Credence

Tiernan de Haas dorastała w przepychu oraz luksusie jako jedyna córka znanego producenta filmowego i jego żony. Miała wszystko z wyjątkiem miłości. Lepiej znała mury internatów niż własny dom. Jej całe dzieciństwo oraz nastoletnie życie upłynęły w samotności i cieniu sławy rodziców.

Więc kiedy jej bliscy nagle umierają, dziewczyna nie jest zaskoczona, że jedyne, co czuje, to pustka. W końcu rodzice byli dla niej tak naprawdę obcymi ludźmi.

Jake Van der Berg, przybrany brat ojca Tiernan, okazuje się jej jedynym żyjącym krewnym. Mężczyzna postanawia wziąć nastolatkę pod swoje skrzydła i zabrać w dzikie góry Kolorado. Razem z dwoma synami będzie ją uczył przetrwania w trudnych warunkach.

Wkrótce dziewczynie po raz pierwszy zacznie na czymś zależeć i stanie się ona częścią grupy. Zda sobie też sprawę, że granice między tym, co wypada, a czego nie, mogą się zacierać.

W jej życiu będzie trzech mężczyzn.
Jeden będzie ją miał.
Jeden będzie chciał ją mieć.
A jeden będzie chciał ją zatrzymać.

Informacje dodatkowe o Credence:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-09-08
ISBN: 9788383200170
Tytuł oryginału: Credence

Kup książkę Credence

Credence - opinie o książce

„Nie uśmiecham się, choć czuję pewną miękkość. Jak przez chwilę tamtej nocy. Jakbym się mogła w kimś zanurzyć”

Tiernan de Haas-niespełna osiemnastoletnia dziedziczka sławnych i bogatych rodziców, która nawet za ich życia, była tylko meblem w swoim rodzinnym domu, niemalże od urodzenia czuła się samotna i nie kochana.

Gdy Jake Van der Berg - przybrany, młodszy brat jej ojca, zaprasza dziewczynę do siebie na kompletne odludzie, do totalnie innego świata, by z nim i jego, o kilka lat starszymi od niej synami, spędziła trochę czasu, na prawie dzikim odludziu, jej życie zmienia się diametralnie.

Wuj Jack, dwudziestoletni  Noah i rok starszy Kaleb.

Trzech mężczyzn a każdy pragnie mieć ją dla siebie.

„Jeden będzie ją miał.

Jeden będzie chciał ją mieć.

A jeden będzie chciał ją zatrzymać”

„Ceedence” Penelope Douglas,  to kontrowersyjna  i bardzo, ale to bardzo gorąca książka.

Wszystko jednak, moim zdaniem, opisane z niesamowitym smakiem i pikantną subtelnością. Oprócz tego emocje i duchy przeszłości, każdego bohatera pozwalają spojrzeć na ich życiowe wybory i pobudki innym, łagodniejszym okiem. Nie oceniamy ich źle,a nawet próbujemy zrozumieć i wręcz usprawiedliwiać.

Fabuła wciąga od pierwszych stron. Prawie 600 stron, a każdą stronę, każdy rozdział czyta się w niesamowitym napięciu. Przez to, że rozdziały pisane są z perspektywy każdego bohatera, idealnie możemy odczuwać wraz z nimi ich emocje i starać się zrozumieć ich życie. Są też momenty wstrząsające, ale też wzruszające i bardzo bolesne. Obrazowe opisy pozwalają mam na przeżywanie  wraz z nimi, wszystkich ich obaw, bolączek, rozczarowań i namiętności.

Reasumując !!!

@piekielnie_grzeszne_ksiazki , wiedziałaś od razu, że spodoba mi się to cudeńko. Dostałam je od Ciebie już jakiś czas temu, ale dopiero wczoraj zaczęłam i dziś

skończyłam i miałaś absolutną rację - REWELACJA.

Można by było jeszcze wiele  napisać o tej książce, ale, żeby się przekonać i ją poczuć, trzeba po prostu przeczytać!

Dziękuję Piekielna Grzesznico, na pewno przeczytam TO CUDO jeszcze nie raz!

Aż się dziwię, że doczytałam do końca, z pewnością nie byłam na nią przygotowana. Jak dla mnie, to chyba za dużo....

Czytałam już wiele książek które były zdecydowane i mocne. Jednak ta książka prześcignęła wszystkie inne. Historia jest ekstremalnie mocna i nie nadaje się dla wszystkich czytelników. Znajdziemy tu wiele scen seksu ale takiego który może wiele osób zaszokować i zniesmaczyć.

Sama w pewnym momencie niewiedzialam czy czy to co się dzieje jest dobre czy złe. Czasami musiałam odłożyć na chwilę książkę żeby pomyśleć i dalej moc czytać.

Autorka stworzyła coś co nie każdemu się spodoba jednak ja lubię w niej to że nie idzie za schematami tylko pisze to na co ma ochotę. A czytelnik sam musi zdecydować czy ta historia jest dla niego.

Upadek
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Upadek

Historia K.C. Carter - przyjaciółki Tate z Dręczyciela. K.C. zawsze wiedziała, że za wszelką cenę powinna unikać brata Jareda, Jaxona Trenta. W końcu...

Falls Boys
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Falls Boys

Dzieci bohaterów serii „Fall Away” są już nastolatkami. Teraz pora na ich historię! Aro Marquez nie jest grzeczną dziewczynką, a kłopoty to...