Pragnij mnie

Tom 8 cyklu Sea Breeze

Sześć lat temu Dewayne Falco stracił ukochanego brata Dustina. Gnębiony poczuciem winy, przez długi czas od wypadku nie chce się do nikogo nie zbliżyć. Jednak gdy do sąsiedniego domu wprowadza się dawna ukochana brata, a drzwi otwiera jego miniaturowa kopia, wspomnienia wracają. Dewayne uświadamia sobie, że może jeszcze nie wszystko stracone.

Sienna Roy kochała Dustina Falco właściwie od zawsze. Chłopak z sąsiedztwa, licealny gwiazdor koszykówki, a przy tym jej najlepszy przyjaciel. Tuż po jego śmierci Sienna dowiaduje się, że jest z nim w ciąży. Niestety dla niej i jej dziecka brakuje miejsca w pogrążonych w żałobie sercach. Teraz, wracając do Sea Breeze, dziewczyna ma wątpliwości czy będzie w stanie wybaczyć rodzinie Falco, która odwróciła się od niej, gdy była w ogromnej potrzebie.

Wzruszająca historia prawdziwej miłości.

Informacje dodatkowe o Pragnij mnie:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-04-03
Tytuł oryginału: Hold on tight
Tłumaczenie: Regina Mościcka

Kup książkę Pragnij mnie

Pragnij mnie - opinie o książce

Sienna i Dewayne znają się z dzieciństwa, ale tragiczna śmierć Dustina rozdziela ich znajomość na kilka lat. Dopiero po powrocie Sienny do miasta mogą sobie wyjaśnić relacje, którą utracili. Czy ta dwójka potrafi ponownie sobie zaufać? Czy uczucia z przeszłości dadzą o sobie znać?

Kolejna książka z serii "Sea Breeze", tym razem o Siennie i Dewayne. Nasi bohaterowie to sąsiedzi, którzy znają się od dzieciństwa. Jednak los rozdziela ich na kilka lat, gdyż w wypadku ginie Dustin, brat Dewayne'a oraz przyjeciel - chłopak Sienny. Gdy dziewczyna powraca do miasta, już nie jest tą samą osobą osobą, ponieważ teraz ma syna, którego musi chronić. Jednak, gdy prawda wychodzi na jaw to Dewayne postanawia wyjaśnić sytuację z przeszłości oraz zawalczyć o swoją ukochaną.

Według mnie jest to najlepsza część autorki, ponieważ pokazuje, że nawet po latach można odzyskać rodzinę dla swojego dziecka, której nie miało szansy poznać jej wcześniej. Książka ta to opowieść oparta na szczerości, tajemnicach i rozwiązaniu problemów z przeszłości. Widać, że autorka za pomocą Micah pokazuje jak wiele dzieci rozumią i jak wiele potrafią znieść, a przede wszystkim jak bardzo pragną mieć wzór do naśladowania.

Moim zdaniem jest to lekka, przyjemna, a przede wszystkim zabawna opowieść oparta na bólu, stracie, ale również szczęściu.

Moja ocena: 10/10

Tylko ze mną
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Tylko ze mną

Rock Taylor, wschodząca gwiazda futbolu, może mieć każdą dziewczynę. Trisha Corbin, wrażliwa i piękna, nie interesuje się chłopakami. Skrywa pewien...

Daj nam ostatnią szansę
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Daj nam ostatnią szansę

Życie i śmierć. Rozpacz i nadzieja. To było prawdziwe uczucie. Miłość. Dlaczego więc pozwolił jej odejść? Grant uświadamia sobie, że odrzucając Harlow...