Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16

Sprawdź, kim jesteś

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego jeden człowiek świetnie sprawdza się w roli menedżera, inny zaś nie jest w stanie przekazać podwładnym swoich poleceń w jasny sposób i tylko wprowadza chaos? Co sprawia, że niektórzy z nas kochają wyliczenia i tabelki, inni zaś wolą improwizować i zdają się na intuicję? Czemu jedni są zwykle głośni i otwarci, inni zaś cisi i nieśmiali? Pewnie odpowiesz, że po prostu rodzimy się różni. To prawda, ale czy wiesz, że te różnice można usystematyzować, a każdego z nas przyporządkować do jednego z szesnastu typów osobowości?

Zachowania i postawy niektórych ludzi wykazują niewiarygodnie duże podobieństwa, mimo że mają oni całkiem odmienne doświadczenia życiowe. Zastanawiało to wielu myślicieli na przestrzeni wieków. Przyczyny tych podobieństw trafnie wyjaśnił szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung. W tej książce znajdziesz test oparty na teorii Junga. Rozwiąż go, a dowiesz się, jaki jest typ Twojej osobowości. Pomoże Ci to uniknąć wielu pułapek oraz dobrze wykorzystać osobisty potencjał. Ułatwi Ci również podejmowanie decyzji dotyczących edukacji i pracy oraz budowanie zdrowych relacji z ludźmi.

Jarosław Jankowski — magister pedagogiki ukończonej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz absolwent programu Executive MBA prowadzonego przez Dominican University, Brennan School of Business. Dyrektor do spraw badań i rozwoju w międzynarodowej organizacji pozarządowej. Przedsiębiorca i działacz społeczny. Popularyzator wiedzy o typach osobowości, twórca polskiej typologii osobowości ID16

Informacje dodatkowe o Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2015-04-23
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16

Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16 - opinie o książce

Kusza i łuk. Rzemiosło średniowieczne i współczesne
Jarosław Jankowski0
Okładka ksiązki - Kusza i łuk. Rzemiosło średniowieczne i współczesne

Książka ta stanowi kompendium na temat budowy, konstrukcji i użytkowania broni cięciwowej (zarówno historycznej, jak i współczesnej). Czytelnik znajdzie...

Sztuczna inteligencja o Bogu, wierze i Biblii. Rozmowy z chatbotem
Jarosław Jankowski0
Okładka ksiązki - Sztuczna inteligencja o Bogu, wierze i Biblii. Rozmowy z chatbotem

Wejdź do świata, w którym duchowość spotyka się z technologią! ​Oto książka, która zabierze Cię w fascynującą podróż po świecie duchowości i technologii...