Czary codzienności. Pakiet: Siostry / Przyjaciele i rywale / Słoneczna przystań

"Czary codzienności", bestsellerowa saga Agnieszki Krawczyk!

Trzy tomy: "Siostry", "Przyjaciele i rywale" i "Słoneczna przystań" w jednym pakiecie.

Niech uwiodą was czary codzienności zaklęte w magii górskiego miasteczka, położonego wśród lasów i pachnących kwiatami łąk.

Piękna saga o małym, górskim miasteczku, jego mieszkańcach i marzeniach, które, jeśli bardzo tego chcemy, mogą się spełnić.

Informacje dodatkowe o Czary codzienności. Pakiet: Siostry / Przyjaciele i rywale / Słoneczna przystań:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2017-10-25

Kup książkę Czary codzienności. Pakiet: Siostry / Przyjaciele i rywale / Słoneczna przystań

Czary codzienności. Pakiet: Siostry / Przyjaciele i rywale / Słoneczna przystań - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-09-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Ostatnio miałam okazję poznać ostatni tom "Słonecznej przystani" z serii CZARY CODZIENNOŚCI.

Tym razem siostry Niemirskie będą musiały zmierzyć się z nie lada kłopotami. Otóż ktoś chce zburzyć ich rodzinną sielankę.  W miasteczku ma powstać wielka turystyczna inwestycja.  Na dodatek pojawiają się problemy rodzinne. Agata i Daniela będą musiały stoczyć walkę o Tosię. Wokół sióstr pojawią się życzliwi przyjaciele, ale też wrogowie.

Jakie dylematy czekają siostry?

Czy kobiety zaznają spokoju i będą szczęśliwe?

Przekonajcie się czytając tę książkę.

Autorka wymyśliła intrygującą i wciągającą fabułę.  Bohaterowie są świetnie wykreowani i nie sposób ich nie polubić. Oczywiście poza pewnymi osobami. Siostry będą musiały podjąć trudne decyzje i przekonać się,  kto jest przyjacielem,  a kto wrogiem. Czekają ich także perypetie miłosne.

Jeśli lubicie historie,  które rozgrywają się w małomiasteczkowej społeczności to dobrze trafiliście.

Autorka tą historią pokazuje,  co dla pieniędzy potrafią zrobić ludzie oraz co w życiu jest najważniejsze i że warto mieć marzenia.

Powieść dostarczyła mi mnóstwo emocji oraz trzymała w niepewności.  Nie nudziłam się ani przez chwilę.

Gwarantuję Wam,  że cała seria oczaruje Was i będziecie mieli ochotę wpaść do Zmysłowa na herbatkę do sióstr Niemirskich.

Jestem zachwycona tą serią.

Gorąco polecam!

Avatar użytkownika - JoannaAPrzeCzyta
JoannaAPrzeCzyta
Przeczytane:2017-06-19, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzyjne, Posiadam, Polecam,

Całą Sagę Czarów Codzienności mogę określić na koniec jednym zdaniem, które każdy z Nas dobrze pamięta z dziecięcych wyliczanek:
 "Czary mary, hokus pokus i morele baks" Agnieszki Krawczyk
To świetnie napisana trylogia. Tak jak sama autorka zauważyła na końcu ostatniego tomu, nie sposób nie zżyć się z bohaterami, są tacy normalni, swojscy, jakby mieszkali za płotem. Nie da się ich nie lubić, no może poza Trzmielami.  Prowadzą takie życie jak my, ich codzienność to praca, śmiech, odpoczynek, radość, ale też łzy, smutki i zmartwienia. Dlatego kreacje postaci są tak bardzo wiarygodne, a opisy przyrody pani Agnieszki są tak relaksacyjne i uspokajające, że wizualizacja tego i umieszczenie Zmysłowa w mojej wsi, dla mnie było wręcz naturalne.

Pani Agnieszka Krawczyk swoimi czarami sprawiła, że codzienne życie może być magicznie fascynujące. Przekazuje Nam, tą starą jak świat prawdę, że trzeba być człowiekiem dobrym dla innych i dla siebie. Tylko wtedy mamy szansę zanurzyć się w życiu i odkryć w nim to co najlepsze, najsłodsze "teraz i na zawsze".

Na koniec mój ulubiony cytat:
"Po pierwsze, nie bać się marzyć i realizować planów.
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe."

Koniecznie sięgnijcie po całą Sagę
i zaczarujcie swój świat z Agnieszką Krawczyk.

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki -  Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka...

Splątane ścieżki
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki - Splątane ścieżki

Agnieszka Krawczyk - krakowska Fannie Flagg i jej najnowsza powieść! Pełna ciepła historia o potędze życzliwości. Bohaterowie ,,Splątanych ścieżek" udowadniają...