Demi-sec

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-923909-4-7
Liczba stron: 212

Ocena: 3 (2 głosów)

W tej książce Autorka stawia prowokacyjne pytanie: Jak dobrze znasz osobę, z którą dzielisz swoje życie? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? A może tylko tak ci się wydaje?. Nasze dorosłe życie często dalekie jest od tego, o czym marzyliśmy , będąc dziećmi.. Dobrze, jeśli potrafimy zauważyć tę różnicę , a idealnie, jeśli chcemy to zmieniać. Czasem warto wrócić do dziecięcych lat , przypomnieć sobie kim chcieliśmy być, a kim jesteśmy. Nika i Agata to bliźniaczki , podobne jak dwie krople wody, a jednocześnie tak różne. Zamieniają się miejscami, by ożywić wspomnienia z dzieciństwa, a wywołują międzynarodową aferę. Przeczytaj tę książkę i uwierz, że bliźnięta w tym kraju mogą być dowcipne, sympatyczne ,ładne i można je polubić. Przeczytaj tę książkę i przekonaj się, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Kup książkę Demi-sec

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Demi-sec

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2015-06-24, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2015 roku, Biblioteka,
Czytałam już kilka książek pani Sawickiej i byłam w miarę zadowolona. Z tą książką jest niestety nieco inaczej. Pomijając fakt, że czytając nie mogłam się skupić na treści ze względu na rzucające się w oczy błędy (zarówno ortograficzne jak i literówki oraz inne gramatyczne) to książka dzieli się na słaby początek (ot nudne życie dwóch sióstr bliźniaczek mających mężów nie takich jak by sobie wymarzyły oraz po parze bliźniąt) i nieco szybki pełny akcji koniec. Momentami można było się pogubić kto jest tym dobrym a kto tym złym. Cała książka składa się z powieści autorki oraz pod koniec zostały zamieszczone mniej lub bardziej udane debiuty młodych poetów i pisarzy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2018-02-08, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 (70) książki 2018, Miałam, Obyczajowe,

Książkę można podzielić na dwie części. Pierwasza to tytułowe Demi- Sec, druga to kilka opowiadań debiutantów, na siłę przyczepionych do tej pozycji.
O ile to pierwsze momentmi broni się jakoś humorem, chociaż jak dla mnie to zbytnie since-fiction przez zagmatwanie rzez autorkę, druga cze ść nie dość, że wieje nudą, dotyczy w większości nieudanych związków.

Link do opinii
Inne książki autora
Kruchość porcelany
Monika Sawicka0
Okładka ksiązki - Kruchość porcelany

Książki Moniki Sawickiej są jak spotkania z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę i pomoże ponieść największe nawet ciężary...

Kruchość porcelany
Monika Sawicka0
Okładka ksiązki - Kruchość porcelany

`Powieść Moniki Sawickiej wciagając czytelnika w świat dobrze mu znanej konwencjonalnej prozy dochodzi do spraw poważnych i pokazuje, jak się nie załamywać...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy