Cudowna moc miłości

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-247-2214-3
Liczba stron: 336

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci, zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej. Lekarze nie dają jej szans na przeżycie, ale mąż wierzy, że miłość potrafi dokonać cudu nawet wtedy, gdy zawiedzie medycyna. Dniem i nocą czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt. Ale mijają tygodnie, a Mikaela wciąż leży jak martwa. Pewnego dnia chora kobieta drgnieniem powiek reaguje na imię swojego pierwszego męża, Juliana, znanego jako gwiazdora. Liam, boleśnie zraniony, uświadamia sobie, że tylko tamten mężczyzna, prawdziwa miłość Mikaeli, może przywrócić ją do życia. Czy jednak Liam kocha żonę aż tak, że za cenę jej powrotu do zdrowia gotów jest ja nawet oddać innemu? Czy poprosi Juliana, żeby przyjechał ratować Mikaelę?

Kup książkę Cudowna moc miłości

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Cudowna moc miłości

Avatar użytkownika - lilianapie
lilianapie
Przeczytane:2018-01-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Ile można zrobić gdy się kogoś kocha ? Bardzo wiele , a nawet prawie wszystko. Można np zrezygnować z tej miłości dla miłości . Zawiłe choć prawdziwe. Jak można tęsknić za tym co się utraciło,  całe życie można. Lecz dopóki nie straci się tej prawdziwej miłości ,dopóki nie zobaczy się swoich marzeń w świetle dnia takimi jakie one są naprawde dopóty nie wie się co jest naprawdę ważne dla człowieka. O tym jest ta książka ,o prawdziwej miłości . Która miłość jest ważniejsza ta co trwa ,czy ta utracona? To pytanie zadać sobie musi każdy, kto czyta tę książkę.

 

Link do opinii
Ksiązka z jednej strony wzruszająca z drugiej nieprawdopodobne wydarzenia. Długo ją męczyłam, aż w końcu dobrnęłam do końca. Według mnie tytuł nie za bardzo pasuje do zawartości.
Link do opinii
Inne książki autora
Wyprawa
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Wyprawa

Emmaline Hatter wie, czym jest nędza. Po śmierci ojca, niepoprawnego marzyciela, miała okazję poznać wszelkie jej przejawy. Nic więc dziwnego, że ma jeden...

Rzeczy, które czynimy z miłości
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Rzeczy, które czynimy z miłości

Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości Najmłodsza z trzech sióstr...

Zobacz wszystkie książki tego autora