Córka Mafii. Olivia

Tom 3 cyklu Dzieci Mafii

Olivia Montenegro ma nadzieję, że po jej niedoszłym ślubie ojciec trochę odpuści zabawę w aranżowane małżeństwo. Tymczasem zanim kobieta zdąży złapać oddech po doznanym szoku i upokorzeniu, już będzie miała nowego narzeczonego.

Jednak tym razem Olivia natychmiast rozumie, że wpadła z deszczu pod rynnę, ponieważ kolejnym wybrankiem jest Lorenza Gintori, słynący z okrucieństwa mężczyzna podejrzewany o pozostawienie wielu siniaków na ciele zmarłej żony. Żony, której śmierci do tej pory nie wyjaśniono.

Tomaso DeLuca, kuzyn Gabriela, w pełni korzysta z atutów swojego życia. Nie przejmuje się nikim ani niczym. Nie jest zadowolony, kiedy Gabriel każe mu pojechać po siostrę Eleny, ale to, co wydarzy się w pokoju hotelowym, z pewnością zaskoczy zarówno jego, jak i Olivię.

Informacje dodatkowe o Córka Mafii. Olivia:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-10-13

Kup książkę Córka Mafii. Olivia

Córka Mafii. Olivia - opinie o książce

[...]Mój świat przestał istnieć, a już na pewno przestało bić moje czarne serce. Ta kobieta wparowała jak czołg w koje, jak myślałem perfekcyjne, życie i pokazała mi, że wcale takie nie było. Dzięki niej i temu szalonemu uczuciu poznałem, co to prawdziwe szczęście[...]

Q: A dla Was czym jest prawdziwe szczęście?

Olivia Montenegro, młoda dziewczyna, która po niedoszłym ślubie ma nadzieję, że kolejnego już nie będzie. Jednakże ojciec przedstawia jej kolejnego mężczyznę. To powoduje, że Olivia ani przez chwilę nie zastanawia się i postanawia uciec. Ucieka do swej siostry Eleny i jej narzeczonego. Chce zacząć żyć od nowa. Zatrzymuje się w hotelu i czeka na przyjazd Eleny. Jednakże zamiast niej przyjeżdża kuzyn, Tommaso. Od tego momentu pożądanie rodzi się pomiędzy tą dwójką.

Kolejna część przy której również przepadłam. Autorka po raz kolejny sprawiła, że miałam ogrom emocji. Czułam się jak na jednej wielkiej przejażdżce z której bałam się, że zlecę. A moje obawy pogłębiła końcówka. Wtedy moje serce przestało bić, oddech przyspieszył oraz łzy zaczęły lecieć. Jednakże doczekałam się szczęśliwego zakończenia. Co więcej gorąc, który wykwitł na policzku w połowie książki nie schodził do samego końca. Polubiłam bohaterkę za to jaka była. Piękna, odważna i zadziorna. Chciałabym mieć w niej swoją przyjaciółkę. Jednakże droga autorko wciąż w mym sercu pozostaje Nicolas;)

Kolejny tom i kolejna historia o rodzeństwie Montenengro. Jestem nią zafascynowana. Teraz zostaje mi tylko pierwszy tom. Polecam.

Oliwia. Córka mafii to druga część cyklu Dzieci mafii autorstwa Aleksandry Możejko.
Oliwia po swoim niedoszłym ślubie ma nadzieję, że ojciec nie będzie na przymus szukał jej kolejnego męża. Niestety srogo się na nim zawiodła, bo już w kilka tygodni po nieudanych zaręczynach rodzice pragnąć poznać jej z nowym ,,ukochanym''. Jest nim wdowiec, który doprowadził do śmierci swojej poprzedniej żony. Przerażona Oliwia postanawia szukać pomocy u Eleny i Dominika.
Tomaso, kuzyn Dominika nie bierze życia na serio. Dla niego liczy się dobra zabawia i piękne kobiety, które zmienia niczym rękawiczki. Kiedy poznaje Oliwią jego życia zmienia o sto osiemdziesiąt stopni.
Tak naprawdę książka ma podobny schemat co pierwsza część pt. Elena i podobnie do pierwszej części czyta się ją błyskawicznie. Powody? Ma zaledwie ponad 200 stron, wartką akcję ( niestety przerywaną w najmniej potrzebnym momencie scenami łóżkowymi). Nie da się nie polubić łownych bohaterów, bo chociaż mają swoje grzeszki są sympatyczni.
Oliwia. Córka mafii po raz kolejny przenosi nas do brutalnego świata mafii, jej porachunków i powiązań. Myślę, że książka powinna spodobać się wielbicielom romansów.

Syn mafii. Nicolas
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Syn mafii. Nicolas

Trzeci tom serii mafijnej ,,Dzieci mafii"! Nicolas Montenegro był idealną maszyną do zabijania. Szkolony od dziecka, aby nie znać litości i nigdy się...

Przeznaczona diabłu tom II
Aleksandra Możejko 0
Okładka ksiązki - Przeznaczona diabłu tom II

Ucieczka przed miłością jest równie niemożliwa, jak ucieczka z mafijnego świata. Sfingowanie śmierci swojej i syna wydawało się Alessie jedynym sposobem...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis