Deadpool. Weasel idzie do Piekła. Tom 3

Trzeci tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel Fresh! Wade Wilson dołącza do wojny światów, wywołanej przez czarnoksiężnika Malekitha Przeklętego, i Avengers posyłają go do Australii, żeby zajął się irytującym problemem trolli. Nie, nie wkurzających nerdów z internetu - prawdziwych trolli! A jeśli Ziemia - i Deadpool - jakimś cudem przetrwają inwazję Malekitha, nadejdzie pora, by spłacić dług wobec diabła. Czy Wade zdoła wyrównać rachunki z Mephisto i swoim dawnym kumplem Weaselem? A jeśli przeżyje ich piekielne zakusy, co z niego zostanie? Autorem tej opowieści jest Skottie Young (,,Nienawidzę Baśniowa"), a rysunki stworzyli Scott Hepburn i Nic Klein (,,Thor"). Album zawiera zeszyty #13-15 serii ,,Deadpool" oraz zeszyt ,,Deadpool Annual" #1.

Informacje dodatkowe o Deadpool. Weasel idzie do Piekła. Tom 3:

Deadpool. Weasel idzie do Piekła. Tom 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-07-27, Ocena: 4, Przeczytałem,

DEADPOOL, WOJNA ŚWIATÓW I PIEKŁO?

Najnowszy tom ,,Deadpoola" to w połowie opowieść uzupełniająca event ,,Wojna światów", a w połowie niezależne - przynajmniej od większych wydarzeń, bo nie od akcji serii - historie. W skrócie, jest różnorodnie, dynamicznie, widowiskowo i zabawnie. I chociaż nie jest to ambitna seria, rozrywkę dostarcza na poziomie.

Nadeszła wojna. Wojna światów! Malekith Przeklęty wraz ze swoimi siłami podbił inne światy i teraz atakuje Ziemię! Deadpool też zostaje zamieszany w te wydarzenia i wysłany do Australii, gdzie czekają na niego trolle, którymi ma się zająć! Pytanie tylko, czy nie narobi przy okazji większych problemów!

Na tym, oczywiście, nie koniec, bo kiedy inwazja zostaje odparta, nadchodzi czas wyrównania piekielnych rachunków z Mephisto i Weaselem! Tylko czy ma szansę wyjść z tego wszystkiego cało? A jeśli tak, to jakim kosztem?

Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3
Skottie Young0
Okładka ksiązki - Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3

Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również...

Nienawidzę Baśniowa, tom 4: Konali krótko i płaczliwie
Skottie Young0
Okładka ksiązki - Nienawidzę Baśniowa, tom 4: Konali krótko i płaczliwie

Kontynuacja bezkompromisowej, niezwykle krwawej i jeszcze bardziej zabawnej historii Gertrudy i jej prób wyrwana się z Baśniowa....

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;