Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Porachunki. Intrygi. Brutalność. Zaufanie. Seks. Miłość.

Abigail zawsze zdobywała to, co chciała, nie patrząc na uczucia innych, ale zmieniła się. Pogodziła się z siostrą, prowadzi restaurację i żyje spokojnie, wychowując syna. Pewnego dnia w jej restauracji pojawia się intrygujący, seksowny mężczyzna.

Axel nie zjawia się tam jednak przypadkowo. Zawsze idzie po trupach do celu, a jego plany wobec Abigail są bardzo niebezpieczne...

Na przeszkodzie stanie mu Darren, przyjaciel Abigail, który dostrzega, że Axel jest groźny. Darren jest zakochany w Abigail i zrobi wszystko, aby ta była szczęśliwa.

Co się musi wydarzyć, żeby Abigail przejrzała na oczy i dostrzegła zagrożenie?

Informacje dodatkowe o Club Sensual Desire. Brutalne zagranie:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-08-24

Kup książkę Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Club Sensual Desire. Brutalne zagranie - opinie o książce

Trzeci tom serii Club Sensual Desire porwał mnie już od pierwszych stron i trzymał w napięciu aż do finalnych kart, które totalnie mnie zaskoczyły, ale również dały ogromną satysfakcję. Powieść czytało się w naprawdę ekspresowym tempie i ani przez chwilę nie poczułam się znudzona.

Autorka porusza takie tematy, które do niedawna były całkowicie tabu, ale ja uważam, iż powinno się o nich mówić częściej i bardziej otwarcie. Wiele osób nie ma o tym pojęcia, więc słysząc nazwę BDSM reaguje w różny sposób. Zacznijmy jednak od początku.

Mimo, że jest to seria to każdy tom opisuje inne postaci. O głównej bohaterce Abigail czytaliśmy już w drugiej części, ale dopiero tutaj poznajemy ją dogłębnie.

Kobieta wiele przeszła i wyrządziła niemało złych rzeczy. Na szczęście zmieniła swe postępowanie i rozpoczęła nowy rozdział w swym burzliwym życiu. Otworzyła restaurację i poświęciła więcej uwagi synowi. Wspiera ją jej oddany przyjaciel Darren, który jest skłonny zrobić dla niej wszystko. Jednak w jej świat wkracza mężczyzna-diabeł, który mocno namiesza i jest dla niej wielkim zagrożeniem.

Czy Abigail ulegnie Axelowi, który ma wobec niej ukryte, niecne intencje? Czy Darren będzie w stanie ochronić ukochaną? Czy zdobędzie jej serce a może przegra z demonem w ludzkiej skórze? Jak potoczą się dalsze losy kobiety? Czy będzie zdolna przejrzeć A. Sallowa?

Powiem wam, że historia jest bardzo ciekawa, dynamiczna i nie sposób przewidzieć tego co zaserwowała nam pisarka. Całość jest mega szokująca i daje do myślenia. Wiele scen jest tak pikantna, że moje ciśnienie mocno podskoczyło, a wyobraźnia podrzuciła takie obrazy, że moje serce o mało co nie wyrwało się z piersi.

Atutem tej książki są genialnie wykreowane postaci jak i bardzo realistyczne przedstawienie historii. Manipulacja Axela, jego intrygi, różnorakie oblicza i bezmyślność Abigail spowodowały, że z zafascynowaniem pochłaniałam kolejne stronice.

Jeśli do tej pory nie czytaliście wcześniejszych części to koniecznie musicie nadrobić to zaniedbanie. Pani Kasia pisze dosadnie, szczerze, niczego nie owija w bawełnę, a jej prosty i lekki styl powoduje, że pokochacie jej pióro. W jej dziełach panuje niezapomniany, wspaniały klimat, jest tajemniczo, niebezpiecznie, erotycznie oraz intryga goni intrygę.

Nie ma tu cukierkowatego, mdłego romansu, tylko dostajemy niezapomnianą akcję, która nieraz ociera się o wydział kryminalny, zagadki i problemy zasypują bohaterów, a ich rozwikłanie nieraz graniczy z cudem.
Kolejnym plusem jest to, że sceny sexu nie przeważają nad normalną fabułą. Jest ich kilka i występują w naprawdę idealnych momentach.

Z ręką na sercu oświadczam, że jestem fanką tej serii i będę polecać ją każdemu. Z niecierpliwością czekam na kolejne powieści autorki, gdyż jestem pewna, że będą tak świetne jak poprzednie.

‘Club Sensual Desire. Brutalne Zagranie.’ to trzeci tom niezwykłego cyklu ‘Club Sensual Desire’ stworzonego przez K.A. Zysk. Powiem Wam, że tą częścią autorka bardzo mnie zaskoczyła. Jest ona całkowicie inna niż poprzednie i mam wrażenie, że przez to jeszcze bardziej wciągająca. Jednak za nim przejdę do szczegółów jedna ważna uwaga: w książce znajdują się sceny erotyczne, przez co nie jest to pozycja dla każdego. Miejcie to na uwadze sięgając po tę serię.

Jak wspomniałam na wstępie jest to trzeci tom. Czy to oznacza, że trzeba poznać poprzednie dwa, aby po tę książkę sięgnąć? Oczywiście, że tak i to obowiązkowo. Nie tylko dlatego, że jest to wspaniała seria, choć warto mieć to na uwadze, lecz dlatego, iż w historii przeplatają się bohaterowie oraz przytaczane są zdarzenia z poprzednich częściach. Lepiej być w temacie czyż nie?

Przejdźmy do konkretów, książka, jak i cała seria została napisana w przyjemnym i lekkim stylu. Dosłownie ani na chwilę nie byłam w stanie odłożyć jej na bok. Książki Pani Kasi wciągają i oczarowując swoją niezwykłością, a ta pozycja jest tego najlepszym dowodem. W tej części naprawdę dużo się dzieje do tego stopnia, iż autorka ani na chwilę nie daje odetchnąć swoim czytelnikom. Mamy do czynienia z intrygą, tajemnicami, demonami przeszłości, zauroczeniem, zagubieniem dużą dawką niebezpieczeństwa oraz brutalności, a także prawdziwą, oddaną miłością. Istny rollercoaster emocji i zdarzeń, który chwyta za serce, a to wszystko połączone w spójną oraz przemyślaną historię z ważnym przesłaniem.

Tak jak mówiłam w tej serii znajdują się sceny erotyczne i to jakie sceny erotyczne. Mocne, ogniste i mocno emanujące erotyką, która wylewa się na czytelnika ze stron. Wyobraźnia nie jednego czytelnika będzie pracować przy nich na wysokich obrotach.

Nie będę ukrywać, ta seria skradła moje serce a ‘Brutalne zagranie’ jest jak wisienka na torcie. Idealne zakończenie wyjątkowej i hipnotyzującej serii. Jeśli lubicie świetnie napisane książki, ociekające tajemniczości i erotyką to jest idealna pozycja dla Was. Z całego serca polecam całą serię a autorce gratuluję stworzenia tak wyjątkowej serii!

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-10-02,

„Opadam na kolana, wbijając sobie w skórę małe kamyczki, ale nic sobie z tego nie robię. To jest jakiś koszmar. Myślałam, że już odbyłam swoją karę za to, czego dopuściłam się w przeszłości, ale widocznie to jeszcze nie koniec.”

Abigail po rozwodzie prowadzi spokojne życie, wychowuje synka i prowadzi restaurację. Udało jej się również pogodzić z siostrą. W jej życiu brakuje jednak miłości i towarzysza. Z Darrenem łączy ją tylko seks i przyjacielskie stosunki. Nagle w jej życiu pojawia się przystojny Axel, przypadkowe rozwija się poważną relację. Niestety ale nic nie jest przypadkiem i mężczyzna jest kimś innym niż się wydaje. Kogo wybierze Abigal? Czy nowo poznany nieznajomy zawróci jej w głowie?

Autorka zabiera nas ponownie w podróż do mrocznych zakamarków klubu Sensual Desire. Tutaj liczy się tylko zaspokojenie swoich największych fantazji. W klubie możesz być tym kim zechcesz. Odważysz się wejść do tego świata? Gwarantowane sceny pełne erotyzmu, ociekające pożądaniem i wywołujące rumieńce na policzkach.

Główna bohaterka niezbyt przypadła mi do gustu, niby się zmieniła ale dla mnie i tak pozostanie wredną i krzywdzącą ludzi osobom. Ciekawiła mnie jej historia i po części rozumiałam jej zachowanie lecz nie na tyle aby ją polubić. Denerwowała mnie swoim zaślepieniem, wszyscy ją ostrzegali a jednak ich nie słuchała. Lecz usprawiedliwia ją miłość, kobieta zakochała się po prostu. Spodobał mi się za to Darren i bardzo mu kibicowałam. Okazał się porządnym i lojalnym przyjacielem. Z kolei Alex już od początku mi nie pasował. Dużo się nie pomyliłam bo okazało się że…….. I tu zasieję w Was ziarenko ciekawości.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie przygody spotkały naszych bohaterów to koniecznie musicie sięgnąć po książkę.

Brutalne zagranie to ostatnia część serii club sensual desire. I muszę Przyznać, że jest najlepsza.  Wszystkie trzy tomu tworzą idealną całość. W trzecim tonie poznamy dalsze lody naszych bohaterów z poprzednich części, choć to będzie wątek poboczny bo główną bohaterką będzie Abigail.

Abigail to młoda kobieta, która ma za sobą trudne przeżycia. Poznajemy ja w tomie drugim jako siostrę Adeline. Wredna, pozbawiona skrupułów ukradła siostrze narzeczonego tuż przed ślubem. Tylko czy to wyszło jej na dobre? Abigail postanowiła się zmienić. Rzuciła pracę prawnika i założyła własna restauracje. Rozwiodła się i wychowuje samotnie syna. Stara się naprawić także relacje z Adeline. Kiedy na jej drodze staje Axel, Abi myśli, że w końcu  do niej uśmiechnęło się szczęście. Czy tak jest na pewno? Kim jest Axel?

Axel to bezwzględny człowiek, który pod przykrywką biznesmena zajmuje się nielegalnymi interesami. Kiedy Dan, mąż Abi nie jest w stanie spłacić długu oferuje w zamian soją żonę. Axel postanawia odebrać swój dług. Początkowo udaje miłego faceta , usypiając czujność Abi. Wkrótce pokaże swoją prawdziwa twarz?

Muszę przyznać, że fabuła wciąga od początku. Mamy tu dużo intryg, tajemnic i mimo że intencje Axela znamy od początku, jakoś gdzieś była ta iskierka, że może wszystko pójdzie nie tak jak on sobie zaplanował? Przecież poprzednie tomy były w podobnym stylu. Nic bardziej mylnego. Axel do końca pozostanie tym złym a tym dobrym będzie ktoś , kto początkowo grał 2 skrzypce. Darren, cichy i spokojny barman, który nie poddaje się tak łatwo i zawalczy o swoja "przyjaciółkę".

Postacie są bardzo dobrze wykreowane. Abigail to silna babka, która początkowo nie daje sobie wejść na głowę. Z czasem pozwala na więcej ale kiedy trzeba umie powiedzieć dość. Całość jest napisana fajnym stylem z narracją z perspektywy kilku osób. . Osobiście uwielbiam takie książki. Lubie gdy poznajemy historię z perspektywy głównych bohaterów. Dodatkowy plus za to , że książka nie jest tylko romansem. Sceny erotyczne przeplatają się z tymi kryminalnymi. W dodatku książkę czyta się szybko i przyjemnie. Rozdziały nie są ani za krótkie, ani za długie a całość spójna z poprzednimi częściami. Nie zabrakło też scenek z motywem bdsm, choć nie było ich wiele. Razem z bohaterką przezywamy trudne, wręcz dramatyczne chwile. Czy Abigail odnajdzie szczęście? Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w książce. Polecam

„Ale czy to jest na pewno miłość?
A może to zwykłe zauroczenie, które pomyliłam z miłością?”
Abigail
Darren
Axel
Jeden oddał jej serce…
Drugi zarzucił na nią sidła…
Znana nam jako znienawidzona siostra Adelaine, Abigail, obecnie jest już całkiem inną osobą.Prowadzi swoją wymarzoną restaurację, wychowuje syna i za wszelką cenę próbuje odbudować relację z siostrą, jednocześnie zamazując wspomnienie o byłym mężu.Darren, jej oddany przyjaciel, powiedzmy typu „friends with benefits” 🙂, to świetny facet na codzień barman w Edenie.Pragnący od Abigail czegoś więcej, ale próbujący zadowolić się tą małą cząstką jej, którą daje mu dziewczyna, podczas ich ukradkowych, gorących spotkań.
Jest też,nagle pojawiający się znikąd,Axel i jeśli myślicie, że poznaliście już tych najbardziej negatywnych bohaterów, to zapewniam Was, że Axel Sallow przekracza wszelkie granice moralności, mroku i łajdactwa jak żaden inny.Przerażający typ, który nie zatrzyma się przed niczym, w osiągnięciu upragnionego celu.A tym celem jest właśnie Abigail.Oczarowana szarmanckim i przystojnym mężczyzną,nie jest w stanie zauważyć jego złych, lecz tak dobrze maskowanych intencji.Jego plan względem niej, jest prosty : rozkochać, posiąść, zniewolić, by na końcu zniszczyć.Abigail zaślepiona jego maską idealnego mężczyzny, co raz bardziej wchodzi w relację z nim, a nawet odważa się, pójść z nim do Clubu Sensual Desire.
Początkowo zniesmaczona, w końcu ulega i zgadza się na perwersyjną zabawę, która przekracza totalnie jej granice moralności.
Jakie ukryte intencje ma Axel i co na prawdę nim kieruje?
Jak Abigail odnajdzie się w jego świecie i jego brutalnych zasadach?
A może tak zaślepiona nim, nie będzie w stanie dostrzec prawdziwych intencji mężczyzny?
Jedno jest pewne, tylko rodzina i przyjaciele są w stanie wyrwać ją ze szponów tego związku, no oczywiście jeśli pożądanie i gorący seks, nie zaślepi jej rozsądku…
Ja i parę niegrzecznych duszyczek, czekałyśmy z niecierpliwością na trzeci tom, właśnie o Abigail. I wcale się nie zawiodłyśmy, tym jak autorka pokierowała jej historię.
Mamy skruszoną kobietę, żałującą swojego okrutnego zachowania względem siostry i mężczyznę -

-diabła, który nie cofnie się przed niczym w drodze do upragnionego celu. Namiętności, emocje, uczucia, i pożądanie, które dopadają bohaterów to totalna mieszanka wybuchowa. Jednak prawdziwą wisienką na torcie jest scena z Clubu Sensual Desire, w bardzo gorącej i zmysłowej konfiguracji. Dla miłośniczek i miłośników grupowego seksu, to będzie na pewno niesamowite przeżycie.
Wow, Kasia, Ty to potrafisz rozgrzać i ( nie oszukujmy się ;-)), podniecić. Nie zabraknie też bohaterów pierwszej i drugiej części, Julianne i Austina oraz Duncana i Adelaine, kiedyś także, bywalców CSD.
Kasiu,dziękuję Ci za to, że na gorąco, mogłam śledzić historię Abigail i jeszcze raz móc powrócić, wraz z bohaterami do Clubu Sensual Desire!

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-08-24, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Abigail to siostra Adeline. Kobieta, która w swoim życiu zrobiła wiele złych rzeczy. Dostała jednak od losu drugą szansę, którą doskonale wykorzystała. Kilka lat po tym jak się rozwiodła i jej były mąż trafił do więzienia Abi prowadzi spokojne i szczęśliwe życie. Ma cudownego synka Jaydena, prowadzi popularną restaurację, odbudowała relację z siostrą. Ma także przyjaciela, z którym łączy ją znajomość z profitami. Nieoczekiwanie na jej drodze staje także szarmancki i obłędnie przystojny mężczyzna.
Darren to barman w klubie Duncana, a także przyjaciel Abi, do której czuje znacznie więcej niż tylko sympatię. Mimo wszystko co się między nimi dzieje nieustanie się o nią troszczy i dba, żeby nie działa się jej krzywda.
Axel to właściciel kilka bardzo dobrze prosperujących hoteli. Mężczyzna pod płaszczem odnoszącego duże sukcesy biznesmena, skrywa jednak swoje drugie, mroczne oblicze.  Jego z pozoru pełna uczuć relacja z Abi także ma swoje drugie dno. Dodatkowo mężczyzna preferuje specyficzne zabawy i jest stałym bywalcem Clubu Sennsual Desire.
Którego z mężczyzn wybierze Abigail? Jak zareaguje kobieta, gdy zostanie wprowadzona do świata Clubu Sensual Desire? Czy upodobania Axela jej się spodobają? Czy kobieta odkryje prawdziwe oblicze ukochanego? Czy Darren będzie walczył o miłość? Jak zakończą się losy tej trójki?
Kłamstwa, intrygi, brutalność, niebezpieczeństwo, gorący seks, zauroczenie, prawdziwa miłość. Naprawdę dużo się tu dzieje i nie ma tu ani chwili na nudę. Jak to u Kasi, "Club Sensual Desire. Brutalne zagranie" to książka, która kipi seksem i to takim w genialnym wydaniu. Takim, przy którym w trakcie czytania, robi się bardzo gorąco i wyobraźnia pracuje na naprawdę wysokich obrotach. A same sceny z Clubu Sensual Desire to dla mnie już w ogóle prawdziwy ogień. Kocham tę serię, jednak ta część jest zdecydowani mocniejsza i brutalniejsza od pozostałych, co moim zdaniem jest jej ogromnym atutem.
Książka napisana jest bardzo lekkim i przyjemnym stylem. Ani na chwilę nie mamy ochoty jej odkładać i dosłownie pochłaniamy ją w mgnieniu oka.
Cholera, jak ja się cieszę, że Kasia zdecydowała się napisać tę książkę. Jestem nią totalnie zajarana i wiem, że będę często wracała do niej, ale także do pozostałych części. Gorąco polecam ją przeczytać. Zdecydowanie, zarówno ta książka, jak i cała seria, są to książki z kategorii must read.
Dziękuję K. A. Zysk za wszystko, a Wydawnictwu Pascal dziękuję za egzemplarz do recenzji, a także za świetny box. :)

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2022-11-30, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,

Abigail i Axel poznają się nietypowo, a mianowicie dzięki awanturze jednego klienta w restauracji kobiety. Natomiast Darren to przyjaciel Abigail. Czy któryś z mężczyzn skradnie serce kobiety?

Abigail to siostra Adeline, która odbiła jej narzeczonego i niszczyła życie wraz z rodzicami przez lata. Jednak po kilku latach pogodziła się z siostrą i wychowuje samotnie syna, gdyż były mąż siedzi w więzieniu.

Axel to psychopata, który pojawia się w życiu Abigail by odebrać dług, który zaciągnął jej były małżonek.

Darren to przyjaciel Abigail z bonusem oraz pracownik w klubie Duncana.

Dużo rozpisywać się w opinii mojej niestety nie będę, ponieważ nie wiem jak wyrazić to, co czuje po tej książce. Moja uczucia są mieszane, ponieważ po poprzednich tomach byłam wrogo nastawiona do bohaterki, gdyż zamiast ufać siostrze to ufała mężowi i rodzicom, którzy nie byli nic warci. Z drugiej strony jest mi jej żal, gdyż przez długi męża ma wielkie kłopoty, które dosiegaja jej syna.

Według mnie pomysł na książkę był ciekawy, jednak czułam jakby ta historia była stworzona na siłę. Książka ta zawiera wiele scen nieprzyzwoitych, które trochę odbierały mi chęć dalszego czytania. Na plus działają wątki z siostrą i jej przyjaciółmi, ponieważ oni nadają zabawny charakter.

Podsumowując książka jest ciekawa, jednak w porównaniu do poprzednich tomów ten nie stanie się moim faworytem.

Za możliwość przezczytania dziękuję autorce.

Moja ocena: 5/10

[...]Ludzie popełniają błędy i ważne, żeby umieli się do nich przyznać. Nikt z nas nie jest idealny. Ile razy byliśmy naiwni, błagaliśmy o coś, narzucaliśmy się komuś i walczyliśmy o własne szczęście? Niech pierwszy rzuci kamień, jeśli nigdy tego nie zrobił. Nie sądzę, że znajdzie się taka osoba. Dlatego starajmy się zrozumieć drugiego czlowieka[...]

Nie mogę się wciąż uspokoić, po tym co się tam wyprawiało. To była najmocniejsza część.

Abigail. Kiedyś w młodości mocno zraniła swoją najmłodszą siostrę, a na dodatek odbiła jej narzeczonego. Później życie nauczyło ją, że nie można się bawić uczuciami innych. Jej były mąż trafił do więzienia, a ona postanowiła się zmienić. Wiodła szczęśliwe życie wraz z synem. Jednakże pewnego dnia poznaje Axela, który ponawia się w jej restauracji. Jest nim zauroczona, natomiast jej przyjaciel już nie. Od tej pory zaczyna się walka o swe uczucia i o prawdę.

Jeszcze się nie otrząsnęłam z buzujące w mym wnętrzu adrenaliny, złości wręcz wk**wienia na bohatera, analizy tego co tam zaszło, a i ognia trawiącego me ciało, gdy czytałam te wszystkie opisy pokoi w klubie rozkoszy, bólu i grzechu. Oh momentami miałam ochotę tam wpaść i trochę sobie poużywać różnych przyrządów i gadżetów Autorka tą częścią dała mi taki wulkan emocji, że jeszcze są we mnie, jeszcze się nie ulotniły. Wiele razy w mojej głowie leciała wiązanka przekleństw w stronę bohatera. Oh nóż mi się w kieszeni otwierał, gdy oczyma wyobraźni widziałam jego arogancję, debilizm, bycie sku......(nie napiszę tego bo mi instagram zablokuje, ale wiecie o jakie słowo mi chodzi). Wiele razy nawet chciałam rzucić książką ze złości. Bohaterka też mnie irytowała na samym początku. Normalnie aż włos mi się jeżył na głowie, jak widziałam co wyprawia i że jest zaślepiona. Miałam ochotę wejść do książki i ją mocno potrząsnąć. Dobrze, że przejrzała na oczy.

Oj to była petarda ta część. Ukazała, że niektórzy ludzie dla swego szczęścia są w stanie wszystko zrobić, kosztem bólu, rozpaczy i utraty części siebie. Co więcej pokazująca, że czasem nie powinnismy oceniać ludzi po ich postępowaniu i po tym jacy są, bo tak naprawdę nie znamy ich historii, ani motywu. Dlatego nie oceniaj tylko zrozum.

Polecam.

AUTOR: K. A. ZYSK
K.A. Zysk - strona autorska

WYDAWNICTWO: LoveBook
PASCAL

Do czego zdolny jest człowiek, aby zaznać odrobiny szczęścia?

Czemu nie zauważamy tego, co mamy tuż przed oczami.

" Karma to prawdziwa suka, która ze zdwojoną siłą odpłaciła mi się pięknym za nadobne, zasłużyłam na to.
Czas teraz stawić czoła konsekwencjom. "

Bardzo się cieszę, że autorka pokusiła się napisać historię Abigail.
Możemy poznać jej historię, spojrzeć jej oczami na wszystko, co zrobiła, do czego się dopuściła. Zobaczyć jej przemianę, potknięcia ponowne.

Ponownie autorka pobudzi naszą wyobraźnię i wprowadzi w świat perwersyjnego seksu i zaprosi do Clubu SENSUAL DESIRE.
Ta część sporo różni się od poprzednich dwóch tomów.
CLUB SENSUAL DESIRE Brutalne Zagranie to trzymająca w napięciu historia, w której intryga gra główną rolę, skrywa wiele tajemnic, kłamstwo, brutalność, porachunki, manipulacje, naiwność i piekielnie erotyczne sceny wciągają do świata pełnego pożądania.
Autorka zafundowała ogrom emocji, pokazała świat gdzie brutalność, bezwzględność, seks, uległość i władza odgrywają dużą rolę.
Bardzo dużo się tu dzieje.

Napisana jest z perspektywy Abigail, Axela i Darrena. Dzięki czemu poznajemy ich dokładnie, możemy odkryć ich zamiary, emocje, co czują.

Postacie świetnie wykreowani, które są wyraziści, ciekawi, pełni wad i popełniają wiele błędów.
Axela od samego początku nie polubiłam. Darren świetny mężczyzna, który od razu zaskarbił sobie moją uwagę. Polubiłam go.
Abigail to dopiero trudny orzech do zgryzienia. Pełna wad, sprzeczności podejmowała źle decyzje, ale kto z nas ich nie podejmuje, potem żałując.

Styl autorki, dalej na świetnym poziomie, niesamowicie wciąga i nie pozwala się od książki oderwać, choć na chwilę.
Dynamiczna akcja, wciągającą i  świetnie poprowadzona fabuła, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nie można było przewidzieć tego, co mogło się wydarzyć. Dzieje się naprawdę dużo, tutaj nie można się nudzić.
Sceny erotyczne opisane smacznie, pikanie, które dodawały pikanterii i pobudzały fantazje. Będzie ostro.

Autorka pokazuje, że ludzie popełniają błędy, ale ważne, żeby wyciągać z tego wnioski i umieć się do nich przyznać.
Pokazuje, że nikt nie jest idealny.

" Zawsze jestem o krok przed wszystkimi i w taki sposób wygrywam. Nie gram czysto. Nazwałbym to brutalnym zagraniem."

Abigail Smith zawsze zdobywała to, co chciała, nie zważając na nic i nikogo. Pragnęła szczęścia, szukając, go bardzo się pogubiła. Miała wszystko, prowadziła kancelarię prawną, sielankowe życie, ale wiele w nim brakowało. Odbiła siostrze narzeczonego, który został jej mężem i urodziła dziecko. Udawała szczęśliwą, niby miała, wszystko zarazem nie mając nic.
Popełniła ogrom błędów, których żałuję.
Rozeszła się z mężem, wychowuje syna, prowadzi restauracje The Lady & Son.
Próbuje naprawić relacje z siostrą.
Wszystko układało się dobrze. Gdy na jej drodze staje Axel, wszystko się zmienia. Zawrócił jej w głowie. Zaślepiona uczuciami nie widziała, prawdy. Szukając, szczęścia ponownie się pogubiła. Axel jak się okazuje, ma ukryty w tym cel.

Axel Swallow jest właścicielem sieci hoteli Plaza Paradise. Prowadzi również drugie życie mroczne i niebezpieczne. Jest niecierpliwy, wszystko musi mieć na już i nie znosi nieposłuszeństwa. Jest dominem. Od zawsze kręcił go perwersyjny seks i często korzysta z uroków Clubu Sensual Desire.
Abigail to kolejna jego ofiara, którą dostał podaną na tacy. Została jego prezentem.
Problem w tym, że ona o tym nie wiedział.

Jest jeszcze Darren przyjaciel Abigail, który jest w niej zakochany i wszystko zrobi, aby była szczęśliwa i przejrzała na oczy.

-Czy Abigail zazna w końcu prawdziwego szczęścia.
-Czy dostrzeże, tego, który naprawdę ją kocha.
-Czy przejrzy na oczy.
-Co planuje Axel
-Co zaplanował wobec dziewczyny.
-Czy uda się Axelowi omamić i owinąć Abigail wokół palca.

Polecam, świetne zakończenie serii.
Dziękuję bardzo autorce i wydawnictwu za możliwość zrecenzowania książki. ????

Avatar użytkownika - ksiazkowamaniapa
ksiazkowamaniapa
Przeczytane:2022-09-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Abigail, siostra Adeline bohaterki drugiego tomu serii, próbuje wyjść na prostą i naprawiać swoje błędy. Prowadzi restauracje, wychowuje 6 letniego syna, poprawia swoje kontakty z siostrą (której wyrządziła cholernie dużo krzywdy). Ma przyjaciela do łóżka - Darrena, który żywi do Niej coraz większe uczucia. Niby sielanka lecz do czasu...

Do akcji wkracza Axel. Facet który jest zły do szpiku kości. Pragnie zrobić z Abigail swoją zabawkę którą będzie mógł władać.

Czy mu się to uda?

Czy Darrena ochroni ukochaną i Jej syna?

Jaką rolę zagra tu były mąż Abigail?

Bardzo polubiłam tą serię. Szkoda że to już ostatni tom. Dałam się bardzo szybko wciągnąc w fabułę i czekałam tylko co odwali Axel i czy Abigail wkoncu pójdzie po rozum i zobaczy co i jak.

Tego nie da się sklasyfikować. Widzę w tej książce trochę z romansu, trochę z kryminału, trochę gangsterki.

Abigail jest postacią szukająca miłości na siłę, wbrew rozsądkowi. I dość naiwnie podchodzi do Axela, za szybko mu ulega po takich sytuacjach jakie Ją spotkały. Chociaż troche rozumiem Jej zachowanie (jest wytłumaczone pomiędzy wierszami).

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-08-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Czy ludzie potrafią się zmienić? Niektórzy z pewnością, wyciągając wnioski z popełnionych błędów i analizując przeszłe wydarzenia, rozpoczynają pracę nad sobą i relacjami z innymi osobami. Inni natomiast, pomimo wielu nauczek od życia, nie potrafią stać się lepszą wersją samego siebie, wciąż podążając dawno utartą ścieżką. Do którego z przykładów należą bohaterowie najnowszej odsłony "Sensual Desire"? O tym, należy przekonać się samemu. Abigail to siostra Adeline, która dała się poznać z nienajlepszej strony. Odbiła siostrze narzeczonego, wyszła za niego za mąż i ma z nim syna. Pracowała w kancelarii adwokackiej i była ulubienicą rodziców. Niestety los w jej przypadku zakończył passę jej szczęścia i kobieta musiała na nowo ułożyć sobie życie. Dzięki pokaźnemu spadkowi otworzyła restaurację, a jej starania przyniosły skutek i odnosi sukcesy w branży. Próbuje także naprawić stosunki z Adeline choć zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie łatwo. Iskierką jej życia jest jej synek, który daje jej siłę do działania. Co prawda niezobowiązująco spotyka się z przesympatycznym barmanem, jednak nie ma w planach wchodzenia w nowy związek. Axel jest właścicielem sieci hoteli i bardzo bogatym mężczyzną. Swój majątek skrupulatnie powiększa udzielając pożyczek osobom, które bardzo potrzebują gotówki, głównie hazardzistom, a to nie koniec jego podejrzanych interesów. Uwielbia, gdy wszystko funkcjonuje tak, jak on sobie życzy, co przekłada również na życie prywatne- kobieta musi mu być całkowicie uległa. Zna i ceni klub Sensual Desire, będąc jego stałym bywalcem. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest trudnym i pełnym mroku mężczyzną. Nie przeszkadza mu to jednak w knuciu kolejnej intrygi, w którą tym razem będzie zamieszana nieświadoma Abigail.

"Brutalne zagranie" to w mojej ocenie najlepsza część trylogii z uwagi nie tylko na kreację postaci ale i poprowadzenie wydarzeń. Autorka bardzo miło mnie zaskoczyła tym, że zdecydowała się na tak intrygującą fabułę. Jednak po pierwsze, należy jej oddać, że wykazała się dużą odwagą, podejmując się napisania tej książki, oczywiście z uwagi na Abigail. W poprzednich tomach grała raczej czarny charakter i trudno było się z nią utożsamiać, toteż stworzenie z niej głównej postaci i narratorki wydawać się może kontrowersyjne. Jednak w mojej ocenie, K. A. Zysk świetnie udźwignęła ten niełatwy temat, odarła Abigail ze wszystkich tajemnic, przelała na papier jej emocje i rozterki i pokazała nam, że nie wszystko jest zawsze czarno- białe. Ale nie tylko uformowanie tej bohaterki robi wrażenie! Axel wnosi w fabułę niezwykle istotny ale i dający wiele do myślenia wątek ludzkiej psychiki. Dzięki niemu także otrzymujemy z pewnością wyczekiwany przez fanów cyklu powrót do klubu "Sensual Desire" i garść wymyślnej i momentami mocnej, a na pewno działającej na zmysły, erotyki. To także ciekawy dysonans, gdy zestawimy jego bohatera z Darrenem, barmanem, który stanowi ostoję, daje bezpieczeństwo i idealnie obrazuje swoją postawą czym jest lojalność i przyjaźń. To jedna z najtrudniejszych książek Autorki, bo porusza temat naiwności, zaślepienia, zmian ale i czystego zła, jakie drzemie w ludziach. Nie znajdziemy tu także oczywistego rozwoju wydarzeń, co zdecydowanie stanowi ogromny atut. Ta pozycja to zdecydowany must-read dla fanów serii "Sensual Desire", a dzięki pobocznym wątkom znajdzie się także okazja do sprawdzenia, co słychać u postaci z poprzednich tomów.

Club sensual desire. Niebezpieczny układ
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club sensual desire. Niebezpieczny układ

Pożądanie. Bogactwo. Tajemnica. Seks. Miłość. Julianne i Austin padają ofiarami spisku rodziców, którzy chcą zaaranżować ich małżeństwo. Kobieta jest...

Toksyczna miłość
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Toksyczna miłość

Przygotujcie się na burzliwą przeprawę!Autorka bestsellera "Wyścig z życiem" w nowej, mroczniejszej odsłonie! Dwudziestotrzyletnia Klara Wysocka postanawia...