Kill Switch

Tom 3 cyklu Devil's Night

„Zrobiłem znacznie gorsze rzeczy niż to, za co trafiłem do więzienia.
Winter nie ma pojęcia, co ją czeka”. Damon

Winter zrozumiała, że przyczynienie się do tego, że Damon trafił do więzienia, było najgorszą rzeczą, jaką zrobiła w życiu. I nie miało to żadnego związku z tym, czy był winny i zasłużył na karę. Myślała, że kiedy on będzie odsiadywał wyrok, jej uda się ukryć tak, aby nigdy jej nie znalazł. Miała nadzieję, że Damon się uspokoi i opamięta, a może nawet o niej zapomni.
Trzy lata za kratkami minęły zdecydowanie zbyt szybko. Damon powrócił już nie jako chłopak, ale mężczyzna. Wbrew temu, na co liczyła Winter, nie opanował się. W dodatku opracował plan zemsty.
I gdy Winter uświadomiła sobie, że jego zemsta jednak nadejdzie, nie spodziewała się, że będzie ona wyglądała właśnie tak. Nie sądziła, że Damon postanowi odebrać jej wszystko.

Informacje dodatkowe o Kill Switch:

Kup książkę Kill Switch

Kill Switch - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-07-10, 2022,

"Bo chociaż seks jest tak nieczysty i upadlający, to rodzi silne, prawdziwe uczucia. Tylko seks i strach pozwalają człowiekowi istnieć naprawdę."

Damon i Winter dwoje dzieci, nastolatków, osób dorosłych którzy się uratowali i znienawidzili.
Przez Damona Winter w wieku ośmiu lat spadła z domku na drzewie i straciła wzrok. Została odesłana aby nauczyć się radzić oraz przebywać w otoczeniu bezpiecznym dla jej "ułomności". Jednak po latach wraca do miasteczka, szkoły środowiska w którym musi nauczyć ponownie żyć. Damon wie że został znienawidzony przez nią, ale przyciąganie Winter jest tak silne że zamienia się w "Ducha" Chłopaka bez imienia który jako jedyny pozwoli Winter poczuć, wolność, ryzyko, smak emocji i bezpieczeństwa. Jednak ich sielanka nie trwa długo, kiedy Winter dowiaduje się kim jest Duch i do czego ją przekonała wsadza go za kratki na trzy lata. Po odsiadce Damon wychodzi na wolność i planuje się zemścić. Kto będzie łowcą a kto ofiarą?

" Liczy się to, co robimy, a nie to, co mówimy."

Kill Switch namiesza nam w głowach, wywoła sprzeczne emocję i zostawi z przekleństwem na ustach.
Mam takie wrażenie " im głębiej w las tym ciemniej" im więcej tomów to mocniej, mroczniej, ciekawiej ...
Penelope Douglas wykreowała doskonałą postać Damona. Ta osoba jest wielką chodzącą zagadką, przez swoje przeżycia z dzieciństwa musi czuć zagrożenie, strach, przemoc aby czuć. Jest manipulantem, ciągle miesza ludziom w głowach aby byli zdezorientowani, aby nie odkryli jego prawdziwą twarz.
Relacja Winter i Damon to jazda bez trzymanki, tak naprawdę nigdy nie wiedziałam co jeszcze wyskoczy za rogu. Damon chce zemsty na Winter przez co ożenił się z jej siostrą aby być bliżej ofiary. Przeraża, zastrasza wysyła sprzeczne sygnały i w tym niebezpiecznym środowisku musi sobie radzić Winter która jest niewidomą. Czuje więcej, słyszy więcej ale ciągłe zagrożenie ze strony Demona to jedna wielka dla niej walka.

Kill Switch to doskonała manipulacja, bomba wybuchowa, jazda bez trzymanki itp. .... Polecam dla tych którzy nie boją się "brudnych emocji".

Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2024-01-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2024,
Falls Boys
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Falls Boys

Dzieci bohaterów serii „Fall Away” są już nastolatkami. Teraz pora na ich historię! Aro Marquez nie jest grzeczną dziewczynką, a kłopoty to...

Dręczyciel. Fall Away
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Dręczyciel. Fall Away

Zmienił jej życie w szkole w piekło. Nie rozumiała, dlaczego jej nienawidzi. Nazywa się Tatum Brandt, ale on w żaden sposób się do niej nie zwraca. Jednak...