Dragon Ball Full Color Saga 1 tom 4

W pełni kolorowa wersja mangi Dragon Ball w formacie A5!

Informacje dodatkowe o Dragon Ball Full Color Saga 1 tom 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-02-17, Ocena: 5, Przeczytałem,

GOK? W PEŁNEJ PALECIE BARW

Jedna z najsłynniejszych mang w historii powróciła niedawno na polski rynek w wersji kolorowej. Swego czasu na punkcie tej sago oszalał cały świat. Teraz już na taki szał liczyć nie możemy, nadal jednak ,,Dragon Ball", bo o nim mowa, to klasyka i klasa sama w sobie, którą znać warto. I chociaż cały cykl czytałem już niezliczoną ilość razy, w edycję ,,Full Color" wgryzłem się z wielką ochotą i musze powiedzieć, że opowieść wciąż seria bawi tak, jak wtedy gdy miałem kilka, kilkanaście lat i odkrywałem ją po raz pierwszy. Ale co się dziwić, to w końcu shounen idealny, a przy okazji doskonała lektura czy znacie serię, czy jakimś cudem jeszcze nie mieliście okazji jej czytać, a czwarty tom to kwintesencja wczesnych rozdziałów serii.

Tenkaichi Bud?kai, czyli turniej walki, trwa. Pojedynek Gok? i jego mistrza zbliża się do końca, ale jak ten drugi ma sobie poradzić, kiedy nasz dzielny bohater zmienił się w wielką małpę? Tylko radyklane działanie może ocalić wojowników i widzów, ale czy nie będzie ono zbyt radykalne?

Po finałach Gok? rusza w dalszą drogę na poszukiwanie smoczych kul. Pech chce, że przyjdzie mu się zmierzyć z nowym przeciwnikiem, również szukającym magicznych przedmiotów spełniających życzenia. W skrócie, przygotujcie się na pierwszy akt walki z Armią Czerwonej Wstęgi!

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
Dr. Slump 35
Akira Toriyama0
Okładka ksiązki - Dr. Slump 35

Fabuła "Dr. Slumpa" jest pozornym zlepkiem luźnych wątków, humoru sytuacyjnego i słownego. Seria jest znakomitą zabawą dla wszystkich miłośników pop-kultury...

Dr. Slump 26
Akira Toriyama0
Okładka ksiązki - Dr. Slump 26

Po kilku latach przygody szalonego naukowca doczekały się wznowienia. Dr. Slump wraca ze swoim absurdalnym humorem....

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska