Dobry wybór

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: The Wright Boss

Zakazany owoc kusi najbardziej.

"Zawsze przestrzegam jednej zasady: nie łączyć spraw zawodowych z osobistymi."

Kiedy po odniesionej kontuzji sportowej, zmagając się z nieudanym małżeństwem, Landon Wright  niespodziewanie wraca do miasta  i zostaje moim nowym, jakże seksownym szefem w swojej rodzinnej firmie, atmosfera w biurze staje się gorąca, a ja mam ochotę wyrzucić swoje zasady za okno.

Niestety, istnieje milion przeszkód, przez które ten związek nie ma przyszłości.

Pozwoliliśmy sobie na jeden niezapomniany pocałunek, ale nie mogę dopuścić, żeby uczucie odebrało mi zdrowy rozsądek. Stawką jest wszystko, na co do tej pory ciężko pracowałam.

Związek z szefem to coś bardzo, bardzo złego... chociaż czuję, że byłby to związek idealny.

Dobry wybór daje świadectwo, że miłość może rozkwitnąć w najmniej spodziewanych okolicznościach, a K.A. Linde potrafi swoją śmiałą opowieścią przekonać każdego cynika, iż prawdziwa miłość istnieje i może prowadzić do szczęśliwego zakończenia.

- USA Today

Dobry wybór to słodko-gorzka historia o pięknej miłości. Najlepsza dotychczasowa powieść K.A. Linde. Prawdziwie mistrzowski poziom!

- Karen McVino, Bookalicious Babes Blo

Kup książkę Dobry wybór

Opinie o książce - Dobry wybór

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Posiadam jeszcze jedną część to z pewnością ją jeszcze kiedyś przeczytam. Nie jest lektura wysokich lotów, ani nawet średnich. Ot romansidło z elementami erotyki. Dobrze, że oprócz wszędzie panującego seksu autor próbował przemycić jakąś myśl przewodnią. A tak naprawdę książkę ratuje zakończenie.

Avatar użytkownika - KasiaDrapacz
KasiaDrapacz
Przeczytane:2018-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Polecam. Wszystkim fanom Off-Campusu, wszystkim, którzy lubią lekkie erotyki z przyjaźnią w tle. Bardzo przyjemna, acz przewidywalna.

Dziewczyna mojego brata
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Dziewczyna mojego brata

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał, a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną, ale kiedy...

Teraz albo nigdy
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Teraz albo nigdy

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej...

Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz