Cover Girl

To miał być banalny układ.

Martyna, singielka lat 20. Platynowa blondynka, zoperowany nos, piersi, pośladki, powiększone usta i odessana tkanka tłuszczowa. Ideał. Dla sławy i pieniędzy zrobi wszystko.

Jarek, siedemdziesiątka na karku, zaliczone dwa rozwody. Na koncie, oprócz 100 milionów, seksafery i skandale. Oraz sekret, który nigdy nie miał nie ujrzeć świata dziennego.

To miało być proste. On zyskuje jej ciało, ona dostęp do jego kart kredytowych.

Do tego naszyjnik Choparda z rzędem równiutkich diamentów, torebki o wartości samochodu, okładki magazynów.

Jaka była cena? Chciała ją poznać.

"Ciepło jej ciała przeszyło go na wylot, poruszając wszystkie zakończenia nerwów. Słony smak pozostał przez chwilę na ustach. Przeciągnął dłonią po jej plecach, wyczuwając twarde zgrubienia kręgosłupa. Przesuwał palce coraz niżej i niżej, aż do pośladków, które delikatnie masował i rozchylał. Skończył, zagłębiając palce w wilgotne wnętrze jej pochwy. Wreszcie usiadł naprzeciwko niej i przyciągnął do siebie. Czuł jej wilgotność, prześlizgiwała się po jego skórze i języku."

Informacje dodatkowe o Cover Girl:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-04-03

Kup książkę Cover Girl

Cover Girl - opinie o książce

Avatar użytkownika - a-szka
a-szka
Przeczytane:2020-02-16, Ocena: 3, Przeczytałem, 26 książek 2020,

przeczytałam, bo pozyczono mi z opinią "super". Z resztą tak, jak pierwszą część "Welcom to spicy Warsaw". Cóż... książka przeciętna, opisała, coś o czym wszyzscy wiemy. Na pewno nie sięgnę ponownie.

Avatar użytkownika - slena1098
slena1098
Przeczytane:2019-08-10, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2019,

Seks, zboczenia, pieniądze, luksus i brak zahamowań.

Główną bohaterką jest młoda kobieta, której uroda jest dziełem chirurgów plastycznych, a inteligencja pozostawia wiele do życzenia. Główny cel jej życia, to pławienie się w luksusie i spełnianie wszystkich swoich zachcianek. Cena za jego osiągnięcie nie ma znaczenia. Martyna, bo tak jej na imię, jest gotowa wyjść za pół wieku starszego od siebie aktora, którego praktycznie nie zna. Ale wie, że jest on obrzydliwie bogaty. Ich małżeństwo jest pop prostu kontraktem. Ona potrzebuje go, by stać się sławną. On potrzebuje jej, by prasa skupiła się na kimś innym niż on.

Niestety książka nie tylko nie przypadła mi do gustu, ale przede wszystkim mnie zawiodła.  Temat przewodni książki naprawdę ciekawy i można z niego było zrobić świetną historię, jednak zabrakło dobrego wykonania.

W masce jej do twarzy
Patrycja Strzałkowska0
Okładka ksiązki - W masce jej do twarzy

Jeśli nie wezmę ślubu teraz, to już chyba nigdy!" Alisa w końcu doczekała się tego, czego od dawna pragnęła - po dziewięciu latach jej chłopak jej...

Zastraszona
Patrycja Strzałkowska0
Okładka ksiązki - Zastraszona

We wszystkich nas drzemie ciemność. Mordercą może stać się każdy, to tylko kwestia odpowiedniego bodźca. Ale żeby zabić, trzeba trafić celnie... Klaudia...