Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-03-27
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328134898
Liczba stron: 132
Tytuł oryginału: Deadpool: Worlds Greatest vol. 2: End of an Error

Ocena: 4 (1 głosów)

Drugi tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.

Gdy Wade Wilson stał się najpopularniejszym bohaterem na świecie, skrzyknął do pomocy grupę najemników. Jej członkowie są równie groźni, co szaleni: starożytny wojownik Terror, kreskówkowy Slapstick, antyterrorysta Solo, podwodny inżynier Stingray i Foolkiller, który przysiągł uwolnić świat od głupców. Kim są? Co ich łączy z Najemnikiem z Nawijką?

Scenariusz tego tomu napisał Gerry Duggan (Hawkeye kontra Deadpool, Uncanny Avengers), a rysunki stworzył Scott Koblish (Deadpool).

Tagi:

Kup książkę Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Deadpool Koniec błędu, tom 2. Marvel Now 2.0

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-04-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

Dwudziestopięciolecie Deadpoola

Całkiem niedawno Deadpool miał sporo okazji do świętowania. Najpierw wziął ślub, co pozwoliło twórcom przygotować kilka okazjonalnych opowieści, potem seria o jego przygodach osiągnęła 250 numerów (a że zbiegło się to z zagładą całego uniwersum, było naprawdę wybuchowo), a teraz – a przynajmniej w roku 2016, kiedy ten album miał premierę w USA – nasz Najemnik z Nawijką świętuje ćwierćwiecze swoich przygód. Dlatego w Koniec Błędu możecie spodziewać się nie tylko serii najróżniejszych opowieści z jego udziałem, ale także – a może przede wszystkim – gościnnych występów paru znakomitych twórców.

Życie Wade’a zmieniło się nie do poznania, kiedy został sławny i… Okej, w parze z wielką sławą nie zawsze idzie wielkie bogactwo, ale coś tam do kieszeni zawsze wpada. Dlatego Deadpool założył oddział najemników, działa na całym świecie, ale jego ekipa jest tak skuteczna, jak dziwaczna. Kim właściwie są jego pomocnicy i skąd w ogóle się wzięli?

A to zaledwie początek tego, co czeka na czytelników w tym tomie. W kolejnych opowieściach Deadpool trafia do Meksyku i urządza masakrę, a na scenie pojawia się Deadpool 2099. W skrócie: znów będzie się działo!

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: https://planetamarvel.net/deadpool-koniec-bledu-tom-2-recenzja/

Link do opinii
Inne książki autora
Architektura krajobrazu cz. 1. Podstawy architektury krajobrazu
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Architektura krajobrazu cz. 1. Podstawy architektury krajobrazu

Architektura krajobrazu jest dziedziną nauki związaną z kształtowaniem przestrzeni życia człowieka za pomocą roślinności, elementów wodnych i architektonicznych...

Odgłosy zwierząt na wsi
praca zbiorowa; 0
Okładka ksiązki - Odgłosy zwierząt na wsi

„Odgłosy zwierząt na wsi” to kartonowa książeczka, dzięki której maluch nauczy się nie tylko rozpoznawać wybrane zwierzęta, ale...

Zobacz wszystkie książki tego autora