Dobrze zagrane

Jak pozostać sobą, kiedy musisz grać?

Pati zgodziła się na przeprowadzkę do małego miasta nieco zbyt pochopnie i zbyt późno zdała sobie sprawę z konsekwencji. Nie potrafi żyć bez futbolu, tymczasem w Malinowie nie ma kobiecego klubu, a o męskim może zapomnieć. No, chyba że...

Dzięki pomocy koleżanki z nowej klasy Patrycja zmienia się w Pawła i trafia do juniorskiej drużyny KS Torpeda. By nikt się nie domyślił, uwiarygadnia przebierankę opowieściami o dawno niewidzianym kuzynie. A kiedy nie wciela się w Pawła, stawia na kobiecość, żeby jak najbardziej się od niego odróżnić.   W efekcie musi nieustannie grać kogoś, kim nie jest - niezainteresowaną piłką dziewczynę albo nieistniejącego chłopaka.

Czy na dłuższą metę ta podwójna gra ma szanse powodzenia? Czy intryga wyjdzie na jaw? Czy ktoś odkryje prawdę, czy może sama Pati będzie mieć dosyć ciągłego udawania?

Dobrze zagrane to opowieść o miłości do futbolu, o łamaniu zasad i odnajdywaniu prawdziwych uczuć w relacjach budowanych na kłamstwie. Pełna emocji, (nie)fortunnych przypadków i humoru, przyprawiona szczyptą romansu. Dla młodych dorosłych w każdym wieku!

Informacje dodatkowe o Dobrze zagrane:

Wydawnictwo: BookEdit
Data wydania: 2023-01-23
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Tagi: obyczajowe dla młodzieży

Kup książkę Dobrze zagrane

Dobrze zagrane - opinie o książce

Sięgając po tę książkę, nie miałam dużych oczekiwań i się pozytywnie zaskoczyłam.
Coś, co mi się najbardziej spodobało, to główna bohaterka. Bardzo ją polubiłam. Była otwarta na nowe znajomości i nie była irytująca!
Reszta bohaterów była różnorodna i było mi ciepło na serduszku, kiedy mogłam razem z Patrycją ich poznawać i czytać o ich rozwijających się relacjach.
Pomysł na fabułę mnie zainteresował i była ona dobrze i przemyślanie napisana.
Idealna dla fanów piłki nożnej!
Książka zaskoczyła mnie ilością stron, ale była tak lekka i przyjemna, że skończyłam ją w 3 dni.
Będę jak najszybciej sięgać po 2 tom!