Dotknij mnie

Preston Drake, przystojny surfer, największy kobieciarz w Sea Breeze wciąż poluje na piękne studentki. Pewnego dnia odkrywa jednak, że starsze kobiety sporo by zapłaciły za widok jego pięknej twarzy i twardych jak skała mięśni. Kiedy wydaje mu się, że wszelkie problemy skończyły się wraz z jego dobrymi zarobkami, za które może utrzymać mamę i rodzeństwo, na jego drodze staje dziewczyna. Nie byle jaka dziewczyna. Amanda Hardy, delikatna i niewinna siostra jednego z jego przyjaciół, Marcusa, w Prestonie zakochana jest od dawna. Nie potrafi zrezygnować z chłopaka, przed którym każda matka przestrzega swoje córeczki. Dziewczyna wie, że kryje się w nim coś więcej niż tylko żigolak. Chce go lepiej poznać. Chce poznać jego tajemnice. Jak potoczą się ich losy? Czy Preston okaże się dobrym człowiekiem?

Informacje dodatkowe o Dotknij mnie:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-10-26
Tytuł oryginału: Just for me
Tłumaczenie: Agnieszka Skowron
Ilustracje:Jessica Handelman

Kup książkę Dotknij mnie

Dotknij mnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - mirand
mirand
Przeczytane:2017-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 100 książek 2017,
Abbi Glines jest dla mnie jakimś fenomenem...zadziwiające jak z czegoś taniego można zrobić coś tak dobrego. Książka wkręca od samego początku. Świetnie i płynnie się czyta. Podobają mi się dialogi i opisywane postacie a co najważniejsze, ich emocje. Zarówno te dobre jak i te złe. Historia zakochanej , młodej dziewczyny...każda z nas ją zrozumie , ponieważ była kiedyś w jej wieku i wiemy jak to jest zakochać się tą pierwszą miłością. Historia chłopaka a raczej młodego mężczyzny, playboya, który walczy ze swoimi uczuciami, który chce ochronić dziewczynę przed samym sobą.... Naprawdę ciekawa książka dla starszej młodzieży ( w okolicy pełnoletności.) Warto również zaznaczyć, że wszystkie książki z serii są kontynuacją kolejnej. Nie trzeba jednak szukać kolejności, każda przedstawia innych bohaterów z jednej paczki.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-05-21,
Kolejna książka na 5 z dużym plusem - plus za to że uroniłam łzę. książka z historią która ma drugie dno... historią która jest intrygującą.Jest z emocjami tymi dobrymi i złymi i oczywiście jest z przyjemniejszą do czytania formą seksu.
Avatar użytkownika - PatrycjaKuchta
PatrycjaKuchta
Przeczytane:2016-11-11, Ocena: 4, Czytam, Mam,
http://beauty-little-moment.blogspot.com/2016/11/dotknij-mnie-abbi-glines.html Zakochana dziewczyna zrobi wszystko by zdobyć wymarzonego mężczyznę. Nawet jeśli po drodze więcej straci niż zyska. Amanda Hardy zawsze była dla Prestona tylko młodszą siostrą najlepszego przyjaciela, co nadawało jej status nietykalnej, choć sama zawsze pragnęła czegoś dokładnie odwrotnego. Choć robiła wszystko by Preston dostrzegł w niej kobietę, w jego oczach nadal była małą Mandą. Przynajmniej do dnia, a raczej nocy, kiedy chłopak wreszcie daje się uwieść. Niestety jedna wspólna noc to za mało by zatrzymać przy sobie przystojnego podrywacza, a Preston unika Amandy jak ognia, nie pozwalając jej się do siebie zbliżyć. ,,Czasem to, czego potrzebujemy, znajdujemy w naszych sercach. Musimy tylko ich słuchać." Za to jak Preston potraktował zakochaną w sobie Amandę, można by go z miejsca znienawidzić. To, jak brutalnymi słowami ją od siebie odpychał, jak zwodził i okłamywał, jak mówił, że nie jest dla niej wystarczająco dobry... Wszystko przemawia na jego niekorzyść. Prawda jest jednak taka, że Preston ma wiele grzechów na sumieniu. Grzechów, których niewinna Amanda, dziewczyna z dobrego domu nie powinna nigdy odkryć, a co dopiero się z nimi mierzyć. Chłopak ma jednak jeszcze inne oblicze, które skrzętnie ukrywa. Jest kochającym bratem utrzymującym trójkę rodzeństwa i matkę alkoholiczkę. Koszmarne dzieciństwo, długi matki i brak perspektyw, zmusiły chłopaka, by zajął się najmniej moralnym zawodem jaki istnieje. Preston uważa jednak, że nie ma wyboru, a dobro rodzeństwa przedkłada na własne. Przynajmniej do czasu, kiedy w jego głowie i sercu nie namieszała Amanda sprawiając, że zaczął odczuwać wszystko inaczej. Sama Amanda, choć była brutalnie odpychana setki razy, zawsze wracała po więcej. Jej upór w zdobywaniu serca Prestona jest godny podziwu, choć też początkowo strasznie mnie dziwił. Mimo, że pokochałam Prestona ze wszystkimi jego wadami i grzechami, kiedy poznałam jego wszystkie oblicza, nie zmienia to faktu, że kilka razy zasłużył na siarczysty policzek. Nie mogę jednak winić delikatnej i empatycznej Mandy, że tego nie zrobiła. Bohaterka jest uosobieniem spokoju, ciepła i opanowania, to typ osoby, której nie da się nie pokochać i która potrafi dostrzec dobro w każdym człowieku. Jednak czy Preston Drake, ostatecznie okaże się godny jej uczuć? ,,Serca nie zdają sobie sprawy, ze zostały oszukane. Nadal kochają." Abbi ubiera swoje historie w słowa proste, choć przepełnione emocjami, co zjednało jej rzesze wiernych czytelniczek nawet wśród osób, które wolą nieco ambitniejszą literaturę. Tym razem autorka stawia pytania o granice moralności i poświęcenia dla bliskich. Opowiada też o miłości, która nie może istnieć bez szczerości i zaufania. To wszystko w pięknej scenerii słonecznego Sea Breeze, w którym nie brakuje skandali, romansów i społecznych podziałów. O CZYM? ,,Dotknij mnie", to romantyczna, pikantna i dosyć smutna opowieść o uczuciu z góry skazanym na klęskę, o tym, że czasem trzeba wybierać między złym i gorszym, o poświęceniu i jego konsekwencjach. Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z lektury, gdyż Abbi Glines przyzwyczaiła mnie do pewnego poziomu, który mimo kilkunastu poznanych powieści, ciągle udaje jej się utrzymać. Na chłodne jesienne wieczory, to historia idealna, bo rozgrzeje nawet najzimniejsze serca.
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2017-11-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 2017,

Preston to chłopak z problemami, dla których podejmuje niewłaściwą pracę. Amanda to siostra jego najlepszego przyjaciela. Czy między nimi coś zaiskrzy? Czy przeszłość ich zniszczy?

Zakazana miłość najlepiej smakuje. I tak jest w przypadku naszych bohaterów, ponieważ to, co ich łączy jest zakazane i niewłaściwe. Jednak oni się tym nie przejmują i walczą o swoje.

Historia Prestona i Amandy wciąga czytelników w swój świat od pierwszej aż do ostatniej strony. Ich opowieść przeprowadza nas przez plątanine uczuć. Jednak głównie odczuwane jest tutaj pożądanie i euforia. Czuje się również szczęście, a także ból i cierpienie. Wszystkie te uczucia pokazują, że nawet w zakazanych relacjach one często występują.

Moim zdaniem jest to piękna książka, pokazująca jak wiele można znieść. Ukazuje czytelnikowi o co warto walczyć.

Książkę gorąco polecam wszystkim, którzy uwielbiają zanurzyć się w romansie.

Moja ocena: 10/10

Nie pozwól mi odejść
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Nie pozwól mi odejść

Płatny zabójca i niewinna dziewczyna... Czy mają szansę na miłość? Przez ostatnie dziesięć lat życia River Captain Kipling pracował dla tajemniczego...

Już zawsze razem
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Już zawsze razem

Miłość na przekór całemu światu. Reese jest nareszcie szczęśliwa! Nie dość, że odnalazła rodzinę, o której istnieniu nie wiedziała, to ma...