Okładka książki - Dinozaury. Magiczna latarka

Dinozaury. Magiczna latarka


Ocena: 6 (1 głosów)

Kto z was ma ochotę na podróż w czasie, do epoki mezozoicznej, w której żyły dinozaury, i wnikliwe obserwowanie niesamowitych gadów, jakie wtedy zamieszkiwały naszą Ziemię?... Och, jak wielu chętnych! To wspaniale, że jesteście zainteresowani, bo ta pomysłowa książka, wyposażona w latarkę, umożliwi wszystkim małym podróżnikom eksplorowanie nawet najbardziej tajemniczych zakątków ówczesnego świata.

Wystarczy jeden ruch ,,latarki" po specjalnie zadrukowanej folii i będziemy mogli obserwować diplodoka z długą szyją, stegozaura z płytami kostnymi na grzbiecie czy pterozaura, czyli latającego gada. Każdy element, który będziemy podziwiać, został opatrzony ciekawym i przykuwającym uwagę komentarzem - wszystko po to, by świetna zabawa w wyszukiwanie szła w parze z poznawaniem fascynującego świata paleontologii.

A zatem, latarki w dłoń! Pora odkryć zadziwiający świat wielkich gadów.

Informacje dodatkowe o Dinozaury. Magiczna latarka:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2025-02-24
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788383531564
Liczba stron: 16
Tytuł oryginału: Shine and Search. Dinosaur

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Książki interaktywne oraz książki aktywizujące Dzieci od ok. 3 lat

więcej

Kup książkę Dinozaury. Magiczna latarka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Dinozaury. Magiczna latarka - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2025-03-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Szukacie książek angażujących dzieci? Zapraszających do zabawy i wspólnego odkrywania świata? A może nie wiecie jak w ogóle zachęcić maluchy do sięgania po książki?

Wydawnictwo Jedność przychodzi z pomocą i oferuje kolejną rewelacyjną wyszukiwankę!

Książka z magiczną latarką będzie idealnym sposobem na zachęcenie dzieci do sięgnięcia po książkę i rozpoczęcia fascynującej przygody. Tym razem w świecie dinozaurów, który przedszkolaki wprost uwielbiają!

Przed Wami połączenie dobrej zabawy z ciekawostkami o dinozaurach. Dzieci dowiedzą się jak wyglądał pradawny świat, poznają kilka krótkich informacji a przede wszystkim pobawią się w wyszukiwanie ukrytych elementów za pomocą magicznej, papierowej latarki.

Pod foliowymi arkuszami skrywają się kolorowe obrazki, które pokazano także na stronie obok. Zadaniem dziecka jest wyszukanie ich. Ale to nie wszystko! Na stronach ukryły się także dinozaury. Czy uda Wam się odnaleźć wszystkie? Spróbujcie!

Książka ma twardą oprawę lecz giętkie kartki. Na plus oceniam specjalne miejsce na latarkę, dzięki czemu nie zgubi się po zabawie. To pełne kolorów wydanie spodoba się małym fanom dinozaurów!

Link do opinii
Inne książki autora
Listonosz Pat. Latawiec
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Listonosz Pat. Latawiec

Mieszkańcy Zielonej Doliny z niecierpliwością oczekują święta latawców. Julian i Charcie razem projektują piękny latawiec. Meera wpada na pomysł, by zbudować...

Bawiblok 4
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Bawiblok 4

Zabawy logiczne, malowanki, krzyżówki obrazkowe i inne ćwiczenia....

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy