Czekam w pokoju 206

Pokoje hotelowe bywają świadkami niejednej gorącej nocy. Jakie tajemnice skrywają tym razem?

Michał, menedżer hotelu w Krakowie, ostatnio był nieco zbyt... niegrzeczny. Jego nieodpowiedzialne zachowanie spowodowało, że szef zdecydował się oddelegować go do pracy w innej placówce, aż w Zakopanem. To jego ostatnia szansa, by się zrehabilitować. Ale czy podupadający hotel nie będzie dla Michała zbyt nudny?

Nic bardziej mylnego! Na miejscu czeka go niejedna niespodzianka. Czy Michałowi uda się zostawić przeszłość za sobą? A może nowe pokusy okażą się jeszcze bardziej uzależniające i niebezpieczne? W hotelu dochodzi do kolejnych tajemniczych incydentów, a na scenę wkraczają postacie, które pozornie już dawno zniknęły z życia Michała. Komu można zaufać? I czy namiętność okaże się przekleństwem? Jedno jest pewne - lepiej nie wchodzić do pokoju 206 bez pukania.

Gorąca historia, a w niej: elementy romansu biurowego, hate-love, niegrzeczni chłopcy i mroczne sekrety.

Informacje dodatkowe o Czekam w pokoju 206:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-06-01

Kup książkę Czekam w pokoju 206

Czekam w pokoju 206 - opinie o książce

Avatar użytkownika - ksiazkowy_mrucze
ksiazkowy_mrucze
Przeczytane:2022-10-10, Ocena: 5, Przeczytałem,

‘Czekam w pokoju 206’ to lekka historia z gatunku romans/erotyk napisana przez Ewelinę Dobosz. Pobudzająca wyobraźnię, szokująca, zmysłowa oraz bardzo intrygująca. Historia wciąga od pierwszych stron dostarczając czytelnikowi mnóstwa emocji oraz zaskoczeń. Jednak zanim przejdę do sedna mała informacja: w książce znajdują się opisy scen erotycznych, co sprawia, że nie jest to tytuł dla każdego. Miejcie to na uwadze.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i już teraz mogę powiedzieć, że na pewno nie ostatnie. Autorka pisze bardzo lekko a jej pomysł na historię jest niesamowity. Wszystko to sprawiło, iż całość czytało mi się bardzo dobrze i szybko, ot, tak na jedno posiedzenie a zaznaczyć trzeba, że nie jest to jakaś tam cieniutka pozycja.
Ogromnym atutem tej historii jest stworzona przez autorkę, bardzo zaskakująca intryga oraz świetna kreacja bohaterów. Jeśli chodzi o to drugie, to mamy tu do czynienia z postaciami z krwi i kości. Autorka postawiła na realistycznych bohaterów, bez przekoloryzowywania ich i idealizowania. Są to obrazy prawdziwych ludzi, którzy mają swoje problemy, wady, bolesną przeszłość. Widzimy jak sobie z nimi radzą, jak popełniają błędy czy też jak dają się ponieść emocjom. Przez to też książka jest nimi nasycona i jesteśmy w stanie odczuwać je podczas czytania. Takie połączenie realistycznych bohaterów wraz z dużą dawką emocji sprawią, iż łatwiej jest się wczuć w całą historię oraz przeżywać ją wraz z postaciami.
Jeśli chodzi o intrygę to aby Wam nie spojlerować i nic nie zdradzić powiem tylko tyle, jest zaskakująca i bardzo dobrze ukryta oraz przemyślana. Niby coś tam można się domyślić, ale nie wszystkiego. Prawdy dowiadujemy się na samym końcu i przyznam się, że miałam szeroko otwarte oczy jak czytałam. Nic więcej nie zdradzę, choć bardzo bym chciała. Odsyłam Was do książki, abyście sami się przekonali i kto wie, może odkryli ją szybciej niż przed zakończeniem.
Kolejnym plusem jest umieszczenie historii w realiach hotelarstwa. Bardzo oryginalny i fajny pomysł, to chyba moja pierwsza książka o takiej tematyce i przyznam się, że bardzo mi się podobało. Autorka nie szczędzi nam szczegółów związanych z prowadzeniem hotelu oraz obsługą gości co stanowi miłe urozmaicenie.
Jak wspomniałam na wstępie znajdują się tu sceny erotyczne. Od razu zaznaczam, że nie ma ich jakoś nie wiadomo ile, ale są i to jakie. Więcej nic nie mówię tylko odsyłam ponownie do lektury, gdyż je to trzeba przeżyć a nie o nich słuchać.
‘Czekam w pokoju 206’ to bardzo przyjemny i zakasujący romans pełen intryg, emocji oraz zaskoczeń. Miło spędziłam z tą pozycją czas i z przyjemnością Wam ją polecam. Jest to przyjemna odskocznia od szarości za oknem.

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-08-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Michał to menadżer znanego hotelu w Krakowie. Jego rozrywkowy tryb życia sprawia jednak, że szef postanowił oddelegować go do pracy w mniej rozwiniętym hotelu w Zakopanem. Tam też, nieoczekiwanie, uderza w niego z ogromną siła przeszłość. Poznaje tam też nową kobietę, która w pewien sposób go fascynuje.
Przeszłość i druga szansa z Ewą czy nowe doświadczenia z Moniką? Którą drogę obierze Michał? Czy odmieni swoje życie? Czy podoła wyzwaniu? Jak potoczy się jego los?
Tym co urzekło mnie w tej książce byli jej bohaterowie. Bohaterowie, którzy są zwykłymi ludźmi. Nie są to przekoloryzowane postacie z idealnym życiem. To ludzie tacy jak my, z problemami, zmartwieniami, bolesnymi wspomnieniami. Ludzie, który muszą sobie radzić z przeszłością, która często jest dla nich bolesna. Michał to zraniony, zdradzony i oszukany, ale silny mężczyzna. Facet z krwi i kości, który potrafił pobudzić wyobraźnię. Monika to rozrywkowa i otwarta kobieta o specyficznych upodobaniach, skrywająca jednak pewne fakty ze swojego życia. Ewa, delikatna a zarazem bardzo silna kobieta, która naprawdę dużo przeszła. Naprawdę lubię takie książki, w których mogę utożsamić się z jej bohaterami.
Zabawa, nieoczekiwane fakty, które nagle zaczynają wychodzić na jaw, ludzie, którzy nie do końca są tymi, za kogo się podają, zaskakujące powiązania między bohaterami, ból wspomnień, oczyszczające wyznanie prawdy. Powracające uczucia, pożądanie, namiętność. Dzieje się tu sporo. Do tego świat hotelarstwa, który był bardzo miłą odmianą. Coś nowego, w co z przyjemnością się zagłębiłam.
Całość napisana jest lekkim stylem, dzięki czemu czyta się ją przyjemnie i bardzo szybko. Muszę przyznać, że naprawdę miło spędziłam z nią popołudnie.
"Czekam w pokoju 206" to książka, którą naprawdę polecam przeczytać. Będzie ona na pewno miłą odskocznią od codzienności.
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki oraz Ewelinie Dobosz za egzemplarz do recenzji.

Cudowna i bardzo emocjonująca historia, która wciąga od samego początku. Znajdziemy w niej miłość, pożądanie, ból po stracie, rządzę zemsty, nadzieję, przeznaczenie i mnóstwo innych rzeczy. Jest tyle tego, że podczas czytania nie będziemy się nudzić. Akcja gna cały czas do przodu, kusząc czytelnika swoją treścią. Z początku historia taka jak inne, zmienia swój bieg i zaczyna się dziać! A co się dzieje? Tego musicie się dowiedzieć, sięgając po tę niesamowitą książkę!

Michał jest typem imprezowicza, ale jednocześnie stara się wywiązywać z obowiązków w pracy. A że jest managerem jednego z Krakowskich hoteli, musi mieć się na baczności. To, że ma chrzestnego za szefa, nie zmienia jego sytuacji. Przychodzi dzień, gdy dostaje ultimatum, albo wyjedzie do Zakopanego, by tam ogarnąć sytuację w hotelu, albo wylatuje. Nie chce tego robić, jednak nie widzi się nigdzie indziej niż w swoim zawodzie. Nie spodziewa się jednak, kogo tam zastanie i co na niego czeka na miejscu...

Co mogę powiedzieć o tej historii? Jest fantastyczna! Czytało mi się ją przyjemnie, bardzo polubiłam głównego bohatera, choć czasami wydawał mi się lekkomyślny. Robił rzeczy, których nie powinien, a mi w głowie świtało, że w którymś momencie to się na nim odbije. Czy miałam rację? Tego Wam niestety nie powiem, gdyż chciałabym, byście sami się o tym przekonali.

Bardzo uwielbiam takie historie, które zaczynają się powoli, pozwalając czytelnikowi spokojnie zapoznać się z przeszłością bohatera, jak i z nim samym, by później uderzyć z większą mocą. Tajemnice, które w międzyczasie zaczynają wychodzić na wierzch, sprawiają, że emocje sięgają zenitu. W moich myślach zaczynał szaleć istny huragan, gdy próbowałam wcielić się w detektywa. W tamtym momencie czułam się wręcz wspaniale, gdyż uwielbiam takie zwroty akcji, jakie były w tej powieści. A powiem Wam, że przy końcówce działo się bardzo dużo!

Autorka nie dość, że wplotła w swoją powieść świetne intrygi, to jeszcze podnosiła temperaturę ognistymi scenkami seksu. Oj było gorąco! Dodatkowym plusem historii jest pokazanie, że główny bohater nie musi być wcale idealny, taki jak Ci wszyscy sportsmeni, z niezłą klatą, kondycją i zdrowiem, niczym grecki Bóg. Gdyż Michał miał chore serce, co nie ujmowało mu żadnych atutów, chociaż to, jaki tryb życia prowadził przed wyjazdem do Zakopanego, pozostawiało wiele do życzenia...

Było to moje pierwsze spotkanie z piórem Autorki i mogę szczerze przyznać, że na pewno nie ostatnie. Oczarowała mnie swoim stylem i rozkochała, sprawiając tym, że z chęcią sięgnę po kolejne, jak i poprzednie jej książki. Ta historia na pewno zostanie na długo w moim sercu!

Dziękuję serdecznie wydawnictwu oraz Autorce, za możliwość przeczytania tej niesamowitej książki! Polecam ją każdemu, kto tak jak ja, lubi masę intryg i emocji!

Michał jest menadżerem hotelu w Krakowie. Jest dobry w swojej pracy, jednak ostatnio jego zachowanie było, delikatnie mówiąc, niestosowne. Dlatego dostał ostrzeżenie i ostatnią szanse, żeby wykazać się jako menadżer w hotelu w Zakopanem. Mężczyzna nie bardzo cieszy się na takie rozwiązanie, ale nie chcąc stracić dobrze płatnej pracy, pakuje się i wyjeżdża w nowe miejsce. Tam spotyka kobietę, która była kiedyś ważna w jego życiu, ale pewne wydarzenia sprawiły, że ich drogi rozeszły się. Michała dopada przeszłość, przed którą tak uciekał.

Muszę przyznać, że polubiłam głównego bohatera, chociaż na początku myślałam, że to niemożliwe. Narracja jest pierwszoosobowa, z punktu widzenia Michała i to jest na duży plus. Mężczyzna ma swoje wady, bywa denerwujący, często wikła się w głupie sytuacje, ale w tym wszystkim nie da się go nie lubić. W książce są sceny erotyczne, jak dla mnie mogłoby być ich trochę mniej, ale już nie będę się czepiać. Na plus muszę dodać to, że w książce było wiele innych ciekawych wątków. Dziwne rzeczy dzieją się w hotelu, sytuacje, które nie powinny się zdarzyć. Dziwny telefon w środku nocy, tajemnicza osoba widziana pod hotelem, napad na recepcjonistkę. Do tego dochodzi również choroba Michała i jego kłopoty sercowe w pełnym znaczeniu tego słowa. Jest jakaś tajemnica i to sprawia, że książka jest niebanalna. A na inne rzeczy można delikatnie przymknąć oko. Nawet nieliczne wulgaryzmy aż tak bardzo nie raziły jak w innych książkach.

Powieść czyta się bardzo szybko. Zakończenie jest może trochę przesłodzone i bajkowe, ale czasami i takich bajek potrzebujemy. Podsumowując, z tą powieścią dobrze spędziłam czas:)

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-07-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

Michał jest menadżerem hotelu w Krakowie, w ostatnim czasie podpadł szefowi i ten postanowił oddelegować go do hotelu w Zakopanem. Tam czeka na niego wiele niespodzianek - jedna z pracownic okazuje się być byłą partnerką Michała, a w hotelu co rusz dochodzić do tajemniczych incydentów. Czy Michał dogada się z nowymi współpracownikami? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednie jej książki przypadły mi do gustu dlatego też postanowiłam sięgnąć po "Czekam w pokoju 206". Ewelina ma bardzo lekkie pióro, co sprawia, że przez jej książki się płynie i tak również było w tym przypadku. Fabuła została w intrygujący sposób poprowadzona i z zainteresowaniem śledziłam losy Michała, a w jego życiu po przyjeździe do Zakopanego działo się naprawdę wiele. Tą historię z pewnością wyróżnia to, że jest przedstawiona jedynie z perspektywy głównego bohatera, ten zabieg pomagał mi go dobrze poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli oraz lepiej zrozumieć jego niektóre decyzję. Przyznaje szczerze, że początkowo nie zapałałam do niego sympatią, kreował się na cwaniaczka i denerwował swoim podejściem do życia, jednak z czasem zaczął się zmieniać i postanowiłam dać mu szansę. Gwarantuje Wam, że podczas czytania tej książki nie będziecie nawet chwilę się nudzić, autorka serwuje tutaj naprawdę sporo intryg, namiętności, tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji, w zasadzie do samego końca trzyma czytelnika w napięciu, bo rozwiązania problemu tajemniczych incydentów dowiadujemy się dopiero na koniec książki i naprawdę takiego obrotu sprawy się nie spodziewam! To idealna lektura na jeden wieczór, niezobowiązująca, w sam raz do oderwania się od codzienności. Czekam na kolejne powieści autorki! Moja ocena 7/10.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2022-06-21, Ocena: 5, Przeczytałam,

Czekam w pokoju 206 zaciekawiło mnie bardzo tytułem oraz okładką. Znam styl autorki i byłam ciekawa tej historii .

Poznajemy Michała menadżera hotelu w Krakowie. Ale przez jego niegrzeczne ? zachowanie zostaje przeniesiony do innego hotelu który znajduje się w Zakopanym . Już od początku mężczyzna wie że czeka go wiele pracy i poświęceń.
Szczególnie że na drodze stanie mu Ewa , dziewczyna z przeszłości przez którą został zraniony a ona przez niego musiała opuścić Kraków. Również pojawią się Monika która kusi swoim wdziekem i nie szuka związku tylko dobrej zabawy . Ale w hotelu zaczynaja dziać się dziwne rzeczy .

Książka z perspektywy jednego bohatera którego polubiłam . Lekka i przyjemna historia która zaciekawiła mnie swoją tajemniczością i jak bohater ulokuje swoje uczucia ponieważ mamy dwie bohaterki koło niego . Do tego tajemnicze wydarzenia które dają lekka nutę tajemniczości i zaciekawienia co się za nimi kryje . Wiele emocji a do tego niegrzeczne sceny erotyczne które dopełniają historie . Książka tak mi się spodobała że mimo braku czasu przeczytałam ją na dwa razy co świadczy że zdecydowanie o tej historii zapomnieć nie można i chce się ją czytać. Wciąga bardzo mocno . Zdecydowanie kto jeszcze nie jest zdecydowany czy sięgnąć po książkę polecam kupić bo czekam w pokoju 206 czeka właśnie na was i zabierze was w spaniała przygodę pełna uczuć jak i emocji .

Przekraczanie granic
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Przekraczanie granic

Dręczą go dziwne majaki, a ta, dzięki której miał je pokonać, przyniosła ze sobą kolejne tajemnice. Judyta jest psychoterapeutką - zaangażowaną...

Na otwartym sercu
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Na otwartym sercu

Powieść, która przyspieszy bicie serca! Ambitna i pewna swoich umiejętności Marta ma w życiu jeden cel - chce zostać chirurgiem. Nikt nie może jej powstrzymać...