DARLING IN THE FRANXX: TOM 5

Oto piąty tom nowej wersji Darling in the FranXX rysowanej przez Kentaro Yabukiego z seksownymi ilustracjami i pin-upami!

Hiro i przyjaciele ocierają się o tajemnice swojego świata. Pocałunki na plaży zmieniają ich relację, a Ichigo zostaje połknięta w trakcie walki!

Informacje dodatkowe o DARLING IN THE FRANXX: TOM 5:

DARLING IN THE FRANXX: TOM 5 - opinie o książce

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2022-03-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

Początek tomiku piątego pokazuje, że plażowy odpoczynek i epatowanie „cycem” stało się dla młodych bohaterów zaczątkiem dużych zmian. Zaczynają oni dostrzegać tajemnice otaczającego ich świata, zadawać sobie coraz więcej trudnych pytań i poddawać się nieznanym im do tej pory uczuciom. Mieszanka dramatu i komedii nie pozwala jednak zapomnieć o niebezpieczeństwach wykreowanego świata. Gigantyczne Kyoryo tylko czekają na okazję, aby zaatakować ludzi i ostatecznie zmieść ich z powierzchni planety. Dotychczasowe sukcesy grupy na pewno nie pozwalają na lekceważenie wroga. Chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie, o czym będą mieli okazję przekonać się czytelnicy piątej odsłony. Kolejny raz twórcy łączą tutaj dramaturgię wydarzeń z widowiskową szybką akcją i „gorącymi” scenami.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-12-29, Ocena: 4, Przeczytałem,

KOLEJNE STARCIE

Kolejny tomik ,,Darling in the FranXX" trafił w nasze ręce i... Cóż, jest to tomik taki, jak poprzednie. Komu podobało się wypełnione po brzegi akcji i erotyką podejście twórców do opowieści, ten będzie zadowolony i tym razem. Komu nie podeszło, zdania nie zmieni. Ale kto szuka takiej typowo męskiej opowieści akcji, nie będzie zawiedziony.

Życie Hiro i reszty toczy się dalej. Po romantycznych uniesieniach zaczyna się też kolejna walka z wrogiem, w trakcie której dochodzi do nieoczkiwanych wydarzeń. Z tego starcia nie wszyscy nie wszyscy jednak mogą wrócić, a przed bohaterami jedna z najbardziej dramatycznych misji, jakich dotąd się podjęli!

Avatar użytkownika - isil
isil