Dietetyczne przepisy

Schudnij z dietą strukturalną.

Dietetyczne przepisy to poradnik kulinarny odkrywający tajniki ekspresowego przyrządzania pysznych niskokalorycznych dań, które pozwalają szybko i trwale schudnąć, a równocześnie zapewniają mnóstwo energii i doskonale wpływają na stan zdrowia oraz wyniki badań i samopoczucie.

Na czym polega fenomen receptur zamieszczonych w tej książce? Doskonale zbilansowane różnorodne dietetyczne dania ? szybkie przekąski, koktajle, zupy, dania główne i desery ? dzięki zawartym w nich maksymalnym dawkom najbardziej wartościowych naturalnych składników odżywczych błyskawicznie zapewniają długotrwałe poczucie sytości, a jednocześnie dostarczają organizmowi nawet o połowę mniej kalorii niż podobne potrawy przyrządzane według tradycyjnych reguł. W efekcie jedząc tyle samo, przyswajasz o wiele mniej kalorii i dzięki temu już zawsze będziesz się cieszyć idealną figurą i zdrowiem.

Informacje dodatkowe o Dietetyczne przepisy:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2017-02-14
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Dietetyczne przepisy

Dietetyczne przepisy - opinie o książce

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:2021-08-22,

"Dietetyczne przepisy" pana Marka Bardadyna to poradnik kulinarny oparty na diecie strukturalnej. Przepisy zawarte w tej książce są niskokaloryczne, pozwalają szybko schudnąć, a z drugiej strony zapewniają mnóstwo energii na cały dzień.

"Jedząc tyle samo, przyswajasz o wiele mniej kalorii i dzięki temu już zawsze będziesz się cieszyć idealną figurą i zdrowiem".

Książka zawiera przepisy na różnego rodzaju koktajle, śniadania, zupy, dania mięsne i wegetariańskie, sałatki i desery.

Autor daje nam wskazówki jakie urządzenia i produkty będą nam potrzebne do przyrządzenia potraw.

Kolorowe fotografie sprawiają, że je się oczami:)

Odchudzanie weekendowe
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Odchudzanie weekendowe

Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni przemiana materii nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo! Zamiast podejmować tradycyjne, wymagające...

Wegański detoks
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Wegański detoks

Płynna dieta strukturalna doktora Bardadyna. Szybkie odchudzanie - wzmocnienie odporności - oczyszczenie i regeneracja. Doktor Marek Bardadyn, twórca...