Demi-sec

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-923909-4-7

W tej książce Autorka stawia prowokacyjne pytanie: Jak dobrze znasz osobę, z którą dzielisz swoje życie? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? A może tylko tak ci się wydaje?. Nasze dorosłe życie często dalekie jest od tego, o czym marzyliśmy , będąc dziećmi.. Dobrze, jeśli potrafimy zauważyć tę różnicę , a idealnie, jeśli chcemy to zmieniać. Czasem warto wrócić do dziecięcych lat , przypomnieć sobie kim chcieliśmy być, a kim jesteśmy. Nika i Agata to bliźniaczki , podobne jak dwie krople wody, a jednocześnie tak różne. Zamieniają się miejscami, by ożywić wspomnienia z dzieciństwa, a wywołują międzynarodową aferę. Przeczytaj tę książkę i uwierz, że bliźnięta w tym kraju mogą być dowcipne, sympatyczne ,ładne i można je polubić. Przeczytaj tę książkę i przekonaj się, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Kup książkę Demi-sec

Opinie o książce - Demi-sec

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2015-06-24, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2015 roku, Biblioteka,
Czytałam już kilka książek pani Sawickiej i byłam w miarę zadowolona. Z tą książką jest niestety nieco inaczej. Pomijając fakt, że czytając nie mogłam się skupić na treści ze względu na rzucające się w oczy błędy (zarówno ortograficzne jak i literówki oraz inne gramatyczne) to książka dzieli się na słaby początek (ot nudne życie dwóch sióstr bliźniaczek mających mężów nie takich jak by sobie wymarzyły oraz po parze bliźniąt) i nieco szybki pełny akcji koniec. Momentami można było się pogubić kto jest tym dobrym a kto tym złym. Cała książka składa się z powieści autorki oraz pod koniec zostały zamieszczone mniej lub bardziej udane debiuty młodych poetów i pisarzy.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2018-02-08, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 (70) książki 2018, Miałam, Obyczajowe,

Książkę można podzielić na dwie części. Pierwasza to tytułowe Demi- Sec, druga to kilka opowiadań debiutantów, na siłę przyczepionych do tej pozycji.
O ile to pierwsze momentmi broni się jakoś humorem, chociaż jak dla mnie to zbytnie since-fiction przez zagmatwanie rzez autorkę, druga cze ść nie dość, że wieje nudą, dotyczy w większości nieudanych związków.

Wszystkie nasze tajemnice
Monika Sawicka0
Okładka ksiązki - Wszystkie nasze tajemnice

Napisałam tę powieść ponieważ się wkurzyłam. Od średniowiecza dzieli nas tyle wieków, a ja mam wrażenie jakby się nic nie zmieniło.Kobieta jest...

Kolorowych snów
Monika Sawicka0
Okładka ksiązki - Kolorowych snów

Jedna chwila potrafi zmienić wszystko…Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów, energii i pomysłów...