrupek polubi swoją nową czerwoną kurteczkę?

Tekst jest prosty, dynamiczny, idealny do przyswojenia przez malucha. Opowiadaniu towarzyszą ciepłe i zabawne ilustracje - z jednej strony książka jest oszczędna w środkach, z drugiej główny bohater wciąż jest w ruchu. Duża liczba ilustracji na pewno zaciekawi każde dziecko.

Informacje dodatkowe o Chrupek i czerwona kurteczka:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2023-03-08

Kup książkę Chrupek i czerwona kurteczka

Chrupek i czerwona kurteczka - opinie o książce

Poznajcie Chrupka. Sympatycznego pieska, który uwielbia skakać, śpiewać, jeść, aportować no i spać. Nie lubi za to swoje nowej, czerwonej kurteczki. Uwielbia również kałuże. Taplać się nich, skakać i chlapać. Ma również przyjaciółkę Melę, która ma swoją niebieską kurteczkę i zawsze w niej wychodzi gdy na zewnątrz zimno. Czy Chrupek da się jednak przekonać do noszenia czerwonej kurteczki?
Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat . Posiadają krótkie teksty opowiadające historię tego czego nie lubi Chrupek. Raz jest to czerwona kurteczka, a raz małe kotki, z którymi musi się dzielić. Z książeczek płynie morał, że warto słuchać mamy i ubierać się ciepło oraz warto dzielić się z innymi. Dzielenie również jest świetną zabawą.
Książeczki są idealne do wspólnego czytania i oglądania. Przygody Chrupka są zabawne, ale również pouczające. Ilustracje są pięknie wykonane i oddają w pełni to co czuje nasz bohater. Złość, smutek i radość. Dzięki tym książeczką można porozmawiać o uczuciach, jak również o zachowaniu pieska.

Gobliny kamienne
David Melling0
Okładka ksiązki - Gobliny kamienne

Kraina goblinów kamiennych jest ukryta, ale niezbyt odległa. Jeśli popatrzycie uważnie, może ją znajdziecie......

Kto przytuli Misia Tulisia?
David Melling0
Okładka ksiązki - Kto przytuli Misia Tulisia?

Światowy bestseller w 30 krajach! Pierwszy tom kultowej serii o lubiącym się przytulać misiu, którego kochają dzieci w 30 krajach. Sprzedany w...