Dama Paxtona

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-02-12
Kategoria: Romans

Tom 1 cyklu Sinners & Reapers

Autorka bestsellerowego "Rhysa" powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach!

Nikki Preston postanawia uciec od obłudy, która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott, w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jej entuzjazm szybko gaśnie, gdy dowiaduje się, że tereny otaczające posiadłość zostały wykupione i obecnie są własnością klubu motocyklowego Sinners&Reapers. Klubu, którego wiceprezesem jest koszmar jej dzieciństwa – Paxton Hays. Paxton i jego klubowi bracia pojawili się w miasteczku, żeby założyć tam swój oddział i rozkręcić nowy interes. Aby wszystko poszło zgodnie z planem, potrzebują terenów należących do Nikki. Dla Paxtona klub oraz bracia są najważniejsi, nikt ani nic tego nie zmieni, a już z pewnością nie dziewczyna, która zalazła mu za skórę, kiedy jeszcze byli dziećmi. Ale czy na pewno?

Kup książkę Dama Paxtona

Tytuł: Dama Paxtona

Autor: Agnieszka Siepielska

Wydawnictwo: Niezwykłe

Ocena: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️5/5

Dama Paxtona to książka autorki Agnieszki Siepielskiej .

Nikki Preston,przyjeżdża do miasteczka Prescott,tam w dzieciństwie spędziła bardzo dużo miłych chwil spędzając wakacje u babci.

Teraz jednak wraca,ponieważ babcia zapisała jej dom w spadku.Dziewczyna nie może się doczekać ,aż zacznie nowe życie w miejscu w którym była szczęśliwa. W dzieciństwie miała tam dwójkę przyjaciół.

Kiedy w barze spotyka starą przyjaciółkę, dowiaduje się od niej że lokalny klub motocyklowy Sinners&Reapers przejął brat jej przyjaciela ,Paxton Hays który w dzieciństwie znęcał się nad małą Nikki.

Po przyjeździe zastaje dom w totalnej rozsypce, bardzo się tym martwi , ponieważ wysłała pieniądze facetowi który miał przeprowadzić remont.

Okazuje się że gang motocyklowy chce odkupić ziemię na której stoi dom Nikki .

Dziewczyna zamierza walczyć z Paxtonem o swoją własność,nie ma zamiaru oddawać swojej ziemi.

Problem polega na tym że Nikki jak i Paxton należą do bardzo upartych osób. Ani jeden ani drugi nie zamierzają się poddać w walce.

Lecz dochodzi także to, że oboje zaczynają czuć do siebie pociąg fizyczny i wtedy zaczyna się ogień.

Dwa wybuchowe charaktery,dwoje ludzi dążących do celu i niebezpieczne pułapki czyhające po drodze.

Czy Nikki i Paxton dojdą do porozumienia ?

Co zrobią z żarem który ich przyciąga ?

Czy przez wzajemne przepychanki, zauważą prawdziwe zagrożenie ?

To pierwsza książka pani Agnieszki którą przeczytałam  :) I nie żałuję  :)

Gang motocyklistów wzbudzający strach w miasteczku, wybuchowy i nieokrzesany Pax,oraz równie wybuchowa i pyskata Nikki która nie da sobie w kasze dmuchać.Wbrew pozorom nie pasują do siebie lecz miłość jest różna.

Miłość , przyjaźń, motory i zagrożenie ,które czyha za rogiem.

Książka która skradła moje serce,polecam i czekam z niecierpliwością na kolejną Piekło Hulka

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020, Romans, Obyczajowe, 2020, E-booki,

"Dama Paxtona" to pierwszy tom z serii "Sinners&Reapers" Agnieszki Siepielskiej. Należy do romansu, literatury obyczajowej i wzbudza mnóstwo emocji. Cała książka jest nimi przepełniona. Porusza problem jakim jest nienawiść i miłość. Pokazuje że między nienawiścią a miłością jest cienka granica. Istnieje wiele książek które to pokazują. Jednakże pomimo tego że poruszają ten sam problem każda jest na swój sposób inna. Powieść opowiada o dwójce bohaterów którzy muszą się zmierzyć z przeszłością. Nikki Preston przyjeżdża do miasteczka Prescott w którym przed latyspędzała wakacje. Ma zamiar zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jednak jej entuzjazm szybko gaśnie. Koszmar jej dzieciństwa Paxton Hays powraca i co gorsza jest wiceprezesem klubu motocyklowego. Aby rozkręcić interes potrzebują terenów należących do Nikki. Dla Paxtona najważniejszy jest klub i bracia. Nic tego nie zmieni. A na pewno nie dziewczyna która już kiedyś zalazła mu za skórę. Jednak czy aby na pewno? Zarówno Nikki jak i Paxton mają ciężkie charaktery. Po prostu mieszanka wybuchowa.
Jest to nietypowa opowieść o miłości, ciężko mi jednoznacznie ocenić co myślę o tej powieści. Na pewno miłość w tej książce nie należy do łatwych. A charaktery bohaterów również nie ułatwiają całej sprawy. Czy uda im się wreszcie dojść do porozumienia ? Czy miłość jest w stanie wszystko znieść?
Interesująca opowieść o miłości, przyjaźni, przeszłości, demonach, rodzinie, ..

Avatar użytkownika - mamawswiecieksia
mamawswiecieksia

Uwielbiam! "Dama Paxtona" to wciągający i seksowny romans z pazurem, niesamowitym poczuciem humoru oraz napięciem, które zaserwowała nam pisarka. Autorka mocno mnie zaskoczyła tym, że jedna ze stron podchodziła do seksu dość brutalnie i ogólnie nie przepadam za tym zabiegiem, ale tu mi się to wyjątkowo podobało.☆
Podobało mi się również, że autorka napisała powieść z dwóch perspektyw, dzięki czemu możemy poznać lepiej bohaterów. A charaktery Nikki i Paxtona to prawdziwa bomba! Czytajcie! A będziecie wiedzieć, kiedy ta bomba wybuchnie.

Kiepskawa, bez polotu... Paxton jest... hmmm... beznadziejny, niby groźny, a większy z niego buc, oszłom i wręcz mały bachor.

Główna bohaterka też nie jest wcale lepsza, ale cóż...

Bardziej zabijacz czasu i odmóżdżacz podczas stresującego okresu.

Agnieszka Siepielska, autorka "Rhysa" powraca z powieścią "Dama Paxtona". Książka ta jest pierwszą częścią serii "Sinners&Reapers". Poznajemy tutaj główną bohaterkę, Nikki Preston oraz towarzystwo należące do klubu motocyklistów. Wśród nich znajduje się Paxton Hays, koszmar z dzieciństwa kobiety. Ich pierwsze spotkanie budzi wiele emocji, niekoniecznie tych dobrych. Sytuację pogarsza fakt, że motocykliści pragną zdobyć za wszelką cenę działkę należącą do Nikki. Czy uda im się dojść do porozumienia? Jakie relacje połączoną głównych bohaterów?

"Dama Paxtona" to historia, o której można by opowiadać godzinami. Przewija się w niej wiele motywów. Głównym wątkiem staje się jednak relacja Nikki i Paxtona, która jak sam tytuł wskazuje, prowadzi do związku. Lecz, czy na pewno? Nikki jest dziewczyną pełną dystansu, z niewyparzonym językiem, pewną siebie i upartą. Paxton natomiast jest niczym Lucyfer - zły, arogancki, typowy bad boy. On chce, aby ona mu się podporządkowała, natomiast ona nie chce mieć z nim nic do czynienia. Jak potoczy się ta relacja? Czy doprowadzi do tego, że Nikki zostanie Damą Paxtona? Przekonajcie się sami.
Książka ta, dzięki wielu wątkom pobocznym jest historią, przy której nie sposób się nudzić. Autorka w ciekawy sposób zaprezentowała relację dawnych wrogów, nie wchodząc w standardowe ramy opisu bohaterów. Agnieszka Siepielska w intrygujący sposób wykracza poza ramy. W swojej powieści nawiązuje do poprzedniej, debiutanckiej książki. Robi to jednak w tak zbilansowanym stylu, że dla czytelników nie ma to większego znaczenia. Jeśli ktoś nie poznał "Rhysa", nie będzie miał problemu ze zrozumieniem treści, a dla stałych czytelników będzie to miłe zaskoczenie.
Co do samej fabuły, jest nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo co spotka nas na kolejnej stronie.
Mimo, iż nie czułam podczas lektury szybszego bicia serca, ani skrajnych emocji, szczerze ją polecam. Niejednokrotnie śmiałam się z wypowiedzi bohaterów, ich czynów. Jest to idealna odskocznia, książka która poprawi humor w zły dzień.
Ocena: 7/10. Zachęcam do sięgnięcia po nią zwłaszcza osobom, którym spodobała się wcześniejsza powieść autorki.

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2020-03-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 2020,

Kolejna książka o złym chłopcu i naiwnej pyskatej dziewczynce.
Dama paxtona:
Po pierwsze jest jak tornado, historia pędzi w zawrotnym tempie. Po drugie tak jak tornado nie wiemy w którym kierunku historia skręci. Ani tym ładu ani składu. Dużo rzeczy ale wg mnie bez logiki, oby się działo.
Po drugie Nikki niby pyskata, ale wg mnie cięty język wciskany na siły. Moim skromnym zdaniem autorka nie umiała się zdecydować, czy wykreować naiwną dziewuszkę, czy pyskatą torpedą.
Po trzecie tak się zastanawiam czy w tym "modnym" ostatnio temacie da się coś "świeżego" jeszcze napisać. Czytając Damę Paxtona miałam wrażenie że to już było. Nic co się wydarzyło, ani ani jedno napisane słowo nie niosło nic odkrywczego, nic oryginalnego.

Kup książkę Dama Paxtona

Antonio
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Antonio

Autorka bestsellerowego Rhysa powraca z drugim tomem mafijnej serii! Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu, jakie zafundował jej narzeczony...

Luca
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Luca

Mistrzyni mafijnego humoru powraca z trzecim tomem serii „Synowie zemsty”! Luca Valenti jest kuzynem Rhysa i Antonio. Jego ojciec wiele lat...

Kudłata
Hwang Sun-mi