Czemu tata siedzi w garnku?

Plotki się potwierdziły! Tata był kiedyś mały! Dowody odkryto w albumie dziadka. To, co widać na zdjęciach, z trudem mieści się w głowie. Tata siedzi w garnku, tata pełza pod krzesłem, tata wchodzi do telewizora. Pytany o wyjaśnienia, dziadek wykręca się i zasłania niepamięcią. Czy dociekliwemu wnukowi uda się skłonić go do wspomnień? Czy i my poznamy te zdumiewające historie ukryte w starych fotografiach?

Czemu tata siedzi w garnku? to książka dla całej rodziny. Czytajcie wspólnie i śmiejcie się razem. To dopiero pierwsza część. Kolejnych szukajcie we własnych domowych albumach.

Informacje dodatkowe o Czemu tata siedzi w garnku?:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2021-09-02
ISBN: 9788382080070

Tagi: Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Czemu tata siedzi w garnku?

Czemu tata siedzi w garnku? - opinie o książce

Avatar użytkownika - dziecimajaglos
dziecimajaglos
Przeczytane:2021-10-08, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Zdjęcie może być chwilą życia uchwyconą na wieczność, która nigdy nie przestanie na ciebie patrzeć." - mawiała francuska gwiazda kina Brigitte Bardot.

Na kartach książki spotykają się dwa oddalone od siebie wiekowo pokolenia; dziadek oraz wnuczek, aby wspólnie oglądać zdjęcia taty malucha.

Historia pewnych zdjęć staje się przedmiotem ożywionej dyskusji i radości dla malca, oraz sentymentalnym powrotem do przeszłości dla dziadka. Pełna humoru, ciepła, rodzinna książka, wobec której nie można przejść obojętnie.

Opisana przez autora piękna relacja dziadek - wnuk, przypomina nam o naszych korzeniach, skąd wyrastamy, jak wzrastamy i dokąd zmierzamy.

Polecamy! wopisie.pl - tu dzieci  mają głos!

Avatar użytkownika - kakusia
kakusia
Przeczytane:2021-12-29, Ocena: 6, Chcę przeczytać,
Skandal w stolicy nudy
Paweł Beręsewicz0
Okładka ksiązki - Skandal w stolicy nudy

Nocny wypadek cysterny z czekoladą burzy spokój w sennych Owczynach. Setki tysięcy złotych płyną po asfalcie z tonami słodkiej masy. W miasteczku...

Mąciciel
Paweł Beręsewicz0
Okładka ksiązki - Mąciciel

W nie tak znowu dalekiej przyszłości piętnastoletni Jonasz znajduje w skrzynce wezwanie ostemplowane złowrogą pieczątką. Zabieg porządkowania głowy przez...