Dama Paxtona

Tytuł: Dama Paxtona

Autor: Agnieszka Siepielska

Wydawnictwo: Niezwykłe

Ocena: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️5/5

Dama Paxtona to książka autorki Agnieszki Siepielskiej .

Nikki Preston,przyjeżdża do miasteczka Prescott,tam w dzieciństwie spędziła bardzo dużo miłych chwil spędzając wakacje u babci.

Teraz jednak wraca,ponieważ babcia zapisała jej dom w spadku.Dziewczyna nie może się doczekać ,aż zacznie nowe życie w miejscu w którym była szczęśliwa. W dzieciństwie miała tam dwójkę przyjaciół.

Kiedy w barze spotyka starą przyjaciółkę, dowiaduje się od niej że lokalny klub motocyklowy Sinners&Reapers przejął brat jej przyjaciela ,Paxton Hays który w dzieciństwie znęcał się nad małą Nikki.

Po przyjeździe zastaje dom w totalnej rozsypce, bardzo się tym martwi , ponieważ wysłała pieniądze facetowi który miał przeprowadzić remont.

Okazuje się że gang motocyklowy chce odkupić ziemię na której stoi dom Nikki .

Dziewczyna zamierza walczyć z Paxtonem o swoją własność,nie ma zamiaru oddawać swojej ziemi.

Problem polega na tym że Nikki jak i Paxton należą do bardzo upartych osób. Ani jeden ani drugi nie zamierzają się poddać w walce.

Lecz dochodzi także to, że oboje zaczynają czuć do siebie pociąg fizyczny i wtedy zaczyna się ogień.

Dwa wybuchowe charaktery,dwoje ludzi dążących do celu i niebezpieczne pułapki czyhające po drodze.

Czy Nikki i Paxton dojdą do porozumienia ?

Co zrobią z żarem który ich przyciąga ?

Czy przez wzajemne przepychanki, zauważą prawdziwe zagrożenie ?

To pierwsza książka pani Agnieszki którą przeczytałam  :) I nie żałuję  :)

Gang motocyklistów wzbudzający strach w miasteczku, wybuchowy i nieokrzesany Pax,oraz równie wybuchowa i pyskata Nikki która nie da sobie w kasze dmuchać.Wbrew pozorom nie pasują do siebie lecz miłość jest różna.

Miłość , przyjaźń, motory i zagrożenie ,które czyha za rogiem.

Książka która skradła moje serce,polecam i czekam z niecierpliwością na kolejną Piekło Hulka

Informacje dodatkowe o Dama Paxtona:

Kup książkę Dama Paxtona

Topiąc stal
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Topiąc stal

Chociaż od tragedii minęły już trzy lata, Tatum wciąż nie może zaznać spokoju. Właśnie wtedy straciła dwie z trzech najbliższych jej osób: chłopaka i siostrę...

Leandro
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Leandro

Czwarta część serii Synów Zemsty to historia Leandro Mancuso (przyrodniego brata Viviany) oraz Hayley, odnalezionej córki Antonio Valenti. Już w poprzedniej...