Ciało człowieka. Anatomia dla początkujących

Człowiek jest naprawdę fascynujący. Aż trudno uwierzyć, jak doskonałe jest nasze ciało –  ile zachodzi w nim procesów i w jak przemyślany sposób jest zbudowane. Ta wspaniała książeczka zaprasza dzieci w niezwykłą podróż – podróż w głąb ludzkiego ciała. Dzięki niej dowiemy się między innymi, ile kości posiada człowiek, jak działa zmysł wzroku i dlaczego czasami można go oszukać. Co powoduje, że po wysiłku fizycznym bolą mięśnie,  a także jak skonstruowane są płuca i w jaki sposób pracują.  Dzięki pomysłowym materiałom mały czytelnik będzie mógł własnoręcznie zbudować model ludzkiego szkieletu. Nie ma lepszego sposobu na naukę anatomii! Zapraszamy do lektury, zabawy i zdobywania pasjonującej wiedzy! Kto wie, być może to książka dla przyszłych lekarzy.

Odbiorcy:

– dzieci interesujące się biologią i anatomią;
– dzieci, które chcą dowiedzieć się więcej o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego ciała;
– dorośli szukający ciekawego sposobu na zainteresowanie dzieci biologią i anatomią.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– zawiera ciekawe i w przystępny sposób przedstawione informacje o ciele człowieka;
– dołączono do niej model ludzkiego szkieletu – składając go, dzieci poznają nazwy poszczególnych kości i będą świetnie się bawić;
– jest pełna humoru i przystępna językowo, zilustrowana w atrakcyjny sposób.

Informacje dodatkowe o Ciało człowieka. Anatomia dla początkujących:

Ciało człowieka. Anatomia dla początkujących - opinie o książce

Prawo wyznaniowe Przeszłość i teraźniejszość
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Prawo wyznaniowe Przeszłość i teraźniejszość

Słowo wstępneWOLNOŚĆ SUMIENIA I WYZNANIA1. JAROSŁAW ROMINKIEWICZ, Bezbożność w prawie ateńskim2. PIOTR JUREK, Określenie tolerancja religijna w aktachkonstytucyjnych...

Kodeks drogowy w pigułce 2009
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kodeks drogowy w pigułce 2009

Książeczka w poręcznej formie zawiera zaktualizowany Kodeks Drogowy przepisy ogólne, spis wzorów znaków i sygnałów drogowych, znaki drogowe. Wydawca ma...