Cztery sekundy do stracenia

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2015-03-11

Nie masz lat, miesięcy, tygodni, aby wpłynąć na czyjeś życie. Masz wyłącznie sekundy. Sekundy by wygrać lub by wszystko stracić. Prowadzenie lokalu ze striptizem nie jest tak fascynujące jak uważa większość facetów. Dwudziestodziewięcioletni Cain pracuje głównie nocą, jego załoga nadaje się do psychiatryka i regularnie odwiedza go policja. Zaczyna jednak wierzyć, że to także jego misja. Pewnego dnia piękna Charlie Rourke staje w drzwiach klubu, przez co wszystko się sypie. Zasady Caina zostają wystawione na ciężką próbę. Minęło sporo czasu odkąd dokonała tego jakakolwiek kobieta...

Dwudziestodwuletnia Charlie Rourke potrzebuje szybkich pieniędzy, by zniknąć, nim będzie za późno. Ściąganie ciuchów na scenie nie jest jej wymarzoną pracą. Gdy koleżanki marzą, by usidlić seksownego i troskliwego szefa, Charlie nie jest nim zainteresowana. Szczególnie dlatego, że Charlie Rourke nie istnieje, a dziewczyna, która ją udaje, nie może pozwolić sobie na rozproszenie uwagi niechcianym romansem. Niestety Charlie szybko odkrywa, że nie ucieknie przed uczuciem jakim darzy swojego szefa. Obawia się jednak, że strata Caina, gdy ten dowie się w co dziewczyna jest zamieszana, będzie bardziej bolesna niż którakolwiek z czekających ją kar.

Kup książkę Cztery sekundy do stracenia

Opinie o książce - Cztery sekundy do stracenia

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2016-10-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 w 2016, Czytnik/Ebook,
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/245775/cztery-sekundy-do-stracenia/opinia/30992766#opinia30992766 "Daleka jestem od podniet, tym typem literatury, na chorobę i kichanie w sam raz, nie wytęża umysłu, można coś dorzucić innego dla ucha. Jednak fajnie, że co część to lepsza, choć jest strasznie nierówna i przydługa, a koniec za szybko i za prosto w porównaniu z rozkminianiem przez wiele stron stanów emocjonalnych i zastanawianiem się czy ją dorwą za przewiny czy nie..... cóż schemat też spotykany, ale nawet to było przyjemne chociaż opisy jak to on jara ją a ona jego nie są raczej dla mnie, i nie chodzi o to że nie znoszę ostrych scen. Temat książki jak najbardziej na tak"
Avatar użytkownika - justyna929
justyna929
Przeczytane:2016-09-07, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 ksiąkżki 2016, Mam,
Książka "Cztery sekundy do stracenia" bezapelacyjnie przerosła dwa poprzednie tomy. Cain zdobył moje serce, a wątek miłosny, który rozwija się w bardzo naturalny sposób, sprawił, że książka plasuje się wysoko na mojej liście ulubionych. To nie kolejna naiwna historia o zagubionych młodych ludziach, to bolesny los prawdziwej miłości, która nigdy nie powinna się zdarzyć, świat mafijnych porachunków to nie miejsce na uczucia. http://bit.ly/2c6hdTt
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2016-05-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2016,
"Nie masz lat, miesięcy, tygodni, aby wpłynąć na czyjeś życie. Masz wyłącznie sekundy. Sekundy, by wygrać lub by wszystko stracić." "Wierzę, że poczucie winy jest silną motywacją. Wierzę, że można dążyć do odkupienia, ale nigdy się go w pełni nie osiągnie. Wierzę, że drugie szanse istnieją tylko w snach, nie ma ich w rzeczywistości. Wierzę, że nie można w ciągu roku, miesiąca czy tygodnia wpłynąć na czyjeś życie. Można to zrobić w sekundy. Sekundy, by zjednać sobie kogoś. Albo na zawsze go stracić." To mroczna, niepokojąca, ostra, brutalna, intensywna i emocjonująca historia, gdzie pojawia się miłość w świecie narkotyków, brudnych interesów, karteli, klubów nocnych, mafijnych porachunków, uprowadzeń, a nawet morderstw. Bardzo ciekawy okazał się wątek kupna cudzej tożsamości. I pomimo całej tej brutalności kryminalnego świata, walki z demonami przeszłości, to gdzieś tli się iskierka szczęścia i radości. Bohaterowie przeżywają prawdziwą nawałnicę emocji (zresztą nie tylko bohaterowie) - zmartwienie, ból, strach, fascynację i ekscytację. Posiadają zarówno zalety, jak i wady, popełniają błędy - i przez to wydają się być prawdziwi w tm co robią. Pojawia się też sporo erotyki, ale nie wulgarnej, wszystko w dobrym smaku. Czytając niejednokrotnie zastanawiałam się nad tym, co ja zrobiłbym w takiej sytuacji, w jakiej znaleźli się bohaterowie, czy byłabym gotowa na wszystko? Szkoda tracić cenne sekundy - nie zastanawiajcie się zbyt długo, czytajcie!
Avatar użytkownika - leonia
leonia
Przeczytane:2016-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Czasami tak naprawdę nic nie wiemy o ludziach, których znamy. Czasami jesteśmy tak bardzo uwikłani emocjonalnie, że nie potrafimy odejść. Bardzo dobra książka, która wciąga od samego początku i utrzymuje zainteresowanie do końca chociaż chwilami miałam wrażenie, iż jest to po części harlequin dla dorosłych.
Avatar użytkownika - anka920
anka920
Przeczytane:2016-01-02, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Moim zdaniem była to najgorsza z przetłumaczonych do tej pory części.
Avatar użytkownika - rozczytana
cariota
Przeczytane:2018-04-26, Przeczytałam, 2018,
Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2017-11-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 52/2017 Czytanie to drugie życie,

" Jesteśmy po prostu dobrymi ludźmi z brzydką przeszłością, szukającymi idealnej przyszłości" te słowa najlepiej opisują historię książki.

Dla mnie hmm małe rozczarowanie gdyż miałam wrażenie że ta książka jest "leniwa". Choć przy takiej historii powinna być wartka akcja dla mnie ta akcja trochę się wlekła. Nie zawsze ilość stron jest dobrą stroną... Choć osobiści wolę grubsze książki to tu pisarka pozwoliła sobie na przerost formy nad treścią.
To nie jest zła książka jest historia i są emocje ale dla mnie zabrakło to coś co wbija mnie w fotel.

Sekret Heleny
Lucinda Riley;