Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-03-27
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Deadpool: Worlds Greatest vol. 2: End of an Error

Drugi tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.

Gdy Wade Wilson stał się najpopularniejszym bohaterem na świecie, skrzyknął do pomocy grupę najemników. Jej członkowie są równie groźni, co szaleni: starożytny wojownik Terror, kreskówkowy Slapstick, antyterrorysta Solo, podwodny inżynier Stingray i Foolkiller, który przysiągł uwolnić świat od głupców. Kim są? Co ich łączy z Najemnikiem z Nawijką?

Scenariusz tego tomu napisał Gerry Duggan (Hawkeye kontra Deadpool, Uncanny Avengers), a rysunki stworzył Scott Koblish (Deadpool).

Kup książkę Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Opinie o książce - Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-04-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

Dwudziestopięciolecie Deadpoola

Całkiem niedawno Deadpool miał sporo okazji do świętowania. Najpierw wziął ślub, co pozwoliło twórcom przygotować kilka okazjonalnych opowieści, potem seria o jego przygodach osiągnęła 250 numerów (a że zbiegło się to z zagładą całego uniwersum, było naprawdę wybuchowo), a teraz – a przynajmniej w roku 2016, kiedy ten album miał premierę w USA – nasz Najemnik z Nawijką świętuje ćwierćwiecze swoich przygód. Dlatego w Koniec Błędu możecie spodziewać się nie tylko serii najróżniejszych opowieści z jego udziałem, ale także – a może przede wszystkim – gościnnych występów paru znakomitych twórców.

Życie Wade’a zmieniło się nie do poznania, kiedy został sławny i… Okej, w parze z wielką sławą nie zawsze idzie wielkie bogactwo, ale coś tam do kieszeni zawsze wpada. Dlatego Deadpool założył oddział najemników, działa na całym świecie, ale jego ekipa jest tak skuteczna, jak dziwaczna. Kim właściwie są jego pomocnicy i skąd w ogóle się wzięli?

A to zaledwie początek tego, co czeka na czytelników w tym tomie. W kolejnych opowieściach Deadpool trafia do Meksyku i urządza masakrę, a na scenie pojawia się Deadpool 2099. W skrócie: znów będzie się działo!

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: https://planetamarvel.net/deadpool-koniec-bledu-tom-2-recenzja/

Angielski medyczny. Fiszki PLUS
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Angielski medyczny. Fiszki PLUS

Angielski Medyczny Fiszki PLUS (B2-C2) Najważniejsze pojęcia z terminologii medycznej! Fiszki PLUS Angielski Medyczny to wyjątkowy zestaw pozwalający...

Zabawy Kawaii. Jedzenie
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Zabawy Kawaii. Jedzenie

Kawaii to wszystko to, co słodkie i miłe oku. Bo czy cukrowo drzemiący różowy lizak, roześmiana łyżeczka lub ziewająca kostka lodu nie są po prostu...

Manhattan Babilon
Lech Majewski