Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381350983
Liczba stron: 344
Język oryginału: polski

Ocena: 4 (1 głosów)

Od wielu lat pielęgnuję w sobie świadomość, że wszystko, co mnie w życiu spotyka, jest darem. Zarówno rzeczy dobre, jak i trudne mają wielką wartość i ukryty sens. Za każdą ciemnością ukrywa się mnóstwo światła - wiem, że to ja muszę je odkryć, a moje nastawienie jest ważnym elementem oczyszczenia i uzdrowienia. Taka postawa otwiera na cenne dary, które procentują przez kolejne lata.

Kiedy narzekasz, nie słyszysz. Kiedy Twój umysł jest spokojny, odbiera ważne przesłania i wskazówki. Niektórzy za wszelką cenę pragną zatrzymać czas i pozostać w przeszłości. Jednak każdemu z nas przeznaczona jest przemiana, przebudzenie, rozwój i doświadczenie dobrostanu - który nie jest jedynie stanem posiadania, ale wyznacznikiem tego, jak dobrze czujesz się w swoim życiu, w swojej pracy, w swojej skórze... Tego uczucia nie da się kupić za żadne pieniądze, to efekt codziennych wyborów.

Dobrostan to poczucie wolności, a prawdziwa wolność to wolność od potrzeby robienia wrażenia na innych ludziach. To wewnętrzny spokój, spójność, harmonia, czas spędzony z bliskimi, kontakt z naturą.

Pragnę, aby ta książka wniosła do Twojego życia nową świadomość tego, co jest naprawdę ważne. By dała Ci wiedzę, praktyczne wskazówki i motywację. By stała się talizmanem, który przyciągnie do Twojego życia mnóstwo pomyślności i obfitości wszelkiego dobra.

Wyruszmy razem w kolejną podróż ku ważnej, niezwykłej i pięknej przemianie.

Z miłością

Agnieszka

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu

Lubię książki Agnieszki Maciąg i ta jak tylko się pojawiła to wiedziałam, że będzie moim must have.

Zapisałam się na nią w bibliotece i po długim oczekiwaniu trafiła w końcu do mnie.

Podczas lektury wielokrotnie myślałam - o nie, nie ma tu nic odkrywczego. Chyba to książka, która najmniej do mnie przemawia od tej autorki.

Jednak przeczytałam ją dobrych kilka dni temu i z perspektywy czasu stwierdzam, że było warto. Trochę więcej poukładało się w głowie, o tym co ważne i jak zadbać o swój dobrostan.

Ciekawe informacje o afirmacjach, praktyka i wskazówki co do lepszego życia. Stwierdzam, po tych dniach, że jednak chciałabym do niej wrócić za jakiś czas 🙃

Ot, miłe zaskoczenie i zmiana decyzji.
Polecam.

Link do opinii
Inne książki autora
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem...

Zielone pantofle
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Zielone pantofle

Zielone pantofle Agnieszki Maciąg to dowód na to, że stereotypowy pogląd, iż uroda i szyk zapewniają kobiecie życiowy sukces, jest na ogół nieprawdziwy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy