Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji

Sukces w życiu zależy od twoich umiejętności wpływania na innych. Albo to Ty kupujesz to, co mówią inni, albo oni kupią Ciebie. Którą wersję wolisz? Dobra komunikacja to podstawa. Naucz się sztuki przekonywania rozmówców do własnych racji. Odnieś sukces w biznesie, w pracy, w kontakcie z najbliższymi i w codziennym życiu.

Przeczytaj tę książkę i naucz się jak dostawać od innych ludzi to czego chcesz. Poznaj zasady wpływania na innych, reguły negocjacji i perswazji. Dzięki zrozumieniu trzech składników dobrej komunikacji zyskasz szansę na znalezienie najlepszego rozwiązania w każdej sytuacji.

Wiele książek uczy technik sprzedaży i negocjacji, ale tylko ta tłumaczy psychologiczne mechanizmy, które są podstawą tych technik. Naucz się używać ich najbardziej efektywnie, w każdej sytuacji i w kontakcie z każdym typem człowieka.

Wyobraź sobie, jak inne będzie twoje życie, gdy rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji - zrealizujesz swój pełny potencjał i sprawisz, że twoje życie będzie wreszcie działać.

Informacje dodatkowe o Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji:

Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-02-17, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji" to przewodnik poświęcony komunikacji oraz negocjacjom. Autor w swojej książce przedstawia podstawowe czynniki wpływające na dobrą komunikację, dzięki zapoznaniu się z nimi czytelnik powinien zyskać szansę na znalezienie rozwiązania każdej sytuacji, w kontakcie z różnymi typami osobowości. Książka ta uczy jak dostawać od ludzi to, czego się chce stosując do tego zasady negocjacji i perswazji. Autor w swojej książce wymienia dwadzieścia siedem takich zasad i informuje, że życie jest pasmem nieprzerwanych negocjacji. Dowiadujemy się również jakie mamy źródła siły negocjacji, są to między innymi czas, informacje, strategia, czy też reputacja, które mają znaczny wpływ na osiągnięcie wyznaczonych sobie celów. W tym poradniku znajdziemy psychologiczne mechanizmy będące podstawą technik negocjacji bądź sprzedaży - chodzi między innymi o ton głosu, gęsty, postawę człowieka, kontakt wzrokowy czy też uścisk dłoni. Zasiegniemy również w jaki sposób zahipnotyzować potencjalnego klienta za pomocą języka oraz jakich rzeczy nie należy mówić podczas negocjacji.
Bardzo ciekawym rozdziałem tej książki jest ten, poświęcony praktycznemu zastosowaniu wiedzy, dowiemy się tutaj między innymi jak w praktyce dokonywać skuteczny j negocjacji na rynku nieruchomości, jak negocjować z kłamcami bądź jak negocjować należne wynagrodzenie.
Jestem pewna, że dzięki tej książce każdy rozwinie swoje umiejętności komunikacyjne i będzie w stanie osiągnąć wyznaczone sobie cele bez większych wysiłków.
Moja ocena to 8/10.

Z książki dowiecie się jak w łatwy sposób posiąść wiedzę dotyczącą nawiązywania nowych kontaktów.
Jak przekonać innych do swoich racji.
Jak rozwinąć umiejętności komunikacji z innymi.
Jak w ogóle dogadać się z innymi.

Jest to książka dla każdego, ponieważ każdy musi w swoim życiu przeprowadzać wiele negocjacji. Na każdym kroku musimy prowadzić dyskusje i właśnie ta książka ma nam pomóc w dialogu z innymi.
Pokazuje jak kierować rozmową, jakich argumentów używać, by przekonać do siebie rozmówcę.
Dowiadujemy się również, czego z kolei nie mówić, w czasie rozmowy.
Jaką przyjąć postawę i czy i jak gestykulować.
Autor pisze również o aspektach psychologicznych. O tym, że różne typy osobowości postrzegają wiele kwestii inaczej.

Bardzo fajna książka pełna porad zwłaszcza dla ludzi prowadzących biznesy czy dla sprzedawców.
To jedna z tych książek, która ma motywować i pobudzać do ciągłego działania.
Ma uczyć sztuki negocjacji.

Duży plus za to, że książka jest przejrzysta. Czyta się dobrze i nie nudzi, co w przypadku poradników jest częste.
I ci najważniejsze są przykłady z życia, nie tylko suche fakty.

Choć fanką poradników nie jestem, to jednak ten mi się podoba i polecam.