Córka wytwórcy masek

Tom 3 cyklu Magia Wenecji

Wenecja jest miastem pełnym niespodzianek – mroczne kanały, połyskujące złotem maski i… wszędobylskie koty znające najskrytsze tajemnice.

Colette wraz z matką – utalentowaną, lecz ubogą szwaczką – wykonują misternie zdobione suknie dla zamożnych weneckich dam. O swoim ojcu Colette wie niewiele, bo matka prawie nigdy o nim nie mówi. Jednak dziewczyna podejrzewa, że musiał parać się magią, gdyż wszystko wskazuje na to, że ona sama ma magię we krwi – wykonane przez nią hafty poruszają się i zmieniają, jakby żyły własnym życiem.

I rzeczywiście, pewnego dnia odkrywa, że jej ojciec to znany wytwórca masek i potężny mag.

Ale prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana. Czy Colette sprosta temu, co przyniesie jej los?

Odkryj magię Wenecji w nowej serii Holly Webb.

Informacje dodatkowe o Córka wytwórcy masek:

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2017-01-11
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 9788324521968
Tytuł oryginału: The Maskmaker's Daughter

Kup książkę Córka wytwórcy masek

Córka wytwórcy masek - opinie o książce

Ta część podobała mi się nawet bardziej niż poprzednia. W tej spotykamy Collete, jej ojca i niezwykłego kota, którzy zostają wplątani w spisek przeciwko księżniczce.

Animal Magic. Teodor rusza z pomocą
Holly Webb0
Okładka ksiązki - Animal Magic. Teodor rusza z pomocą

Lotka za sprawą czaru feniksa odzyskała tatę! To jednak nie wszystko. Musi jeszcze pokonać Pandorę, by ta nigdy już nie zagrażała jej rodzinie. Jak początkująca...

Na ratunek Rufiemu!
Holly Webb0
Okładka ksiązki - Na ratunek Rufiemu!

Bliźnięta, Gosia i Adam, nie mogą się doczekać wakacji, zwłaszcza że planują wyjazd nad morze. Bardzo cieszą się również z tego, że na wakacje będą mogli...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;