Dieta przeciwmigrenowa

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2019-01-16
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 9788380741744
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: The Migraine Relief Diet

Ocena: 0 (0 głosów)

W książce ,,Dieta przeciwmigrenowa" autorka, a zarazem dietetyk oferuje:

prosty sposób na oczyszczenie organizmu, łatwy do przestrzegania plan posiłków, smaczne przepisy na redukcję migrenowego bólu głowy.

Tara Spencer, która sama zmaga się z chorobą migrenową, postanowiła przejąć kontrolę nad swoją dietą. To działanie spowodowało u niej radykalne zredukowanie liczby ataków bólu głowy. Teraz dzieli się swoimi metodami, aby pomóc czytelnikom zidentyfikować i usunąć z diety wyzwalacze żywieniowe.

,,Dieta przeciwmigrenowa" odpowiada na frustracje wywołane brakiem reakcji organizmu na tradycyjne metody leczenia. Jest przeznaczona dla tych, którzy pragną znaleźć bardziej naturalne sposoby uleczenia ciała, zwłaszcza za pomocą zmian sposobu odżywiania. To książka dla tych, którzy nigdy nie brali

pod uwagę zmiany diety jako sposobu leczenia lub próbowali, ale podeszli do tego niewłaściwie. Produkty przetworzone, nabiał, cukier, sztuczne substancje słodzące, kofeina i alkohol są często uważane za czynniki migrenogenne, podobnie jak niedojadanie i opuszczanie posiłków. Książka ta uczy sposobów najlepszego podejścia opartego na zasadach dietetyki, które diametralnie zredukuje częstotliwość występowania napadów migrenowych najpierw przez wyeliminowanie, a następnie przywrócenie do codziennej diety wspomnianych wcześniej produktów wywołujących stany zapalne.

W książce zamieszczono pełny schemat dietetyczny na 28 dni, a także przepisy, dzięki którym przejście stanie się możliwie najprostsze i najprzyjemniejsze. Przygotowywanie posiłków według przepisów na smakowite dania pozwala nie dostrzegać eliminacji pewnych produktów. Pod koniec miesiąca każdy może dostosować dietę do indywidualnych upodobań i uwzględnić łatwe do zidentyfikowania wyzwalacze napadów migrenowych.

Dzięki ,,Diecie przeciwmigrenowej" każdy może otworzyć nowy, zdrowy rozdział w swoim życiu.

Tagi: Zdrowa kuchnia i żywność nisko przetworzona

Kup książkę Dieta przeciwmigrenowa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Dieta przeciwmigrenowa