Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe

"Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe" to książeczka, w której znalazły się sympatyczne wiersze Zbigniewa Dmitroca, polskiego poety i bajkopisarza. Krótkim tekstom towarzyszą kolorowe, proste ilustracje, znacznie umilające odbiór lektury. Edukacyjna książeczka, której bohaterami są sympatyczne zwierzęta, została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 2 lat.

Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie: tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

Informacje dodatkowe o Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2021-04-14

Kup książkę Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe

Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-12-07, Ocena: 4, Przeczytałem,

[Współpraca reklamowa] HarperCollinsPolska

Ta seria nadaje się idealnie długie zimowe popołudnia dla dzieci i jak i ich rodziców. Wspólnie możemy czytać, oglądać i poznawać świat pokazanych w tych kolorowych książeczkach.

Na każdej stronie znajduje się zabawny wierszyk i sympatyczne zwierzątko. Zarówno wierszyk jak i barwne ilustrację otwierają przed najmłodszymi czytelnikami świat pełny emocji i przygód.

Książeczki rozwijają wyobraźnię i poszerzają słownictwo dziecka. Dodatkową atrakcją są na każdej stronie dziurki, które zmieszają się z każdą kolejną stroną. Książeczki wykonane są z twardej tektury, dzięki czemu są trwałe i łatwo jest je utrzymać w czystości. A zaokrąglone krawędzie są bezpiecznie dla małych odkrywców.

Myszka szuka domu. Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe
Zbigniew Dmitroca0
Okładka ksiązki - Myszka szuka domu. Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe

To seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i poznawania świata. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie i barwne ilustracje...

Samolot. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze origami
Zbigniew Dmitroca0
Okładka ksiązki - Samolot. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze origami

Pierwsze origami to seria niesamowitych książeczek, które z jednej strony pozwalają przenieść się młodemu czytelnikowi w świat wierszy słuchając przygód...