Dla szefowej wszystko

A gdyby tak piec słodkości dla najbardziej seksownej milionerki w mieście?

Pasją Naomi jest cukiernictwo. Dziewczyna prowadzi małą firmę, sprzedając lokalnym kawiarniom ciasta oraz ciasteczka. W dzień realizuje swoje zawodowe marzenie, zaś po zmierzchu gości w erotycznym klubie dla kobiet spragnionych uległości i dominacji. Wszystko kręci się doskonale do momentu, w którym w życie Naomi wkracza Aria Salvatore, przebojowa bizneswoman.

Aria jest ambitna – wie, że musi się piąć w górę, aby nie upaść w dół. Kupuje Fidrygałkę, ulubiony lokal Naomi, i przekształca go w Złotą Strukturę – kawiarnię dla bogatych menadżerów, pełną przepychu i marmuru. Naomi jednak nie chce pozwolić na zmiany: a przynajmniej nie na takie, jakie proponuje Salvatore. Jakby tego było mało, mroczna przeszłość zaczyna się upominać o każdą z nich.

Informacje dodatkowe o Dla szefowej wszystko:

Wydawnictwo: Spisek Pisarzy
Data wydania: 2023-11-15

Kup książkę Dla szefowej wszystko

Dla szefowej wszystko - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo Spisek Pisarzy

Naomi Whiteland i Aria Salvatore. Oto bohaterki pierwszego tomu. Obie charakterne, obie ambitne, obie pewne swego. Ale nie tylko. To co jeszcze ich łączy jest dużo bardziej skomplikowane i wyzwalające szerszą gamę emocji, niż początkowo sądziły.
   Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę. Bizneswoman i cukierniczka. Słodko i smakowicie. Ale im głębiej w tekst, tym sytuacja coraz bardziej się komplikowała a codzienność kobiet zaczęła wchodzić na wyższy szczebel. Nawet tak bardzo ryzykownie, że niepewność co do kolejnej sceny była podsycana adrenaliną. Mrok, jaki się pojawił, fajnie stosował klimat.
   W tej lekturze znajdziemy już mocno pikantne i erotyczne sceny uniesień. Z udziałem kobiet. To one tutaj wiodą prym. Dlatego nie każdemu taki rodzaj literatury przypadnie do gustu.
   Powieść czytało mi się bardzo dobrze i szybko. Wciągnęła mnie. Zafascynowała i dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń. Uważam, że warto po nią sięgnąć.

Polecam

Ostry
Angela Węcka0
Okładka ksiązki - Ostry

Przez żołądek do... łóżka. A może i do serca. Kto wie?On, Artur Ostry, jest właścicielem sieci doskonałych restauracji, które słyną z dań...

Glow up
Angela Węcka0
Okładka ksiązki - Glow up

Zaskakujący romans w cieniu secesyjnych kamienic! Marika jest zdeterminowana. Kupuje mieszkanie w bytomskiej kamienicy. Chce je odnowić jak najniższym...