Quantcast

Danie główne

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-65499-92-9

Wczesne lato w Zielonej Górze, niewielkim mieście zachodniej Polski. Kucharz, znanej restauracji serwującej kuchnię francuską znajduje w zamrażarce rozczłonkowane ciało nieznanej kobiety. Za rozwikłanie tej sprawy bierze się Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej, na czele z panią inspektor Agnieszką Wiertelak. Śledztwo jest skomplikowane, a podejrzanych coraz więcej. Czy zamieszany jest w to właściciel lokalu, Michael Giroud i jego pracownicy? Kim jest sama ofiara? Czy starsza aspirant Anna Włodarczyk, marząca o awansie, poradzi sobie z zadaniami i poukłada przy okazji swoje życie osobiste? Do ekipy zostaje włączony komisarz Piotr Tonder, który po ostatnim śledztwie przebywa na zwolnieniu chorobowym. Rozpoczyna swoje prywatne dochodzenie, które ma pomóc w złapaniu bestialskiego mordercy. Czy danie główne będzie smakować rozwiązaniem zagadki?

Tagi: bóg

Kup książkę Danie główne

Opinie o książce - Danie główne

Avatar użytkownika - Renja_P
Renja_P
Przeczytane:2019-01-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Ciekawa historia. W zamrażarce w szanowanej francuskiej restauracji w Zielonej Górze zostaje znalezione poćwiartowane ciało nieznajomej kobiety. Kto zabił? Kto podrzucił?

Książka trzyma cały czas w napięciu. Podejrzani sa wszyscy. Właściciel restauracji, jego żona, pracownicy. Wszyscy kręcą, coś ukrywają. Śledztwem zajmują się marząca o awansie starsza aspirant Anna i przebywający na zwolnieniu komisarz Piotr. Jak szybko znajdą rozwiązanie?

Tamten utracony świat
Alina Staneczek