Doktor Proktor i koniec świata. Być może

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 2012-01-03
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-63010-28-7
Liczba stron: 336
Tytuł oryginału: Doktor Proktor og verdens undergang. Kanskje

Tom 3 cyklu Doktor Proktor

Ocena: 5 (1 głosów)

Doktor Proktor i koniec świata. Być może to trzecia książka z cyklu skoncentrowanego wokół Doktora Proktora. Tym razem spodziewać się możemy szalonej opowieści o zbliżającym się końcu świata… który może nie nastąpić.

Tytułowy bohater będzie się starał poradzić sobie z wielkim zagrożeniem, które może zakończyć istnienie świata. A być może tak się nie stanie! Chcesz się przekonać co nastąpi? W tym celu będziesz musiał chwycić za tę lekturę, ponieważ najlepiej jest bezpośrednio się dowiedzieć jak ewentualnie przygotować się na (być może) nieuniknione.

Jo Nesbo, znany z kryminałów, postara się nam przedstawić na odpowiedzi pytania takie jak “Gdzie są nasze zaginione skarpetki?

Bulek, Lisia oraz doktor Proktor zabiorą nas w fascynującą przygodę, która z pewnością zabierze Was do fascynującego świata przedstawionego. Pająki, dinozaury oraz magiczne opowieści już czekają!

Tagi: bóg

Kup książkę Doktor Proktor i koniec świata. Być może

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Doktor Proktor i koniec świata. Być może

Inne książki autora
Syn
Jo Nesbo0
Okładka ksiązki - Syn

Syn to zupełnie nowa książka Jo Nesbo, która tym razem koncentruje się na postaci Sonny'ego, którego śledzić możemy w Oslo, gdzie przebywa...

Wybawiciel
Jo Nesbo0
Okładka ksiązki - Wybawiciel

Wybawiciel to szósty tom cyklu o Harrym Hole’u, który po raz kolejny musi rozwikłać tajemnicę mordercy, mającego pochodzenie z dawnej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy