Co jest nie tak?. Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia

Co jest nie tak? to książka ucząca dostrzegać i wskazywać nierealność różnych sytuacji i przedmiotów. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, co na zdjęciu nie pasuje, co jest dziwne. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Informacje dodatkowe o Co jest nie tak?. Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-04-09
Kategoria: Pedagogika

Tagi: Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - niepełnosprawność i specjalne potrzeby Materiały edukacyjne Educational: Child care / Child development Edukacja - przedmioty zawodowe Edukacja domowa For people with learning / communication difficulties

Kup książkę Co jest nie tak?. Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia

Co mógłbyś odpowiedzieć?. Ćwiczenia kształtujące umiejętności społeczne
Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Co mógłbyś odpowiedzieć?. Ćwiczenia kształtujące umiejętności społeczne

W niniejszej książce opracowano kilkadziesiąt sytuacji i podano najbardziej popularne zdania, frazy lub wyrazy, które należy wtedy wypowiedzieć...

Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze
Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Na zakupach. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze

W prezentowanej książce omówiono zagadnienia związane z zakupami. Na początku przedstawiono miejsca, w których możemy robić zakupy (np. centrum...