Drago


Tom 6 cyklu Made Men
Ocena: 4.33 (3 głosów)

DRAGO OTRZYMA SZANSĘ NA ZEMSTĘ I NIE ZAMIERZA JEJ ZMARNOWAĆ!

Mężczyzna cudem uniknął śmierci.

Dzięki swojej posturze oraz lojalności wobec rodziny Caruso wydawał się niezniszczalny, a jednak zawiódł. Nie udało mu się ochronić Chloe i nigdy sobie tego nie wybaczy.

Jednak pojawia sie światełko w tunelu - możliwość zemsty na rodzinie Luciano. Z początku Drago nie jest zadowolony z rozkazu, jaki otrzymał: ma poślubić kobietę z tej familii. Kiedy dowiaduje się, że jego wybranką będzie córka samego Lucyfera, zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas zemsty.

Katarina całe życie spędziła w piekle, jakie zgotował jej i braciom własny ojciec.

Teraz ma nadzieję, że wreszcie się coś zmieni. Jednak niedługo dowie się, że wychodząc za Drago, trafi z jednego piekła do drugiego.

Informacje dodatkowe o Drago:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381785532
Liczba stron: 228
Tytuł oryginału: Drago
Tłumaczenie: Marta Słońska

Tagi: bóg

więcej

Kup książkę Drago

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Drago - opinie o książce

Tak sobie myślę, że ciężko pisać o książkach, które bardzo się podobają, nie powtarzając w kółko tego samego. Bo tak właśnie mam z tą serią. Podoba mi się w niej wszystko. Każdy kolejny tom sprawia, że mam coraz większą chęć czytać i czytać i tak bez końca. Największy minus za to, że te powieści są za krótkie. No jak tam można? ;) ,,Drago" to powieść, która mam wrażenie, że skończyła się szybciej niż zaczęła. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kontakt z bohaterami łapiemy od samego początku. Choć książki nie mają za dużo stron to dzieje się w nich bardzo dużo i nie ma się wrażenia, że akcja pędzi na łeb na szyje. Nie, każda scena ma takie slow motion i to jest absolutnie wielką zaletą. Możemy wiele wyłapać i tylko kombinować jak wszystko dalej się potoczy. To seria, którą fani gatunku muszą przeczytać. Nie idzie się oderwać, a to chyba o czymś świadczy. J Jak najbardziej polecam. J

Link do opinii

Katarina nie miała łatwego dzieciństwa, choć jej bracia robili wszystko, żeby chronić ją przed Lucyferem. Kiedy jej koszmar się kończy, wydaje się, że dziewczyna będzie mogła nareszcie zaznać namiastkę normalności. Szybko okazuje się, jak bardzo się myliła. Zostaje wybrana, żeby wyjść za mąż za Drago. Małżeństwo z wrogiem ma zagwarantować pokój z rodziną Carusso. Tym razem nawet Dominic nie może jej uratować.

Szósty tom serii ,,Made Men" bardzo mi się podobał. Mógłby być dłuższy, bo zabrakło mi tu rozwinięcia kilku kwestii. Miałam wrażenie, że wszystko działo się trochę zbyt szybko. Pomimo tego, książka jest wciągająca i przyjemnie się ją czyta. Nadal parę rzeczy zostało niewyjaśnionych, co daje przedsmak kolejnych tomów.

W tej części autorka jeszcze lepiej przybliżyła rodzinę Luciano. Pokazała z czym rodzeństwo musiało się mierzyć, mając za ojca Lucyfera. Bardzo podobało mi się, jak opisała łączącą ich relację.

Książka skupiała się na Katarinie i Drago. Oboje zostali zmuszeni do małżeństwa, ale pomimo kilku nieporozumień i różnicy wieku, starali się dać sobie szansę.

,,Drago" to przyjemna książka, która ciekawie uzupełnia serię, ale pozostawia po sobie niedosyt. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.

Link do opinii
Avatar użytkownika - wioletasorowka
wioletasorowka
Przeczytane:2021-11-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021,
Inne książki autora
Nero
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Nero

Pierwszy tom jednej z najbardziej wyczekiwanych zagranicznych serii mafijnych! Nero ma władzę. Dla Nero, króla Legacy Prep, Elle jest tylko zadaniem...

Chloe
Sarah Brianne0
Okładka ksiązki - Chloe

Twarz Chloe z bliznami przyprawia ją o szaleństwo. Jej odbicie nieustannie przypomina, jak je zdobyła. Mężczyzna, który ją zranił, nawiedza nie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy