Corrupt

Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-8178-031-5
Tytuł oryginału: Corrupt

Tom 1 cyklu Devil's Night

Nowa książka niesamowitej Penelope Douglas, autorki "Birthday Girl" i "Punk 57"!

Erika wiele razy słyszała, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. Jednak to koszmary, które miewa, stały się jej prawdziwą obsesją. A to wszystko za sprawą Michaela Crista, starszego brata jej chłopaka.
Michael jest jak straszny film, na który patrzy się ukradkiem przez palce, ale mimo że czuje się strach, nie można oderwać wzroku. Ten przystojny, seksowny i absolutnie przerażający były gwiazdor studenckiej drużyny koszykówki, a teraz profesjonalny sportowiec, szybciej zauważy brud na swoim bucie niż Erikę.
Ale ona zwróciła na niego uwagę.
Widziała go. Słyszała. Wiedziała, co zrobił.
Jednak Erika nie wie, że Michael też ją zauważył. A teraz, kiedy dziewczyna jest na studiach i będzie mieszkać w jego mieście, przyszedł czas, żeby jej koszmary stały się rzeczywistością.

Tagi: przemoc Dark romance new adult

Kup książkę Corrupt

Opinie o książce - Corrupt

Avatar użytkownika - pola84
pola84

"Zbyt wielu ludzi próbuje nas zmienić, a zbyt niewielu chce nas takimi, jakimi naprawdę jesteśmy." Ja, która nigdy, przenigdy nie zaznacza cytatów w książkach zrobiłam to tym razem. Aż sama jestem w szoku. Co prawda zaznaczyłam tylko trzy, ale to dobry początek.
Dziś przychodzę do Was z recenzją książki "Corrupt" Penelope Douglas. Jest to pierwszy tom serii Devil's night i za chwilkę wyjdzie już druga część. Czytałam dotąd dwie poprzednie książki autorki i kupiły mnie totalnie. Czy stało się tak i tym razem?
Erika przez całe swoje życie była objęta opieką państwa Cristów. Śmierć jej ojca oraz alkoholizm matki sprawił, że nasza bohaterka jeszcze mocniej wrosła w tą rodzinę. Wszyscy przyjęli za pewnik, że prędzej czy później wyjdzie za Trevora Crista. Jednak jej od początku o wiele bardziej podobał się jego mroczny starszy brat, Michael. Wszystko zaczęło się od dnia diabła, gdzie on i jego ekipa przyjaciół przyjęła ją do swego grona jak swoją. On w końcu ją zauważył, jednak to jeszcze nie był ten czas, by mogli być ze sobą. Mało tego, cała paczka po tej nocy oprócz Michaela trafia do więzienia. Wszyscy myślą, że to Erika zdradziła i obmyślają na niej zemstę..
Ta książka nie przypomina nic co do tej pory autorka napisała. Mam do niej mieszane uczucia i nie wiem do końca co o niej myśleć. Fabuła przeplata się wydarzeniami z teraźniejszości i przeszłości. Powolutku łączymy fakty i dowiadujemy się całej historii. Jednak dla mnie ta opowieść była mało realna i logiczna. Było kilka mocno przerysowanych momentów. Jest dość brutalna i kontrowersyjna. Co prawda mnie nie zszokowała, ale szukałam w tej powieści czegoś innego. Nie mogę napisać że książka była zła. Jednak autorka poszła w stronę, która mnie osobiście nie do końca przypadła do gustu. Książkę mogę podsumować jako pełną przemocy, seksu ocierającego się o gwałt oraz jak to dzieciakom z bogatych domów można wybaczyć i puścić w niepamięć naprawdę wiele. Pieniądz załatwi wszytko. Brakowało mi chemii i pozytywnych emocji pomiędzy głównymi bohaterami. Mimo to jestem ciekawa co znajdę w kolejnym tomie tej serii.

Penelope Douglas poraz kolejny pokazuje, że jej książki warto czytać. Każdą jedną jestem coraz bardziej zachwycona. Już teraz wiem, że po powieści autorki będę sięgać z zamkniętymi oczami. A to dlatego, że są po prostu świetne! Uwielbiam ten mroczny klimat jaki tworzy. Te pikantne sceny, które pobudzają zmysły. Te ciekawe historie, które poruszają serce. To wszystko a i jeszcze więcej dostałam właśnie tutaj. Było magnetycznie, tajemniczo, kilka scen wzbudziło grozę, smutek. A te wszystkie emocje zostały połączone na koniec tak, aby dać nam niezapomniany finisz powieści. Rollercoaster emocjonalny gwarantowany. Do tego taka aura tajemniczości wokół głównego bohatera Michaela - ach niesamowity zabieg. Czytając tę książkę tylko się o nim myśli i zastanawia co będzie dalej. I jeszcze Erika - tak barwna postać, że sympatia do niej rośnie ze strony na stronę.
Jestem bardzo ciekawa jak potoczy się wątek Damona - coś czuję, że może nieźle namieszać. :)
Czekam zatem z niecierpliwością, aż w moje łapki wpadnie drugi tom. Już nie mogę się doczekać, bo wiem, że będzie świetnie! Oczywiście polecam! :)

Przeczytałam Punk 57 Penelope Douglas i była fajna ale delikatna. Corrupt to zwrot o 180 stopni.  Mroczna, pełna pożądania,  odważne sceny seksu. Fabuła również wciągająca.  Taka Penelope bardzo mi się podoba,  książka również.  Polecam.

Dopóki nie zjawiłaś się ty
Penelope Douglas; 0
Okładka ksiązki - Dopóki nie zjawiłaś się ty

Jeśli czytałaś powieść Dręczyciel, książkę tak mocną, elektryzującą i wyrazistą, że trudno ją zapomnieć, na pewno znasz historię Tate i Jareda. Razem z...

Punk 57
Penelope Douglas; 0
Okładka ksiązki - Punk 57

Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć. Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix