Dobranoc, Punpunie #4

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los.
Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

Informacje dodatkowe o Dobranoc, Punpunie #4:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-01-19, Ocena: 5, Przeczytałem,

ŻYCIE, KTÓRE NAS GWAŁCI

Wydawnictwo Kotori ma w swojej ofercie wiele świetnych tytułów mangowych. Jeden z nich jednak bije na głowę je wszystkie, a mowa oczywiście o genialnej serii Inio Asano, „Dobranoc, Punpunie”. Serii tylko dla dorosłych – i to na dodatek tych, którzy szukają mocnych, głębokich i poruszających tak emocjonalnie, jak i intelektualnie opowieści – ale absolutnie wartych polecenia każdemu.

O czym jest ta historia? O życiu. O dojrzewaniu kogoś, kto dojrzały – przynajmniej emocjonalnie – być nie potrafi. Punpun w swoim życiu przeżył już wiele, chociaż pozostaje wciąż młody. Większość z tego to były jednak straty i porażki, przetykane seksualnymi fascynacjami i rozmowami z tym, co nasz bohater uważa za Boga. Co teraz na niego czeka? Co przyniesie los i kolejne dni? I w jakie kolejne tarapaty wpakuje się nasz bohater?

Dobranoc, Punpunie #2
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Dobranoc, Punpunie #2

Solanin 2
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Solanin 2

Grupka przyjaciół nadal stoi przed wyzwaniami, które zgotował im bezwzględny świat dorosłych. Czekają na nich trudne decyzje? Czy wydarzenia...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;