Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map

"Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map"- Autorzy przeanalizowali wiele przypadków relacji między kobietami i mężczyznami w różnych krajach, zapoznali się z najnowszymi odkryciami w funkcjonowaniu mózgu, badali zmiany zachowań społecznych. W efekcie powstała książka szokująca, ale też pouczająca i niezwykle barwna i dowcipna. Otóż nieporozumienia czy kłótnie nie wynikają ze złej woli, a z różnic mentalnych dzielących obie płcie. Przeczytajcie tę książkę, a zrozumiecie jej tytuł.

Informacje dodatkowe o Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2004 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-7301-434-3
Tytuł oryginału: Why Men Don't Listen and Women Cant't Read Maps
Tłumaczenie: Małgorzata Samborska

Kup książkę Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map

Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2019-07-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Chociaż pozycja ta zakwalifikowana jest jako poradnik , ja jednak stworzyłabym specjalnie dla niej kategorię o nazwie '' objaśniacz '' , gdyż autorzy (małżeństwo , więc wiedzą o czym piszą) nie tyle radzą , co objaśniają pewne naprawdę ważne kwestie sporne codziennie dziejące się między parami ludzi którzy ze sobą żyją , mieszkają , przebywają . Oraz wielkie jak się okazuje różnice między mężczyzną a kobietą . Różnice atawistyczno - biologiczne , którym nijak nie da się racjonalnie zaprzeczyć . Autorzy serwują swoim czytelnikom naprawdę sporą porcję merytorycznej wiedzy na temat różnic płciowych , nie tych oczywistych fizycznych , lecz tych z których często nie zdajemy sobie sprawy . A to wszystko napisane świetnym lekkim językiem który nie obfituje w nadęte psychologiczne formułki , lecz jest zrozumiały i prosty , a co ważne często poparty przykładami . Dodam jeszcze tylko że treść jest również '' naszpikowana '' dowcipnymi , acz nie prostackimi zdaniami które wywołują może nie rechot śmiechu , ale uśmiech połączony nawet czasem z pokiwaniem głową , że tak , dokładnie tak to wszystko wygląda. :) . Człowiek to zwierzę '' stadne '' i jak wynika ze statystyk preferuje bycie z kimś bardziej niż bycie samemu , więc ta książka jest przydatna wszystkim .

Avatar użytkownika - znakzapytania
Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2012-10-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
Allan i Barbara Pease0
Okładka ksiązki - 	 Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy jednocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać

Zapomnij o wszystkich poprawnych politycznie stwierdzeniach, które kiedykolwiek usłyszałeś na temat płci przeciwnej! Kobiety i mężczyźni wcale nie...

Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy
Allan i Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy

Przepaść pomiędzy płciami, konflikty i brak zrozumienia są tak samo obecne w naszym życiu w XXI wieku, jak były wówczasm, gdy Adam po raz pierwszy pokłócił...