Doktor Serce

Na miłość nie ma recepty...

Kareena Mann marzy o historii miłosnej rodem z bajki. Pragnie gorącego uczucia - jak to, które połączyło jej rodziców. Jednak zamiast przeglądać aplikacje randkowe, woli odnawiać swój zabytkowy samochód.

Kiedy ojciec ogłasza, że sprzedaje rodzinny dom, Kareena zawiera z nim układ: jeśli zaręczy się w ciągu czterech miesięcy, dom trafi do niej.

Jej szanse na znalezienie bratniej duszy spadają do zera, kiedy na antenie popularnego programu Doktor Dil wdaje się w kłótnię z gospodarzem programu - lekarzem Premem Vermą. Nagranie w ekspresowym tempie rozchodzi się w sieci, skutecznie odstraszając potencjalnych kandydatów.

Doktor Prem Verma marzy o wybudowaniu własnej kliniki. Jednak po viralowej sprzeczce, która negatywnie wpłynęła na jego wizerunek, traci najważniejszego inwestora. Może jednak uda mu się wyjść cało z kłopotów, jeśli pokaże wszystkim, że wcale nie ma serca z kamienia. Postanawia więc za radą wścibskich, lecz sympatycznych ciotek przekonać Kareenę, żeby pomogli sobie nawzajem.

Chociaż Prem i Kareena mają sprzeczne zdanie na temat miłości i aranżowanych związków, to przy kolejnych spotkaniach odkrywają, że łączy ich więcej, niż mogli przypuszczać. Będą jednak musieli odpowiedzieć na pytanie, czy w zaaranżowanym związku jest miejsce na romantyczną miłość, czy jest to układ biznesowy.

Informacje dodatkowe o Doktor Serce:

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2024-01-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

??

Kareena to ambitna, spełniona zawodowo kobieta, której do pełni szczęścia brakuje już tylko miłości. Pragnie bajkowego, magicznego uczucia, jakim darzyli się jej rodzice. Mimo coraz bardziej natarczywych sugestii ze strony krewnych, kobieta nie chce zawierać aranżowanego małżeństwa, nawet jeśli to gwarantowałoby jej zastrzyk gotówki od ojca i możliwość przejęcia domu, pełnego ciepłych wspomnień o mamie.

Prem, młody i obiecujący kardiolog, jest znawcą ludzkich serc, ale nie wierzy w miłość. Szuka relacji opartej na partnerstwie i komunikacji.

Pewnego dnia Prem i Kareena poznają się w pubie. Od razu między nimi iskrzy, ale przy kolejnym spotkaniu zdają sobie sprawę z tego, jak wiele ich różni. Każdy z nich ma jednak interes w tym, by jak najszybciej się zaręczyć...

??

,,Doktor serce" to idealna pozycja dla fanów lekkich i zabawnych romansów. Chemia między bohaterami była baaardzo wyczuwalna, dzięki czemu śledziłam rozwój ich relacji z wypiekami na twarzy.

Ciekawą częścią tej książki są aspekty związane z kulturą indyjską, która odgrywa tutaj bardzo ważną rolę - począwszy od kuchni, przez postrzeganie kobiet, aż do zawiłych relacji rodzinnych (ciocie Kareeny >>>). Wszystko to było bardzo interesujące i dawało mi trochę vibe serialu ,,Jeszcze nigdy".

Ta książka była dla mnie świetną rozrywką i myślę, że wielu z Was też może się spodobać ?

[18+]

Avatar użytkownika - angeliczka_1201