Dobry wybór

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: The Wright Boss

Zakazany owoc kusi najbardziej.

"Zawsze przestrzegam jednej zasady: nie łączyć spraw zawodowych z osobistymi."

Kiedy po odniesionej kontuzji sportowej, zmagając się z nieudanym małżeństwem, Landon Wright  niespodziewanie wraca do miasta  i zostaje moim nowym, jakże seksownym szefem w swojej rodzinnej firmie, atmosfera w biurze staje się gorąca, a ja mam ochotę wyrzucić swoje zasady za okno.

Niestety, istnieje milion przeszkód, przez które ten związek nie ma przyszłości.

Pozwoliliśmy sobie na jeden niezapomniany pocałunek, ale nie mogę dopuścić, żeby uczucie odebrało mi zdrowy rozsądek. Stawką jest wszystko, na co do tej pory ciężko pracowałam.

Związek z szefem to coś bardzo, bardzo złego... chociaż czuję, że byłby to związek idealny.

Dobry wybór daje świadectwo, że miłość może rozkwitnąć w najmniej spodziewanych okolicznościach, a K.A. Linde potrafi swoją śmiałą opowieścią przekonać każdego cynika, iż prawdziwa miłość istnieje i może prowadzić do szczęśliwego zakończenia.

- USA Today

Dobry wybór to słodko-gorzka historia o pięknej miłości. Najlepsza dotychczasowa powieść K.A. Linde. Prawdziwie mistrzowski poziom!

- Karen McVino, Bookalicious Babes Blo

Kup książkę Dobry wybór

Opinie o książce - Dobry wybór

Avatar użytkownika - anin891
anin891
Przeczytane:2020-04-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Po drugim tomie spodziewałam się dalszego życia bohaterów pierwszej części, ale dostałam tego tylko odrobinę. Tym razem historia Emery i Jansena była tylko tłem dla całkiem nowej pary wokół której kręciła się cała powieść.
Polubiłam Landona od pierwszego wspomnienia o nim, jeszcze w pierwszym tomie. Nie zmieniłam zdania, bohater wykreowany przez autorkę może zawrócić w głowie niejednej czytelniczce. Haidi... no cóż, zdaje się być płytka, choć autorka robi co może być nadać jej jakąś głębię.
65% książki (liczone w aplikacji) czytałam niemal się zmuszając. Kolejne 10 miałam mieszane odczucia. Ostatnie 25procent spowodowało, że nie mogłam się oderwać i od razu sięgnęłam po kolejny tom.
Dialogi są płytkie, problemy wyolbrzymione, ale mimo wszystko czyta się oczekując dalszego ciągu.
Och, bracia Wright, gdzie Wyście byli jak ja za mąż wychodziłam?

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Posiadam jeszcze jedną część to z pewnością ją jeszcze kiedyś przeczytam. Nie jest lektura wysokich lotów, ani nawet średnich. Ot romansidło z elementami erotyki. Dobrze, że oprócz wszędzie panującego seksu autor próbował przemycić jakąś myśl przewodnią. A tak naprawdę książkę ratuje zakończenie.

Avatar użytkownika - KasiaDrapacz
KasiaDrapacz
Przeczytane:2018-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Polecam. Wszystkim fanom Off-Campusu, wszystkim, którzy lubią lekkie erotyki z przyjaźnią w tle. Bardzo przyjemna, acz przewidywalna.

Zawsze przy tobie
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Zawsze przy tobie

Najlepsza książka w serii Mister Wright! Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką...

Spróbujmy jeszcze raz
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Spróbujmy jeszcze raz

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach. Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało...

Wizna
Jacek Komuda