Czekoladowe zacisze tom 2

Tom 2 cyklu Czekoladowe zacisze

Oboje załamani rozstaniem, nie potrafią zapomnieć o swojej miłości.Bolesne sekrety ukrywane latami mogą zniszczyć ich kruche serca.

Jack po rozstaniu z Amy wyjeżdża do Poole. Nie spodziewa się, że wraz z silnym sztormem wróci do niego kobieta, która jeszcze niedawno była centrum jego świata. Wraz z Amy powracają również nagromadzone tajemnice. Nadszedł odpowiedni moment, by oboje wyjawili głęboko skrywaną prawdę. Czy na przekór losowi i spełniającym się przepowiedniom starej cyganki odnajdą drogę do siebie? Jak zareagują, gdy zderzą się z przeszłością, o istnieniu której nie mieli pojęcia?

W finałowym tomie Czekoladowego Zacisza Monika Cieluch niezłomnie prowadzi Amy i Jacka przez wyzwania, które rzuca im los. Żaden czytelnik nie pozostanie obojętny na tę przepełnioną emocjami historię!

Informacje dodatkowe o Czekoladowe zacisze tom 2:

Patka96x
Przeczytane:2024-02-18,

Czekoladowe zacisze
Tom 2

Czy da się zapomnieć, o swojej miłości? 🤔

Jack po rozstaniu z Amy, wyjeżdża do Poole. Nie spodziewa się, że wraz ze silnym sztormem, wróci do niego kobieta, która jeszcze niedawno była centrum jego świata. Razem z Amy powracają też tajemnice. Jakie? 🤔
Chyba nadszedł już czas, by oboje wyjawili głęboko skrywaną prawdę. Co to za prawda? 🤔
Jak oni zareagują? 🤔
Czy na przekór spełniającym się, przepowiedniom starej cyganki, odnajdą drogę do siebie? 🤔

A Wy wierzycie w przepowiednie i wróżby? 🤔
Szczerze ja w to wierzę 😊😁.

Ten tom był pełen emocji. Było mi żal bohaterów. Od początku nie mieli łatwo. Zasługują na miłość i szczęście. I być może tak będzie. Książkę czytało mi się szybko, pomimo że ma sporo stron. Historia była ciekawa, nie mogłam się oderwać, od czytania, jak najszybciej chciałam poznać zakończenie. Były również, łzy wzruszenia. Z twórczością autorki spotykałam się, już wiele razy, i nigdy się nie zawiodłam. I tym razem byłam bardzo zadowolona.

Polecam wam zapoznać się z tą, jak i poprzednimi dziełami 😊.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️

Dziękuje autorce oraz wydawnictwu, za egzemplarz ❤️.

Chłopak, który pragnął kochać
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Chłopak, który pragnął kochać

Prawdziwe uczucie przetrwa największą burzę. Kiedy London znajduje przed swoimi drzwiami tajemniczy magnes na lodówkę, wie, że jej poukładane życie może...

Niepokorna
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Niepokorna

Czasami najbardziej szalone decyzje okazują się tymi najlepszymi Dla Ivy Storm ten rok nie mógł zacząć się gorzej. Właśnie rzucił ją narzeczony, a marzenie...